TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

621 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht
heeft officieel aangegeven dat Nacer Chadli voor een jaar wordt gehuurd van AS Monaco. Daarmee lijkt RSCA zijn laatste grote ingaande transfer te hebben aangetrokken, al is het niet uitgesloten dat het eind augustus nog een opportuniteit in de defensie haalt.

Oud-Heverlee Leuven heeft ook een nieuwe speler vastgelegd. Pierre-Yves Ngawa, pas een vrije speler nadat zijn contract bij Perugia werd verbroken, tekende bij de club uit Eerste Klasse B. KV Kortrijk werd gelinkt aan Simone Scuffet (Udinese) en Pape Gueye (Aalesunds), maar zij zullen niet naar het Guldensporenstadion afzakken. Standard zou de eerder aan Club Brugge gelinkte Gianneli Imbula (Stoke City) ook op zijn verlanglijst hebben staan.



BUITENLAND
Juventus deed al heel wat grote transfers, maar de club wil nu vooral een aantal spelers van de hand. De Oude Dame gaat nog zes spelers van de hand doen, maar de namen zijn nog niet bekend. De afgelopen weken werden jongens als Paulo Dybala en Sami Khedira aan een vertrek gelinkt. Eén van de spelers die Juventus wellicht gaat verlaten, is Daniel Rugani. Er zou bijna een akkoord zijn met AS Roma omtrent een huurdeal met verplichte aankoopoptie van 25 miljoen euro.

Juve wordt ook gekoppeld aan de komst van Neymar, maar dat lijkt een kwakkel te zijn. Real Madrid wordt ook genoemd en PSG is bereid om de Braziliaan te laten gaan als het 159 miljoen euro en Luka Modric krijgt.

Yannick Bolasie
deed het best goed bij Anderlecht en daardoor is er veel interesse. Besiktas, Celtic en Stade Rennes willen de flankaanvaller weghalen bij Everton.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Zullen Club en Standard nog ingaande transfers afronden?

Meest recent

'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

55
55
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

47
47
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

35
35
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

54
54
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

41
41
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

117
117
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

419
419
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

383
383
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

324
324
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

271
271
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

77
77
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

200
200
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

75
75
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

79
79
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

126
126
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

77
77
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

136
136
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

97
97
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

315
315
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

88
88
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

129
129
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

851
851
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

78
78
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

501
501

Meer sportnieuws