TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

559 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou bij een Lille een bod hebben neergelegd voor Thiago Maia. Hij zou mogelijk de vervanger kunnen worden van Nakamba. De 22-jarige Braziliaan gold enkele jaren geleden als een supertalent en de Fransen telden in 2017 dan ook 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Ook AA Gent ziet het groots, want zij willen gaan shoppen bij Juventus. De 21-jarige Simone Muratore zou namelijk op de radar van de Buffalo’s staan. De centrale middenvelder is ook Italiaans jeugdinternational.



Racing Genk kan dan mogelijk alweer een uitgaande toptransfer doen. Volgens L'Equipe heeft Dinamo Moskou namelijk een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers voor Aly Samatta. De Limburgers hadden interesse in Nikolai Komlichenko als mogelijke vervanger, maar die trekt naar Lokomotiv Moskou.

Sporting Charleroi dreigt een doelman armer te zijn. De Fransman Remy Riou zou namelijk op weg zijn naar zijn thuisland. Caen moet zijn mogelijke nieuwe bestemming worden.

Anderlecht lijkt dan weer een fraaie slag binnenskamers te hebben geslagen. Volgens La Dernère Heure wist Paars-Wit namelijk Standard en Lille af te houden voor het 16-jarige goudhaantje Marco Kana. Vooral dat hij niet naar de Rouches trok, moet als een overwinning aanvoelen in het Lotto Park.

BUITENLAND

Veel groots nieuws uit het buitenland vandaag, dat we starten met Romelu Lukaku. Volgens de gespecialiseerde journalist Gianluca Di Marzio hebben Inter en Man Utd een mondeling akkoord bereikt over zijn transfer. De deal moet nu enkel nog op papier gezet worden en daarna kunnen de handtekeningen geplaatst worden. De Rode Duivel lijkt dan ook zijn droomtransfer beet te hebben.

Of Michy Batshuayi straks bij Chelsea blijft zal nog moeten blijken, maar hij geniet alvast wel interesse. Nadat eerder al Fenerbahce zich meldde bij Chelsea, zou nu ook AS Monaco opnieuw interesse tonen in de aanvaller. Ook afgelopen winter hadden die Batsman al in de gaten.



Real Madrid zou dan weer alles uit de kast willen halen om Neymar alsnog terug naar Spanje te loodsen. Volgens Sport zou de Koninklijke maar liefst 120 miljoen euro veil hebben + Luka Modric. De Braziliaan zou echter geen interesse hebben in een overstap naar Bernabeu.
Tottenham lijkt de komst van Coutinho helemaal te mogen vergeten, net als de andere Engelse club. De Braziliaan én FC Barcelona zouden enkel voor een permanente transfer willen gaan.

Nog in de Premier League wil David Luiz voor een erg pikante transfer zorgen, en niet op een al te nette manier. Hij zou vandaag niet hebben meegetraind bij Chelsea om een transfer naar rivaal Arsenal te versieren. 

LEES OOK: Lukaku neemt laatste twijfels over toekomst weg

Batshuayi moet vertrekken bij Chelsea...

Meest recent

Opmerkelijk transferadvies: "Koop Tresoldi niet!"

Bij Club Brugge maken ze zich op voor een hete transferzomer. Verschillende goudhaantjes zijn grof ...

152
152
'Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws na brand'

De Rode Duivels zagen hun voorbereiding op het WK dinsdag opgeschrikt worden. Een stevige brand ...

27
27
Werk voor De Condé: Genkse transferprioriteit aangereikt

KRC Genk kan nog een Europees ticket pakken als het in de barrages AA Gent klopt, maar al bij al is ...

122
122
Lukaku neemt laatste twijfels over toekomst weg

Romelu Lukaku doet er alles aan om in topvorm op het WK te verschijnen na een verloren seizoen. Hij ...

54
54
'Charleroi neemt verrassende trainersbeslissing'

Verschillende eersteklassers zijn nog op zoek naar een trainer voor volgend seizoen. Charleroi is ...

47
47
Mignolet onthult: dit wordt zijn functie bij de KBVB

Simon Mignolet is niet langer profvoetballer. Zondag zette de 38-jarige doelman een punt achter zijn ...

107
107
'Bondsparket bezorgt Hazard nieuwe mokerslag'

Anderlecht beleefde vorig weekend een uiterst pijnlijk seizoenseinde, maar voor niemand was die ...

110
110
AA Gent legt revelatie langer onder contract

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket en dat zou een opsteker zijn voor de ...

60
60
Droom El Ouahdi komt uit: Marokko met veel bekenden naar WK

KRC Genk moet straks in de Europese barrages tegen AA Gent al de nodige WK-gangers missen. Na ...

132
132
'Anderlecht vecht met Ajax om nieuwe parel'

Paars-Wit heeft héél veel talent rondlopen op Neerpede. De komende jaren mogen de fans ...

295
295
Standard verwent fans met galamatch tegen Europese topclub

Standard greep voor het zoveelste jaar op rij naast een Europese ticket. De slapende reus werd even ...

130
130
Opvolger Vrancken: STVV-fans hebben één grote voorkeur

Wouter Vrancken besloot om er de brui aan te geven bij STVV. Stoppen op een hoogtepunt, wat wel te ...

208
208
Fans van Anderlecht willen maar één man als coach

Jérémy Taravel gaat komend seizoen niet meer de hoofdtrainer zijn van RSC Anderlecht. ...

907
907
Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

77
77
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

242
242
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

336
336
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

361
361
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

824
824
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

709
709
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

513
513
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

203
203
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

620
620
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Voorlopig durft hij een derde seizoen bij Club Brugge nog altijd niet volledig uit te sluiten, maar ...

295
295
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

270
270

Meer sportnieuws