TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht
heeft officieel aangegeven dat Nacer Chadli voor een jaar wordt gehuurd van AS Monaco. Daarmee lijkt RSCA zijn laatste grote ingaande transfer te hebben aangetrokken, al is het niet uitgesloten dat het eind augustus nog een opportuniteit in de defensie haalt.

Oud-Heverlee Leuven heeft ook een nieuwe speler vastgelegd. Pierre-Yves Ngawa, pas een vrije speler nadat zijn contract bij Perugia werd verbroken, tekende bij de club uit Eerste Klasse B. KV Kortrijk werd gelinkt aan Simone Scuffet (Udinese) en Pape Gueye (Aalesunds), maar zij zullen niet naar het Guldensporenstadion afzakken. Standard zou de eerder aan Club Brugge gelinkte Gianneli Imbula (Stoke City) ook op zijn verlanglijst hebben staan.



BUITENLAND
Juventus deed al heel wat grote transfers, maar de club wil nu vooral een aantal spelers van de hand. De Oude Dame gaat nog zes spelers van de hand doen, maar de namen zijn nog niet bekend. De afgelopen weken werden jongens als Paulo Dybala en Sami Khedira aan een vertrek gelinkt. Eén van de spelers die Juventus wellicht gaat verlaten, is Daniel Rugani. Er zou bijna een akkoord zijn met AS Roma omtrent een huurdeal met verplichte aankoopoptie van 25 miljoen euro.

Juve wordt ook gekoppeld aan de komst van Neymar, maar dat lijkt een kwakkel te zijn. Real Madrid wordt ook genoemd en PSG is bereid om de Braziliaan te laten gaan als het 159 miljoen euro en Luka Modric krijgt.

Yannick Bolasie
deed het best goed bij Anderlecht en daardoor is er veel interesse. Besiktas, Celtic en Stade Rennes willen de flankaanvaller weghalen bij Everton.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Zullen Club en Standard nog ingaande transfers afronden?

Meest recent

‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

31
31
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

125
125
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

189
189
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

54
54
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

51
51
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

147
147
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

120
120
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

14
14
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

38
38
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

101
101
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

208
208
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

52
52
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

457
457
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

52
52
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

278
278
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

48
48
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

61
61
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

326
326
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

86
86
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

43
43
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

260
260
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

186
186
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

320
320
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

115
115

Meer sportnieuws