Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

door
Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

In zijn tweede wedstrijd van het seizoen heeft Beerschot meteen puntenverlies geleden op het veld van laagvlieger Roeselare. De Mannekes wonnen vorige week nog de topper tegen Lokeren maar konden vanavond nooit overtuigen. Zo moet het meteen in de achtervolging op leider Westerlo.

Beerschot begon vorige week uitstekend aan de competitie met een 1-0 overwinning tegen Lokeren. Never change a winning team luidt dan normaal het credo, toch moest coach Stijn Vreven noodgedwongen drie wissels doorvoeren. Placca, Maes en Saint-Louis waren door blessures onbeschikbaar. Sanusi, Dom en Tissoudali kwamen in hun plaats. In een rommelige eerste helft had Beerschot wel veldoverwicht maar echte kansen kwamen daar niet uit voort. Het was integendeel Roeselare dat bij zijn eerste kans meteen raak trof. Vijf minuten voor rust stak Savior de bal goed door naar Samyn, die zette vanop de rand van het strafschopgebied goed voor en het was de goed gevolgde Savior die Roeselare met een 1-0 voorsprong liet rusten.
Na de pauze zagen we aanvankelijk hetzelfde spelbeeld. Beerschot mocht zelfs van geluk spreken dat Casagolda een wenkende kans onbenut liet. Coach Vreven besloot dan ook in te grijpen en bracht de jonge Brian De Keersmaeker in het veld voor Joren Dom. En dat loonde, niet veel later was de jongeling zeer attent op een afvallende bal en liet hij Biebauw met een rake schicht kansloos. De bezoekers gingen nadien nog op zoek naar de winning goal maar verder dan een paar kleine kansjes en een terecht afgekeurde goal van Prychynenko kwamen ze niet meer. Roeselare pakt zo zijn eerste punt, Beerschot lijdt zijn eerste puntenverlies.
Scoreverloop:
1-0 (40') Saviour, 1-1 (71') De Keersmaecker

LEES OOK: SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Meest recent

Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

2
2
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

55
55
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

147
147
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

46
46
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

235
235
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

107
107
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

168
168
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

98
98
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

82
82
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

66
66
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

59
59
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

237
237
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

130
130
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

120
120
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

34
34
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

348
348
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

144
144
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

45
45
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

425
425
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

48
48
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

575
575
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

388
388
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

505
505
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

189
189

Meer sportnieuws