Arsenal zorgt in extremis voor dé transfercoup op Deadline Day

door
Arsenal zorgt in extremis voor dé transfercoup op Deadline Day

In Engeland is de transfermarkt nog een dag open en dus werken heel wat clubs nog druk aan hun laatste versterkingen. Bij Chelsea lijken ze echter vooral nog een vertrekker te moeten vrezen. Woensdag was David Luiz immers een opvallende afwezige op training. De verdediger zou nog een transfer willen forceren.

Dat beweert althans de Daily Telegraph. En Luiz zou niet zomaar een transfer willen forceren, hij zou namelijk naar een stadsrivaal willen vertrekken. De Braziliaan zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Arsenal.

De Gunners moesten enkele dagen geleden afscheid nemen van Laurent Koscielny en zoeken dan ook wanhopig naar een centrale verdediger in het slot van de mercato. Het lijkt er dus op dat ze die bij een rivaal willen gaan zoeken, al blijft ook de naam van Daniele Rugani (Juventus) rondgaan.

UPDATE 08/08

David Luiz lijkt zijn zin te gaan krijgen, want David Ornstein, de transferautoriteit van de BBC, bevestigt nu dat Arsenal en Chelsea een akkoord bereikt hebben over zijn transfer. De Gunners zouden 8,5 miljoen euro betalen, terwijl Luiz voor twee jaar kan tekenen. Hij zal vandaag zijn medische testen afleggen, net als Kieran Tierney. De Schotse linksachter komt voor 30 miljoen over van Celtic en voor hem ligt een vijfjarig contract af. Arsenal heeft nog tot 18u om de transfers af te ronden, want dan sluit de transfermarkt in Engeland.

UPDATE 22u

Arsenal heeft in extremis zijn gewenste aanwinst kunnen strikken. David Luiz tekende namelijk een contract bij The Gunners. Deze overgang kan misschien wel worden bestempeld als dé transfer van deze Deadline Day. David Luiz komt namelijk over van aartsrivaal Chelsea, wat het sowieso al een speciaal tintje geeft.

Daarnaast weten we allemaal dat de Braziliaan over heel wat kwaliteiten beschikt en die diensten wisten The Gunners te verzilveren voor amper 10 miljoen euro, een koopje. Iets vroeger op de avond bevestigden de Noord-Londenaren overigens ook al de komst van Kieran Tierney van Celtic. Een meer dan geslaagde Deadline Day dus voor Arsenal.


LEES OOK: Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

Dé transfer van Deadline Day?

Meest recent

Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

3
3
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

23
23
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

49
49
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

194
194
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

138
138
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

68
68
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

64
64
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

262
262
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

235
235
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

221
221
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

330
330
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

184
184
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

189
189
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1047
1047
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

89
89
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

397
397
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

160
160
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

524
524
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

252
252
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279

Meer sportnieuws