'Transferdetails Lukaku bekend, medische proeven gepland'

door
'Transferdetails Lukaku bekend, medische proeven gepland'

Na een wekenlange transfersoap zou er nu dan toch een doorbraak zijn gevonden rond Romelu Lukaku. Toen begin deze week bekend geraakte dat een deal tussen Manchester United en Juventus dan toch niet doorging, zag Internazionale zijn kans opnieuw schoon. En inmiddels zouden de Nerazzurri ook een overeenkomst hebben gevonden.


Woensdag in de vooravond geraakte bekend dat Inter en United een verbaal akkoord hadden bereikt over de transfervoorwaarden. Uiteindelijk zouden de Italianen een vaste som van 65 miljoen euro betalen, met nog eens 13 miljoen euro aan bonussen en variabelen. Daar bovenop zou ook nog een percentage op een mogelijke doorverkoopsom komen. De details over de transfersom werden bekend gemaakt door de Italiaanse kenner Gianluca Di Marzio, die het dossier aan Inter-zijde van redelijk dichtbij volgde.

De onderhandelingen met Lukaku zelf zouden geen problemen mogen opleveren. Zijn makelaar Federico Pastorello staat al een tijdje in nauw contact met de Milanezen, bovendien wil de Rode Duivel zelf graag in het Stadio Giuseppe Meazza aan de slag. Volgens die andere Italiaanse transfergoeroe, Fabrizio Romano, zouden donderdag de medische proeven plaatsvinden en daarna kan alles officieel beklonken worden. In dat geval kan hij mogelijk zaterdag al zijn debuut maken in de oefenmatch tegen Valencia. Op 26 augustus gaat het seizoen van Inter van start tegen Lecce.

LEES OOK: TD Napoli komt met update over terugkeer Lukaku

Is Inter een stap vooruit voor Lukaku?

Meest recent

Genk genekt bij penaltyfase? Boeckx velt helder verdict

KRC Genk is er zondagmiddag niet in geslaagd om de drie punten te pakken op het veld van Cercle ...

53
53
'Real haalt uit op transfermarkt: driekoppig lijstje gelekt'

Real Madrid staat volgende week voor een zwaar tweeluik tegen Juventus en FC Barcelona. Ondertussen ...

50
50
Club naar Bayern: Hayen verstuurt hevige waarschuwing

In de Champions League staat Club Brugge komende woensdag voor een enorme uitdaging. Dan wacht een ...

138
138
Genk overtuigt wéér niet: penalty bezorgt Cercle verdiend punt

KRC Genk is er ook vlak na de interland-break niet in geslaagd om een overtuigende indruk achter te ...

130
130
'Hasi sleutelt aan basiself: vaste titularis moet vrezen'

Nu de bestuursstructuur weer op punt staat, wil RSC Anderlecht zijn nieuwe bazen plezieren met een ...

146
146
'Bayern bibbert en beeft: opzienbarende droomjob Kompany'

Bayern München blijft dit seizoen bijzonder hoge toppen scheren en won tot dusver al zijn ...

344
344
Spanning Antwerp loopt op: ontslag Wils terug op tafel?

Antwerp FC moet maandag opnieuw naar Luik reizen om de resterende minuten van de gestaakte match ...

192
192
Jonge Duivel pijnigt Paris Saint-Germain: L'Equipe lyrisch

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

116
116
'Hayen laat Club-speler links liggen: exit dreigt na 105 matchen'

Club Brugge pakte zaterdag de volle buit op het veld van OH Leuven (0-1), maar liet allesbehalve een ...

619
619
"Belachelijk" - Antwerp dubbel benadeeld na bierbeker-gate

De opener van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is geëindigd in mineur. Nadat er ...

569
569
De Bruyne ergert zich rot: ploegmaat krijgt volle laag

SSC Napoli heeft het seizoen met een flinke domper hervat. De Italiaanse titelverdediger liet in de ...

321
321
Cercle-Genk: Fink grijpt stevig in met vier wissels

KRC Genk liet vlak voor de interland-break een erg matige indruk achter en wil zo snel mogelijk ...

60
60
Harde keuzes Hasi: Anderlecht-duo al op zijspoor

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een legertje aan verse krachten in huis. Een aantal van die ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Genk strijdt met Anderlecht, Duivel móét weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
‘Legende’ Vossen hoort keiharde boodschap bij Zulte

Jelle Vossen was vorig seizoen de grote man bij Zulte Waregem. Essevee pakte de titel in de ...

297
297
Hubert grijpt in bij Union en drukt meteen stempel

Union SG zag hoofdtrainer Sebastien Pocognoli naar AS Monaco verkassen en David Hubert werd ...

106
106
Olivier Deschacht verbouwereerd: "Jij gaat zwijgen nu!"

Olivier Deschacht blijft ook na zijn carrière de gemoederen beroeren. De voormalig speler van ...

74
74
Zulte Waregem ruikt jackpot: goudhaantje bestormt JPL

Zulte Waregem werd vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League en promoveerde naar de Jupiler ...

207
207
Verrassende Club Brugge-speler krijgt volle laag na OHL

Club Brugge won met het kleinste verschil van Oud-Heverlee Leuven. Blauw-Zwart staat voor een ...

533
533
Pocognoli direct in oog van de storm: clash met ster

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco. Bij de Brusselse club maakte de ...

150
150
Vrancken waarschuwt Anderlecht: “Als we dat doen…”

STVV maakt zich op voor het topduel tegen RSC Anderlecht. Dat is de nummer vijf tegen de nummer ...

167
167
'Donderklap in Brugge: Simeone’s plan slaat in als bom'

Simeone’s schokplan krijgt plots vorm in Brugge. Atlético stuurde scouts naar ...

442
442
Fredberg verrast iedereen: Anderlecht krijgt onverwacht cadeau

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen STVV. De Brusselaars staan dus voor een zware ...

563
563
Club Brugge tussen hoop en vrees: pandoering of stunt?

Club Brugge moet woensdag aan de bak tegen Bayern München. Dat lijkt op papier een onhaalbare ...

249
249
Vandaag Inside schokt Nederland: 'Feest of pure schaamte?'

De populaire – maar omstreden – talkshow Vandaag Inside heeft donderdagavond opnieuw de ...

65
65

Meer sportnieuws