'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

142 stemmen
'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

Olympique Lyon zag deze zomer met Tanguy N'Dombele één van zijn absolute goudhaantjes vertrekken en de Fransen hebben nog niet echt een geschikte opvolger gevonden. Die willen ze deze zomer wel nog aantrekken en daarvoor zou Lyon nu een Belgische piste bewandelen. 

Met Jason Denayer heeft de Franse topclub al een Belg in zijn A-selectie en de Rode Duivel zou binnenkort het gezelschap kunnen krijgen van Orel Mangala. Volgens L'Equipe heeft Lyon stevige interesse in de 21-jarige belofteninternational, die bij Stuttgart nog een contract tot 2023 heeft. 

De Duitse tweedeklasser zou echter niet van plan zijn om Mangala te laten vertrekken, maar Lyon zou desondanks een poging willen wagen. Daarvoor zou het een bod van 12 miljoen euro voorbereiden. Mangala zal een transfer wellicht wel zien zitten, want hij gaf de voorbije maanden in interviews aan het na een succesvolle uitleenbeurt aan Hamburg volgend seizoen op het hoogste niveau te willen proberen. Stuttgart degradeerde echter uit de Bundesliga.

UPDATE 09/08
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt de interesse van Lyon in Mangala nu, maar zij zouden lang niet de enigen zijn. Arsenal en AS Roma zouden eerder deze zomer al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en ook bij Lille en Olympique Marseille zou hij op het verlanglijstje staan. Stuttgart is echter neit zinnens mee te werken aan een transfer en zou tot dusver alle clubs afgewimpeld hebben met de melding dat de belofteninternational maar liefst 30 miljoen euro moet kosten. Het lijkt dus weinig waarschijnlijk dat het bod van 12 miljoen van Lyon indruk zal maken.

Is Mangala klaar voor een betere competitie?

Meest recent

Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

0
0
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

34
34
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

11
11
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

33
33
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

62
62
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

146
146
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

156
156
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

59
59
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

108
108
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

197
197
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

230
230
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

417
417
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

217
217
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

414
414
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

138
138
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

51
51
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

231
231
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

255
255
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

552
552
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

301
301
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

457
457
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

129
129
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

322
322
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

315
315
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

282
282

Meer sportnieuws