TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

559
TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou bij een Lille een bod hebben neergelegd voor Thiago Maia. Hij zou mogelijk de vervanger kunnen worden van Nakamba. De 22-jarige Braziliaan gold enkele jaren geleden als een supertalent en de Fransen telden in 2017 dan ook 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Ook AA Gent ziet het groots, want zij willen gaan shoppen bij Juventus. De 21-jarige Simone Muratore zou namelijk op de radar van de Buffalo’s staan. De centrale middenvelder is ook Italiaans jeugdinternational.



Racing Genk kan dan mogelijk alweer een uitgaande toptransfer doen. Volgens L'Equipe heeft Dinamo Moskou namelijk een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers voor Aly Samatta. De Limburgers hadden interesse in Nikolai Komlichenko als mogelijke vervanger, maar die trekt naar Lokomotiv Moskou.

Sporting Charleroi dreigt een doelman armer te zijn. De Fransman Remy Riou zou namelijk op weg zijn naar zijn thuisland. Caen moet zijn mogelijke nieuwe bestemming worden.

Anderlecht lijkt dan weer een fraaie slag binnenskamers te hebben geslagen. Volgens La Dernère Heure wist Paars-Wit namelijk Standard en Lille af te houden voor het 16-jarige goudhaantje Marco Kana. Vooral dat hij niet naar de Rouches trok, moet als een overwinning aanvoelen in het Lotto Park.

BUITENLAND

Veel groots nieuws uit het buitenland vandaag, dat we starten met Romelu Lukaku. Volgens de gespecialiseerde journalist Gianluca Di Marzio hebben Inter en Man Utd een mondeling akkoord bereikt over zijn transfer. De deal moet nu enkel nog op papier gezet worden en daarna kunnen de handtekeningen geplaatst worden. De Rode Duivel lijkt dan ook zijn droomtransfer beet te hebben.

Of Michy Batshuayi straks bij Chelsea blijft zal nog moeten blijken, maar hij geniet alvast wel interesse. Nadat eerder al Fenerbahce zich meldde bij Chelsea, zou nu ook AS Monaco opnieuw interesse tonen in de aanvaller. Ook afgelopen winter hadden die Batsman al in de gaten.



Real Madrid zou dan weer alles uit de kast willen halen om Neymar alsnog terug naar Spanje te loodsen. Volgens Sport zou de Koninklijke maar liefst 120 miljoen euro veil hebben + Luka Modric. De Braziliaan zou echter geen interesse hebben in een overstap naar Bernabeu.
Tottenham lijkt de komst van Coutinho helemaal te mogen vergeten, net als de andere Engelse club. De Braziliaan én FC Barcelona zouden enkel voor een permanente transfer willen gaan.

Nog in de Premier League wil David Luiz voor een erg pikante transfer zorgen, en niet op een al te nette manier. Hij zou vandaag niet hebben meegetraind bij Chelsea om een transfer naar rivaal Arsenal te versieren. 

LEES OOK: ‘Fenerbahçe serveert Romelu Lukaku nu al af’

Batshuayi moet vertrekken bij Chelsea...

Meest recent

Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

38
38
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

23
23
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

24
24
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

172
172
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

701
701
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

339
339
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

381
381
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

404
404
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

42
42
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

117
117
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

122
122
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

480
480
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

200
200
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

195
195
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

140
140
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

167
167
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

117
117
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

279
279
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

665
665
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

62
62
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

235
235
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

159
159
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

135
135
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

220
220
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

130
130

Meer sportnieuws