'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

door
'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

Olympique Lyon zag deze zomer met Tanguy N'Dombele één van zijn absolute goudhaantjes vertrekken en de Fransen hebben nog niet echt een geschikte opvolger gevonden. Die willen ze deze zomer wel nog aantrekken en daarvoor zou Lyon nu een Belgische piste bewandelen. 

Met Jason Denayer heeft de Franse topclub al een Belg in zijn A-selectie en de Rode Duivel zou binnenkort het gezelschap kunnen krijgen van Orel Mangala. Volgens L'Equipe heeft Lyon stevige interesse in de 21-jarige belofteninternational, die bij Stuttgart nog een contract tot 2023 heeft. 

De Duitse tweedeklasser zou echter niet van plan zijn om Mangala te laten vertrekken, maar Lyon zou desondanks een poging willen wagen. Daarvoor zou het een bod van 12 miljoen euro voorbereiden. Mangala zal een transfer wellicht wel zien zitten, want hij gaf de voorbije maanden in interviews aan het na een succesvolle uitleenbeurt aan Hamburg volgend seizoen op het hoogste niveau te willen proberen. Stuttgart degradeerde echter uit de Bundesliga.

UPDATE 09/08
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt de interesse van Lyon in Mangala nu, maar zij zouden lang niet de enigen zijn. Arsenal en AS Roma zouden eerder deze zomer al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en ook bij Lille en Olympique Marseille zou hij op het verlanglijstje staan. Stuttgart is echter neit zinnens mee te werken aan een transfer en zou tot dusver alle clubs afgewimpeld hebben met de melding dat de belofteninternational maar liefst 30 miljoen euro moet kosten. Het lijkt dus weinig waarschijnlijk dat het bod van 12 miljoen van Lyon indruk zal maken.

LEES OOK: UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

Is Mangala klaar voor een betere competitie?

Meest recent

Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

28
28
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

37
37
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

33
33
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

242
242
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

42
42
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

246
246
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

146
146
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

271
271
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

369
369
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

238
238
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

203
203
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

285
285
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

366
366
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

336
336
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

306
306
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

460
460
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

629
629
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

247
247
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

72
72
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

346
346
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

169
169
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

98
98
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

139
139
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

113
113

Meer sportnieuws