Lukaku krijgt volle lading: "Irritant vedettegedrag"

door
Lukaku krijgt volle lading:

Romelu Lukaku is vanaf dit seizoen dan toch te bewonderen op de Italiaanse velden. De spits rondde donderdag immers zijn transfer naar Internazionale af, dat ruim boven de 60 miljoen euro op tafel legt. Zijn vertrek bij Manchester United verliep wel niet bepaald vlotjes.


United toonde zich in eerste instantie niet bereid om de vraagprijs te laten zakken en dus moest Lukaku zijn transfer zelf forceren. Dat deed hij onder meer door mee te trainen met de U18 van ex-club Anderlecht. Maar die acties werden niet overal gesmaakt. "Het vedettegedrag van Romelu Lukaku begint mij danig te irriteren. Het is een vorm van chantage die hij afgekeken heeft van de grote jongens, type Neymar. Er moet ook nog een show bovenop: per Rolls Royce naar de training, personeel inbegrepen. Het afgelopen seizoen liep anders niet op wielen van een Rolls. Het was eerder een Fiat Uno", is columnist Hugo Camps messcherp in Het Laatste Nieuws.

Bovendien vindt Camps de sommen die de voorbije weken rond Lukaku circuleerden zwaar overdreven voor een speler van zijn kaliber. "Is Lukaku dat waard? Afgaande op het vorige seizoen zou je denken van niet. Uiteindelijk heeft hij zijn reputatie moeten redden bij de Rode Duivels. Ik ga niet over transferbedragen, maar chantagepraktijken die miljoenendeals vergezellen neem ik ook niet voor lief. En een spits in een Rolls met chauffeur lijkt me allesbehalve een rolmodel voor de jeugd."

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Begrijpt u het gedrag van Lukaku ...

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

11
11
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

433
433
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

127
127
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

58
58
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

72
72
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

296
296
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

134
134
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

220
220
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

86
86
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

239
239
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

424
424
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

182
182
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

520
520
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

252
252
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

150
150
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177

Meer sportnieuws