'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

door
'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

Olympique Lyon zag deze zomer met Tanguy N'Dombele één van zijn absolute goudhaantjes vertrekken en de Fransen hebben nog niet echt een geschikte opvolger gevonden. Die willen ze deze zomer wel nog aantrekken en daarvoor zou Lyon nu een Belgische piste bewandelen. 

Met Jason Denayer heeft de Franse topclub al een Belg in zijn A-selectie en de Rode Duivel zou binnenkort het gezelschap kunnen krijgen van Orel Mangala. Volgens L'Equipe heeft Lyon stevige interesse in de 21-jarige belofteninternational, die bij Stuttgart nog een contract tot 2023 heeft. 

De Duitse tweedeklasser zou echter niet van plan zijn om Mangala te laten vertrekken, maar Lyon zou desondanks een poging willen wagen. Daarvoor zou het een bod van 12 miljoen euro voorbereiden. Mangala zal een transfer wellicht wel zien zitten, want hij gaf de voorbije maanden in interviews aan het na een succesvolle uitleenbeurt aan Hamburg volgend seizoen op het hoogste niveau te willen proberen. Stuttgart degradeerde echter uit de Bundesliga.

UPDATE 09/08
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt de interesse van Lyon in Mangala nu, maar zij zouden lang niet de enigen zijn. Arsenal en AS Roma zouden eerder deze zomer al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en ook bij Lille en Olympique Marseille zou hij op het verlanglijstje staan. Stuttgart is echter neit zinnens mee te werken aan een transfer en zou tot dusver alle clubs afgewimpeld hebben met de melding dat de belofteninternational maar liefst 30 miljoen euro moet kosten. Het lijkt dus weinig waarschijnlijk dat het bod van 12 miljoen van Lyon indruk zal maken.

LEES OOK: 'Fofana helpt Lyon aan absolute knaltransfer'

Is Mangala klaar voor een betere competitie?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

32
32
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

16
16
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

41
41
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

22
22
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

150
150
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

34
34
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

46
46
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

61
61
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

186
186
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

157
157
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

85
85
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

71
71
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

162
162
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

193
193
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

47
47
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

60
60
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

87
87
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

845
845
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

164
164
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

294
294
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

85
85
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

275
275
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

73
73
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

291
291

Meer sportnieuws