TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht
heeft officieel aangegeven dat Nacer Chadli voor een jaar wordt gehuurd van AS Monaco. Daarmee lijkt RSCA zijn laatste grote ingaande transfer te hebben aangetrokken, al is het niet uitgesloten dat het eind augustus nog een opportuniteit in de defensie haalt.

Oud-Heverlee Leuven heeft ook een nieuwe speler vastgelegd. Pierre-Yves Ngawa, pas een vrije speler nadat zijn contract bij Perugia werd verbroken, tekende bij de club uit Eerste Klasse B. KV Kortrijk werd gelinkt aan Simone Scuffet (Udinese) en Pape Gueye (Aalesunds), maar zij zullen niet naar het Guldensporenstadion afzakken. Standard zou de eerder aan Club Brugge gelinkte Gianneli Imbula (Stoke City) ook op zijn verlanglijst hebben staan.



BUITENLAND
Juventus deed al heel wat grote transfers, maar de club wil nu vooral een aantal spelers van de hand. De Oude Dame gaat nog zes spelers van de hand doen, maar de namen zijn nog niet bekend. De afgelopen weken werden jongens als Paulo Dybala en Sami Khedira aan een vertrek gelinkt. Eén van de spelers die Juventus wellicht gaat verlaten, is Daniel Rugani. Er zou bijna een akkoord zijn met AS Roma omtrent een huurdeal met verplichte aankoopoptie van 25 miljoen euro.

Juve wordt ook gekoppeld aan de komst van Neymar, maar dat lijkt een kwakkel te zijn. Real Madrid wordt ook genoemd en PSG is bereid om de Braziliaan te laten gaan als het 159 miljoen euro en Luka Modric krijgt.

Yannick Bolasie
deed het best goed bij Anderlecht en daardoor is er veel interesse. Besiktas, Celtic en Stade Rennes willen de flankaanvaller weghalen bij Everton.

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Zullen Club en Standard nog ingaande transfers afronden?

Meest recent

Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

5
5
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

38
38
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

112
112
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

24
24
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

28
28
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

72
72
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

213
213
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

168
168
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

151
151
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

370
370
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

35
35
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

184
184
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

149
149
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

156
156
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

213
213
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

345
345
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

299
299
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

122
122
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

96
96
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

47
47
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

102
102
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

845
845
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

106
106
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

428
428

Meer sportnieuws