Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

0 stemmen
Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

In zijn tweede wedstrijd van het seizoen heeft Beerschot meteen puntenverlies geleden op het veld van laagvlieger Roeselare. De Mannekes wonnen vorige week nog de topper tegen Lokeren maar konden vanavond nooit overtuigen. Zo moet het meteen in de achtervolging op leider Westerlo.

Beerschot begon vorige week uitstekend aan de competitie met een 1-0 overwinning tegen Lokeren. Never change a winning team luidt dan normaal het credo, toch moest coach Stijn Vreven noodgedwongen drie wissels doorvoeren. Placca, Maes en Saint-Louis waren door blessures onbeschikbaar. Sanusi, Dom en Tissoudali kwamen in hun plaats. In een rommelige eerste helft had Beerschot wel veldoverwicht maar echte kansen kwamen daar niet uit voort. Het was integendeel Roeselare dat bij zijn eerste kans meteen raak trof. Vijf minuten voor rust stak Savior de bal goed door naar Samyn, die zette vanop de rand van het strafschopgebied goed voor en het was de goed gevolgde Savior die Roeselare met een 1-0 voorsprong liet rusten.
Na de pauze zagen we aanvankelijk hetzelfde spelbeeld. Beerschot mocht zelfs van geluk spreken dat Casagolda een wenkende kans onbenut liet. Coach Vreven besloot dan ook in te grijpen en bracht de jonge Brian De Keersmaeker in het veld voor Joren Dom. En dat loonde, niet veel later was de jongeling zeer attent op een afvallende bal en liet hij Biebauw met een rake schicht kansloos. De bezoekers gingen nadien nog op zoek naar de winning goal maar verder dan een paar kleine kansjes en een terecht afgekeurde goal van Prychynenko kwamen ze niet meer. Roeselare pakt zo zijn eerste punt, Beerschot lijdt zijn eerste puntenverlies.
Scoreverloop:
1-0 (40') Saviour, 1-1 (71') De Keersmaecker

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

🚀

Meest recent

Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

36
36
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

110
110
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

67
67
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

24
24
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

320
320
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

195
195
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

170
170
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

438
438
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

168
168
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

82
82
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

101
101
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

78
78
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

235
235
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

97
97
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

340
340
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

378
378
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

99
99
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

372
372
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

44
44
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

533
533
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

375
375
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

468
468
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

166
166
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

84
84

Meer sportnieuws