Last Minute Deals: Spurs deadline-kampioen, Carrol terug naar oude nest

door
Last Minute Deals: Spurs deadline-kampioen, Carrol terug naar oude nest

In Engeland zit de zomermercato er officieel op. De clubs kunnen weliswaar nog spelers van de hand doen, maar hadden slechts tot donderdagavond 18u om zich zelf te versterken. Een aantal maakten daar gretig gebruik van, toch bleef het vooral bij een lawine aan geruchten.


Van de topclubs deed Tottenham Hotspur de beste zaken op Deadline Day. Paulo Dybala bleef weliswaar in Turijn, de Spurs konden wel Giovanni Lo Celso los wringen bij Real Betis. Daarnaast werd Ryan Sessegnon overgenomen van Fulham, terwijl Josh Onomah de omgekeerde beweging maakt. De jonge verdediger Cameron Carter-Vickers werd dan weer verhuurd aan Stoke City.

Verder bleef het redelijk rustig aan de top. Met Scott Scarson haalde landskampioen een ervaren derde doelman in huis, de 33-jarige komt over van Derby County. Manchester United nam zoals verwacht afscheid van Romelu Lukaku, maar haalde uiteindelijk geen vervanger in de plaats. Al kan de transfervrij Fernando Llorente wel nog op een later tijdstip tekenen. Liverpool liet enkel een aantal overbodige spelers op huurbasis vertrekken, waaronder Taiwo Awoniyi (Mainz).

Arsenal liet zich wel nog gelden en versterkte zijn defensie. Zo werd Kieran Tierney voor de nodige miljoenen overgenomen van Celtic. Ook David Luiz zou bij de Gunners tekenen maar die deal is nog niet afgerond. Naast de Braziliaanse verdediger nam Chelsea eveneens afscheid van Danny Drinkwater, die op huurbasis naar Burnley trekt.

De transfervrij cultspits Andy Carrol keerde dan weer terug naar Newcastle United. Ook Watford deed nog interessante zaken. Voor Ismaila Sarr (Stade Rennes) werd het clubrecord verbroken, Danny Welbeck werd transfervrij binnen gehengeld. Everton tot slot, zou een last-minute poging voor Alex Iwobi (Arsenal) hebben ondernomen maar het is niet duidelijk of die deal tijdig werd afgerond.

LEES OOK: 'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Welke club is deze zomer het felst versterkt?

Meest recent

Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

15
15
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

71
71
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

102
102
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

62
62
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

32
32
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

39
39
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

184
184
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

41
41
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

284
284
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

219
219
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

72
72
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

227
227
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

387
387
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

137
137
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

295
295
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

275
275
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

154
154
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

144
144
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

117
117
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

94
94
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

498
498
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

159
159
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

351
351

Meer sportnieuws