'Transferdetails Lukaku bekend, medische proeven gepland'

652
'Transferdetails Lukaku bekend, medische proeven gepland'

Na een wekenlange transfersoap zou er nu dan toch een doorbraak zijn gevonden rond Romelu Lukaku. Toen begin deze week bekend geraakte dat een deal tussen Manchester United en Juventus dan toch niet doorging, zag Internazionale zijn kans opnieuw schoon. En inmiddels zouden de Nerazzurri ook een overeenkomst hebben gevonden.


Woensdag in de vooravond geraakte bekend dat Inter en United een verbaal akkoord hadden bereikt over de transfervoorwaarden. Uiteindelijk zouden de Italianen een vaste som van 65 miljoen euro betalen, met nog eens 13 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Daar bovenop zou ook nog een percentage op een mogelijke doorverkoopsom komen. De details over de transfersom werden bekend gemaakt door de Italiaanse kenner Gianluca Di Marzio, die het dossier aan Inter-zijde van redelijk dichtbij volgde.

De onderhandelingen met Lukaku zelf zouden geen problemen mogen opleveren. Zijn makelaar Federico Pastorello staat al een tijdje in nauw contact met de Milanezen, bovendien wil de Rode Duivel zelf graag in het Stadio Giuseppe Meazza aan de slag. Volgens die andere Italiaanse transfergoeroe, Fabrizio Romano, zouden donderdag de medische proeven plaatsvinden en daarna kan alles officieel beklonken worden. In dat geval kan hij mogelijk zaterdag al zijn debuut maken in de oefenmatch tegen Valencia. Op 26 augustus gaat het seizoen van Inter van start tegen Lecce.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Is Inter een stap vooruit voor Lukaku?

Meest recent

Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

8
8
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

50
50
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

22
22
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

186
186
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

24
24
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

36
36
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

70
70
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

184
184
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

64
64
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

114
114
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

16
16
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

54
54
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

352
352
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

193
193
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

91
91
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

51
51
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

130
130
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

88
88
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

71
71
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

146
146
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

306
306

Meer sportnieuws