TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

559
TRANSFERUURTJE 2/2: Club én AA Gent willen stunten, Lukaku heeft droomtransfer

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou bij een Lille een bod hebben neergelegd voor Thiago Maia. Hij zou mogelijk de vervanger kunnen worden van Nakamba. De 22-jarige Braziliaan gold enkele jaren geleden als een supertalent en de Fransen telden in 2017 dan ook 14 miljoen euro neer om hem binnen te halen.

Ook AA Gent ziet het groots, want zij willen gaan shoppen bij Juventus. De 21-jarige Simone Muratore zou namelijk op de radar van de Buffalo’s staan. De centrale middenvelder is ook Italiaans jeugdinternational.



Racing Genk kan dan mogelijk alweer een uitgaande toptransfer doen. Volgens L'Equipe heeft Dinamo Moskou namelijk een bod van 10 miljoen euro neergelegd bij de Limburgers voor Aly Samatta. De Limburgers hadden interesse in Nikolai Komlichenko als mogelijke vervanger, maar die trekt naar Lokomotiv Moskou.

Sporting Charleroi dreigt een doelman armer te zijn. De Fransman Remy Riou zou namelijk op weg zijn naar zijn thuisland. Caen moet zijn mogelijke nieuwe bestemming worden.

Anderlecht lijkt dan weer een fraaie slag binnenskamers te hebben geslagen. Volgens La Dernère Heure wist Paars-Wit namelijk Standard en Lille af te houden voor het 16-jarige goudhaantje Marco Kana. Vooral dat hij niet naar de Rouches trok, moet als een overwinning aanvoelen in het Lotto Park.

BUITENLAND

Veel groots nieuws uit het buitenland vandaag, dat we starten met Romelu Lukaku. Volgens de gespecialiseerde journalist Gianluca Di Marzio hebben Inter en Man Utd een mondeling akkoord bereikt over zijn transfer. De deal moet nu enkel nog op papier gezet worden en daarna kunnen de handtekeningen geplaatst worden. De Rode Duivel lijkt dan ook zijn droomtransfer beet te hebben.

Of Michy Batshuayi straks bij Chelsea blijft zal nog moeten blijken, maar hij geniet alvast wel interesse. Nadat eerder al Fenerbahce zich meldde bij Chelsea, zou nu ook AS Monaco opnieuw interesse tonen in de aanvaller. Ook afgelopen winter hadden die Batsman al in de gaten.



Real Madrid zou dan weer alles uit de kast willen halen om Neymar alsnog terug naar Spanje te loodsen. Volgens Sport zou de Koninklijke maar liefst 120 miljoen euro veil hebben + Luka Modric. De Braziliaan zou echter geen interesse hebben in een overstap naar Bernabeu.
Tottenham lijkt de komst van Coutinho helemaal te mogen vergeten, net als de andere Engelse club. De Braziliaan én FC Barcelona zouden enkel voor een permanente transfer willen gaan.

Nog in de Premier League wil David Luiz voor een erg pikante transfer zorgen, en niet op een al te nette manier. Hij zou vandaag niet hebben meegetraind bij Chelsea om een transfer naar rivaal Arsenal te versieren. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Batshuayi moet vertrekken bij Chelsea...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

96
96
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

239
239
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

153
153
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

180
180
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

240
240
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

92
92
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

127
127
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

270
270
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws