'Arsenal bereikt akkoord met Chelsea en kan dubbelslag afronden'

door
'Arsenal bereikt akkoord met Chelsea en kan dubbelslag afronden'

In Engeland is de transfermarkt nog een dag open en dus werken heel wat clubs nog druk aan hun laatste versterkingen. Bij Chelsea lijken ze echter vooral nog een vertrekker te moeten vrezen. Woensdag was David Luiz immers een opvallende afwezige op training. De verdediger zou nog een transfer willen forceren.

Dat beweert althans de Daily Telegraph. En Luiz zou niet zomaar een transfer willen forceren, hij zou namelijk naar een stadsrivaal willen vertrekken. De Braziliaan zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Arsenal.

De Gunners moesten enkele dagen geleden afscheid nemen van Laurent Koscielny en zoeken dan ook wanhopig naar een centrale verdediger in het slot van de mercato. Het lijkt er dus op dat ze die bij een rivaal willen gaan zoeken, al blijft ook de naam van Daniele Rugani (Juventus) rondgaan.

UPDATE 08/08
David Luiz lijkt zijn zin te gaan krijgen, want David Ornstein, de transferautoriteit van de BBC, bevestigt nu dat Arsenal en Chelsea een akkoord bereikt hebben over zijn transfer. De Gunners zouden 8,5 miljoen euro betalen, terwijl Luiz voor twee jaar kan tekenen. Hij zal vandaag zijn medische testen afleggen, net als Kieran Tierney. De Schotse linksachter komt voor 30 miljoen over van Celtic en voor hem ligt een vijfjarig contract af. Arsenal heeft nog tot 18u om de transfers af te ronden, want dan sluit de transfermarkt in Engeland.


LEES OOK: Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Goede transfers van Arsenal?

Meest recent

Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

0
0
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

16
16
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

60
60
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

72
72
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

179
179
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

61
61
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

47
47
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

43
43
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

60
60
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

129
129
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

138
138
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

83
83
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

278
278
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

199
199
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

231
231
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

169
169
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

175
175
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

216
216
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

56
56
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

1075
1075
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

75
75
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

114
114
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

391
391
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

104
104
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

426
426

Meer sportnieuws