Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

0 stemmen
Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

In zijn tweede wedstrijd van het seizoen heeft Beerschot meteen puntenverlies geleden op het veld van laagvlieger Roeselare. De Mannekes wonnen vorige week nog de topper tegen Lokeren maar konden vanavond nooit overtuigen. Zo moet het meteen in de achtervolging op leider Westerlo.

Beerschot begon vorige week uitstekend aan de competitie met een 1-0 overwinning tegen Lokeren. Never change a winning team luidt dan normaal het credo, toch moest coach Stijn Vreven noodgedwongen drie wissels doorvoeren. Placca, Maes en Saint-Louis waren door blessures onbeschikbaar. Sanusi, Dom en Tissoudali kwamen in hun plaats. In een rommelige eerste helft had Beerschot wel veldoverwicht maar echte kansen kwamen daar niet uit voort. Het was integendeel Roeselare dat bij zijn eerste kans meteen raak trof. Vijf minuten voor rust stak Savior de bal goed door naar Samyn, die zette vanop de rand van het strafschopgebied goed voor en het was de goed gevolgde Savior die Roeselare met een 1-0 voorsprong liet rusten.
Na de pauze zagen we aanvankelijk hetzelfde spelbeeld. Beerschot mocht zelfs van geluk spreken dat Casagolda een wenkende kans onbenut liet. Coach Vreven besloot dan ook in te grijpen en bracht de jonge Brian De Keersmaeker in het veld voor Joren Dom. En dat loonde, niet veel later was de jongeling zeer attent op een afvallende bal en liet hij Biebauw met een rake schicht kansloos. De bezoekers gingen nadien nog op zoek naar de winning goal maar verder dan een paar kleine kansjes en een terecht afgekeurde goal van Prychynenko kwamen ze niet meer. Roeselare pakt zo zijn eerste punt, Beerschot lijdt zijn eerste puntenverlies.
Scoreverloop:
1-0 (40') Saviour, 1-1 (71') De Keersmaecker

LEES OOK: “We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

🚀

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

73
73
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

38
38
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

107
107
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

314
314
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

81
81
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

430
430
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

289
289
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

608
608
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

134
134
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

361
361
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

162
162
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

67
67
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

109
109
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

104
104
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

282
282
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

307
307
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

428
428
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

458
458
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

471
471
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

171
171
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

209
209
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

86
86
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

459
459
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

510
510
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

39
39

Meer sportnieuws