TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht
heeft officieel aangegeven dat Nacer Chadli voor een jaar wordt gehuurd van AS Monaco. Daarmee lijkt RSCA zijn laatste grote ingaande transfer te hebben aangetrokken, al is het niet uitgesloten dat het eind augustus nog een opportuniteit in de defensie haalt.

Oud-Heverlee Leuven heeft ook een nieuwe speler vastgelegd. Pierre-Yves Ngawa, pas een vrije speler nadat zijn contract bij Perugia werd verbroken, tekende bij de club uit Eerste Klasse B. KV Kortrijk werd gelinkt aan Simone Scuffet (Udinese) en Pape Gueye (Aalesunds), maar zij zullen niet naar het Guldensporenstadion afzakken. Standard zou de eerder aan Club Brugge gelinkte Gianneli Imbula (Stoke City) ook op zijn verlanglijst hebben staan.



BUITENLAND
Juventus deed al heel wat grote transfers, maar de club wil nu vooral een aantal spelers van de hand. De Oude Dame gaat nog zes spelers van de hand doen, maar de namen zijn nog niet bekend. De afgelopen weken werden jongens als Paulo Dybala en Sami Khedira aan een vertrek gelinkt. Eén van de spelers die Juventus wellicht gaat verlaten, is Daniel Rugani. Er zou bijna een akkoord zijn met AS Roma omtrent een huurdeal met verplichte aankoopoptie van 25 miljoen euro.

Juve wordt ook gekoppeld aan de komst van Neymar, maar dat lijkt een kwakkel te zijn. Real Madrid wordt ook genoemd en PSG is bereid om de Braziliaan te laten gaan als het 159 miljoen euro en Luka Modric krijgt.

Yannick Bolasie
deed het best goed bij Anderlecht en daardoor is er veel interesse. Besiktas, Celtic en Stade Rennes willen de flankaanvaller weghalen bij Everton.

LEES OOK: 'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Zullen Club en Standard nog ingaande transfers afronden?

Meest recent

Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

43
43
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

70
70
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

49
49
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

33
33
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

175
175
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

40
40
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

95
95
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

217
217
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

205
205
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

353
353
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

122
122
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

1070
1070
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

438
438
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

147
147
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

301
301
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

258
258
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

1055
1055
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

85
85
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

190
190
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

186
186
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

540
540
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

269
269
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

101
101

Meer sportnieuws