'Arsenal bereikt akkoord met Chelsea en kan dubbelslag afronden'

229
'Arsenal bereikt akkoord met Chelsea en kan dubbelslag afronden'

In Engeland is de transfermarkt nog een dag open en dus werken heel wat clubs nog druk aan hun laatste versterkingen. Bij Chelsea lijken ze echter vooral nog een vertrekker te moeten vrezen. Woensdag was David Luiz immers een opvallende afwezige op training. De verdediger zou nog een transfer willen forceren.

Dat beweert althans de Daily Telegraph. En Luiz zou niet zomaar een transfer willen forceren, hij zou namelijk naar een stadsrivaal willen vertrekken. De Braziliaan zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer naar Arsenal.

De Gunners moesten enkele dagen geleden afscheid nemen van Laurent Koscielny en zoeken dan ook wanhopig naar een centrale verdediger in het slot van de mercato. Het lijkt er dus op dat ze die bij een rivaal willen gaan zoeken, al blijft ook de naam van Daniele Rugani (Juventus) rondgaan.

UPDATE 08/08
David Luiz lijkt zijn zin te gaan krijgen, want David Ornstein, de transferautoriteit van de BBC, bevestigt nu dat Arsenal en Chelsea een akkoord bereikt hebben over zijn transfer. De Gunners zouden 8,5 miljoen euro betalen, terwijl Luiz voor twee jaar kan tekenen. Hij zal vandaag zijn medische testen afleggen, net als Kieran Tierney. De Schotse linksachter komt voor 30 miljoen over van Celtic en voor hem ligt een vijfjarig contract af. Arsenal heeft nog tot 18u om de transfers af te ronden, want dan sluit de transfermarkt in Engeland.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Goede transfers van Arsenal?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

0
0
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

20
20
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

23
23
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

46
46
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

16
16
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

107
107
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

103
103
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

139
139
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

182
182
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

76
76
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

42
42
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

192
192
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

172
172
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

191
191
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

402
402
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

271
271
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

233
233
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1011
1011
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

413
413
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws