'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

door
'Stuttgart stuurt Europese topclubs wandelen met waanzinnige prijs voor Mangala'

Olympique Lyon zag deze zomer met Tanguy N'Dombele één van zijn absolute goudhaantjes vertrekken en de Fransen hebben nog niet echt een geschikte opvolger gevonden. Die willen ze deze zomer wel nog aantrekken en daarvoor zou Lyon nu een Belgische piste bewandelen. 

Met Jason Denayer heeft de Franse topclub al een Belg in zijn A-selectie en de Rode Duivel zou binnenkort het gezelschap kunnen krijgen van Orel Mangala. Volgens L'Equipe heeft Lyon stevige interesse in de 21-jarige belofteninternational, die bij Stuttgart nog een contract tot 2023 heeft. 

De Duitse tweedeklasser zou echter niet van plan zijn om Mangala te laten vertrekken, maar Lyon zou desondanks een poging willen wagen. Daarvoor zou het een bod van 12 miljoen euro voorbereiden. Mangala zal een transfer wellicht wel zien zitten, want hij gaf de voorbije maanden in interviews aan het na een succesvolle uitleenbeurt aan Hamburg volgend seizoen op het hoogste niveau te willen proberen. Stuttgart degradeerde echter uit de Bundesliga.

UPDATE 09/08
Ook Het Laatste Nieuws bevestigt de interesse van Lyon in Mangala nu, maar zij zouden lang niet de enigen zijn. Arsenal en AS Roma zouden eerder deze zomer al geïnformeerd hebben naar de middenvelder en ook bij Lille en Olympique Marseille zou hij op het verlanglijstje staan. Stuttgart is echter neit zinnens mee te werken aan een transfer en zou tot dusver alle clubs afgewimpeld hebben met de melding dat de belofteninternational maar liefst 30 miljoen euro moet kosten. Het lijkt dus weinig waarschijnlijk dat het bod van 12 miljoen van Lyon indruk zal maken.

LEES OOK: UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

Is Mangala klaar voor een betere competitie?

Meest recent

De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

37
37
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

166
166
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

108
108
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

87
87
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

49
49
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

74
74
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

109
109
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

142
142
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

253
253
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

94
94
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

169
169
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

574
574
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

306
306
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

378
378
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

289
289
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

115
115
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

779
779
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

385
385
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

534
534
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

375
375
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

256
256
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

457
457
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

420
420
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

135
135
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

555
555

Meer sportnieuws