Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

door
Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

In zijn tweede wedstrijd van het seizoen heeft Beerschot meteen puntenverlies geleden op het veld van laagvlieger Roeselare. De Mannekes wonnen vorige week nog de topper tegen Lokeren maar konden vanavond nooit overtuigen. Zo moet het meteen in de achtervolging op leider Westerlo.

Beerschot begon vorige week uitstekend aan de competitie met een 1-0 overwinning tegen Lokeren. Never change a winning team luidt dan normaal het credo, toch moest coach Stijn Vreven noodgedwongen drie wissels doorvoeren. Placca, Maes en Saint-Louis waren door blessures onbeschikbaar. Sanusi, Dom en Tissoudali kwamen in hun plaats. In een rommelige eerste helft had Beerschot wel veldoverwicht maar echte kansen kwamen daar niet uit voort. Het was integendeel Roeselare dat bij zijn eerste kans meteen raak trof. Vijf minuten voor rust stak Savior de bal goed door naar Samyn, die zette vanop de rand van het strafschopgebied goed voor en het was de goed gevolgde Savior die Roeselare met een 1-0 voorsprong liet rusten.
Na de pauze zagen we aanvankelijk hetzelfde spelbeeld. Beerschot mocht zelfs van geluk spreken dat Casagolda een wenkende kans onbenut liet. Coach Vreven besloot dan ook in te grijpen en bracht de jonge Brian De Keersmaeker in het veld voor Joren Dom. En dat loonde, niet veel later was de jongeling zeer attent op een afvallende bal en liet hij Biebauw met een rake schicht kansloos. De bezoekers gingen nadien nog op zoek naar de winning goal maar verder dan een paar kleine kansjes en een terecht afgekeurde goal van Prychynenko kwamen ze niet meer. Roeselare pakt zo zijn eerste punt, Beerschot lijdt zijn eerste puntenverlies.
Scoreverloop:
1-0 (40') Saviour, 1-1 (71') De Keersmaecker

LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Meest recent

Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

18
18
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

46
46
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

94
94
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

77
77
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

33
33
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

67
67
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

227
227
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

109
109
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

55
55
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

389
389
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

254
254
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

587
587
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

86
86
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

150
150
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

431
431
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

357
357
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

187
187
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

196
196
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

147
147
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

115
115
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

521
521
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

97
97
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

357
357
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

149
149

Meer sportnieuws