Europese avond zindert nog na: "Antwerp is back!"

door
Europese avond zindert nog na:

De eerste Europese match in 22 jaar tijd leverde Antwerp meteen een overwinning op. The Great Old trekt nu met een 1-0 bonus richting Pilzen, waar ze zich hopen te kwalificeren voor de laatste voorronde van de Europa League. Al wacht tussendoor op zondag wel nog een verplaatsing naar Charleroi.


Op de Bosuil leven ze momenteel echter op een wolk en lijkt de partij op Mambourg dan ook nog ver weg te liggen." Bedankt supporters, voor een onvergetelijke avond!", kopt Antwerp op de clubwebsite, waar het de supporters bedankt voor hun steun in Brussel. "Fantastisch! Waanzinnig! We komen superlatieven te kort om jullie te bedanken voor de ongelofelijke sfeer die jullie hebben gecreëerd in het Koning Boudewijnstadion. Op een fantastische manier hebben jullie samen onze Reds vooruit gestuwd naar de overwinning!"

"Wij zijn ongelofelijk trots en fier op onze prestatie gisteren, zowel op als naast het terrein. Dankzij jullie positieve aanmoediging en gedrag heeft ons Rood-Wit legioen de Brusselse harten veroverd! Antwerp is back! Dankzij Q2 heeft heel België, na 22 jaar, ons spektakel op televisie kunnen volgen. Opnieuw een belangrijke en historische stap voor onze club! We twijfelen er niet aan dat er volgende week éénzelfde positieve sfeer heerst in Pilzen, waar we er alles aan zullen doen om ons te kwalificeren voor de laatste voorronde van de Europa League."

LEES OOK: Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Antwerp heeft de beste supporters van België

Meest recent

Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

9
9
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

20
20
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

117
117
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

17
17
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

245
245
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

33
33
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

708
708
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

403
403
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

202
202
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

163
163
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

107
107
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

223
223
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

71
71
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

480
480
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

523
523
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

140
140
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

190
190
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

136
136
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

333
333
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

133
133
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

293
293
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

965
965
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

275
275
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

106
106

Meer sportnieuws