TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou bij een Lille een bod hebben neergelegd voor Thiago Maia. Hij zou mogelijk de vervanger kunnen worden van Nakamba. De 22-jarige Braziliaan gold enkele jaren geleden als een supertalent en de Fransen telden in 2017 dan ook 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Ook AA Gent ziet het groots, want zij willen gaan shoppen bij Juventus. De 21-jarige Simone Muratore zou namelijk op de radar van de Buffalo’s staan. De centrale middenvelder is ook Italiaans jeugdinternational.



Racing Genk kan dan mogelijk alweer een uitgaande toptransfer doen. Volgens L'Equipe heeft Dinamo Moskou namelijk een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers voor Aly Samatta. De Limburgers hadden interesse in Nikolai Komlichenko als mogelijke vervanger, maar die trekt naar Lokomotiv Moskou.

Sporting Charleroi dreigt een doelman armer te zijn. De Fransman Remy Riou zou namelijk op weg zijn naar zijn thuisland. Caen moet zijn mogelijke nieuwe bestemming worden.

Anderlecht lijkt dan weer een fraaie slag binnenskamers te hebben geslagen. Volgens La Dernère Heure wist Paars-Wit namelijk Standard en Lille af te houden voor het 16-jarige goudhaantje Marco Kana. Vooral dat hij niet naar de Rouches trok, moet als een overwinning aanvoelen in het Lotto Park.

BUITENLAND

Veel groots nieuws uit het buitenland vandaag, dat we starten met Romelu Lukaku. Volgens de gespecialiseerde journalist Gianluca Di Marzio hebben Inter en Man Utd een mondeling akkoord bereikt over zijn transfer. De deal moet nu enkel nog op papier gezet worden en daarna kunnen de handtekeningen geplaatst worden. De Rode Duivel lijkt dan ook zijn droomtransfer beet te hebben.

Of Michy Batshuayi straks bij Chelsea blijft zal nog moeten blijken, maar hij geniet alvast wel interesse. Nadat eerder al Fenerbahce zich meldde bij Chelsea, zou nu ook AS Monaco opnieuw interesse tonen in de aanvaller. Ook afgelopen winter hadden die Batsman al in de gaten.



Real Madrid zou dan weer alles uit de kast willen halen om Neymar alsnog terug naar Spanje te loodsen. Volgens Sport zou de Koninklijke maar liefst 120 miljoen euro veil hebben + Luka Modric. De Braziliaan zou echter geen interesse hebben in een overstap naar Bernabeu.
Tottenham lijkt de komst van Coutinho helemaal te mogen vergeten, net als de andere Engelse club. De Braziliaan én FC Barcelona zouden enkel voor een permanente transfer willen gaan.

Nog in de Premier League wil David Luiz voor een erg pikante transfer zorgen, en niet op een al te nette manier. Hij zou vandaag niet hebben meegetraind bij Chelsea om een transfer naar rivaal Arsenal te versieren. 

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Batshuayi moet vertrekken bij Chelsea...

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

28
28
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

91
91
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

121
121
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

19
19
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

54
54
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

19
19
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

54
54
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

17
17
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

18
18
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

28
28
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

320
320
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

132
132
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

301
301
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

343
343
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

63
63
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws