'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

door
'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

Olympique Lyon zag deze zomer met Tanguy N'Dombele één van zijn absolute goudhaantjes vertrekken en de Fransen hebben nog niet echt een geschikte opvolger gevonden. Die willen ze deze zomer wel nog aantrekken en daarvoor zou Lyon nu een Belgische piste bewandelen. 

Met Jason Denayer heeft de Franse topclub al een Belg in zijn A-selectie en de Rode Duivel zou binnenkort het gezelschap kunnen krijgen van Orel Mangala. Volgens L'Equipe heeft Lyon stevige interesse in de 21-jarige belofteninternational, die bij Stuttgart nog een contract tot 2023 heeft. 

De Duitse tweedeklasser zou echter niet van plan zijn om Mangala te laten vertrekken, maar Lyon zou desondanks een poging willen wagen. Daarvoor zou het een bod van 12 miljoen euro voorbereiden. Mangala zal een transfer wellicht wel zien zitten, want hij gaf de voorbije maanden in interviews aan het na een succesvolle uitleenbeurt aan Hamburg volgend seizoen op het hoogste niveau te willen proberen. Stuttgart degradeerde echter uit de Bundesliga.

UPDATE 09/08
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt de interesse van Lyon in Mangala nu, maar zij zouden lang niet de enigen zijn. Arsenal en AS Roma zouden eerder deze zomer al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en ook bij Lille en Olympique Marseille zou hij op het verlanglijstje staan. Stuttgart is echter neit zinnens mee te werken aan een transfer en zou tot dusver alle clubs afgewimpeld hebben met de melding dat de belofteninternational maar liefst 30 miljoen euro moet kosten. Het lijkt dus weinig waarschijnlijk dat het bod van 12 miljoen van Lyon indruk zal maken.

LEES OOK: Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Is Mangala klaar voor een betere competitie?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

83
83
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

134
134
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

36
36
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

59
59
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

519
519
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

344
344
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

193
193
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

278
278
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

708
708
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

304
304
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

307
307
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

373
373
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

147
147
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

89
89
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

282
282
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

296
296
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

62
62
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

455
455
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

376
376
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

563
563
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

489
489
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

66
66

Meer sportnieuws