Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

door
Beerschot overtuigt niet in Roeselare en lijdt meteen eerste puntenverlies in 1B

In zijn tweede wedstrijd van het seizoen heeft Beerschot meteen puntenverlies geleden op het veld van laagvlieger Roeselare. De Mannekes wonnen vorige week nog de topper tegen Lokeren maar konden vanavond nooit overtuigen. Zo moet het meteen in de achtervolging op leider Westerlo.

Beerschot begon vorige week uitstekend aan de competitie met een 1-0 overwinning tegen Lokeren. Never change a winning team luidt dan normaal het credo, toch moest coach Stijn Vreven noodgedwongen drie wissels doorvoeren. Placca, Maes en Saint-Louis waren door blessures onbeschikbaar. Sanusi, Dom en Tissoudali kwamen in hun plaats. In een rommelige eerste helft had Beerschot wel veldoverwicht maar echte kansen kwamen daar niet uit voort. Het was integendeel Roeselare dat bij zijn eerste kans meteen raak trof. Vijf minuten voor rust stak Savior de bal goed door naar Samyn, die zette vanop de rand van het strafschopgebied goed voor en het was de goed gevolgde Savior die Roeselare met een 1-0 voorsprong liet rusten.
Na de pauze zagen we aanvankelijk hetzelfde spelbeeld. Beerschot mocht zelfs van geluk spreken dat Casagolda een wenkende kans onbenut liet. Coach Vreven besloot dan ook in te grijpen en bracht de jonge Brian De Keersmaeker in het veld voor Joren Dom. En dat loonde, niet veel later was de jongeling zeer attent op een afvallende bal en liet hij Biebauw met een rake schicht kansloos. De bezoekers gingen nadien nog op zoek naar de winning goal maar verder dan een paar kleine kansjes en een terecht afgekeurde goal van Prychynenko kwamen ze niet meer. Roeselare pakt zo zijn eerste punt, Beerschot lijdt zijn eerste puntenverlies.
Scoreverloop:
1-0 (40') Saviour, 1-1 (71') De Keersmaecker

LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Meest recent

Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

29
29
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

1
1
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

191
191
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

38
38
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

83
83
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

9
9
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

395
395
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

217
217
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

147
147
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

83
83
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

31
31
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

311
311
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

232
232
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

144
144
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

171
171
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

108
108
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

97
97
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

528
528
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

67
67
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

73
73
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

143
143
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

227
227
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

160
160

Meer sportnieuws