TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Standard wil target van Club, Juventus plant uitverkoop

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht
heeft officieel aangegeven dat Nacer Chadli voor een jaar wordt gehuurd van AS Monaco. Daarmee lijkt RSCA zijn laatste grote ingaande transfer te hebben aangetrokken, al is het niet uitgesloten dat het eind augustus nog een opportuniteit in de defensie haalt.

Oud-Heverlee Leuven heeft ook een nieuwe speler vastgelegd. Pierre-Yves Ngawa, pas een vrije speler nadat zijn contract bij Perugia werd verbroken, tekende bij de club uit Eerste Klasse B. KV Kortrijk werd gelinkt aan Simone Scuffet (Udinese) en Pape Gueye (Aalesunds), maar zij zullen niet naar het Guldensporenstadion afzakken. Standard zou de eerder aan Club Brugge gelinkte Gianneli Imbula (Stoke City) ook op zijn verlanglijst hebben staan.



BUITENLAND
Juventus deed al heel wat grote transfers, maar de club wil nu vooral een aantal spelers van de hand. De Oude Dame gaat nog zes spelers van de hand doen, maar de namen zijn nog niet bekend. De afgelopen weken werden jongens als Paulo Dybala en Sami Khedira aan een vertrek gelinkt. Eén van de spelers die Juventus wellicht gaat verlaten, is Daniel Rugani. Er zou bijna een akkoord zijn met AS Roma omtrent een huurdeal met verplichte aankoopoptie van 25 miljoen euro.

Juve wordt ook gekoppeld aan de komst van Neymar, maar dat lijkt een kwakkel te zijn. Real Madrid wordt ook genoemd en PSG is bereid om de Braziliaan te laten gaan als het 159 miljoen euro en Luka Modric krijgt.

Yannick Bolasie
deed het best goed bij Anderlecht en daardoor is er veel interesse. Besiktas, Celtic en Stade Rennes willen de flankaanvaller weghalen bij Everton.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Zullen Club en Standard nog ingaande transfers afronden?

Meest recent

Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

44
44
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

16
16
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

6
6
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

66
66
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

170
170
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

186
186
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

161
161
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

178
178
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

62
62
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

167
167
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

240
240
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

309
309
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

80
80
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

116
116
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

318
318
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

649
649
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

110
110
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

138
138
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

480
480
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

467
467
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

296
296
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

328
328
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

66
66
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

228
228

Meer sportnieuws