Opent komst Kompany en Mignolet de deur voor nog meer Belgen?

door
Opent komst Kompany en Mignolet de deur voor nog meer Belgen?

Vincent Kompany en Simon Mignolet keerden terug naar de Jupiler Pro League en beiden zijn zeker niet op hun retour. Laurent Depoitre kwam ook al terug, maar is niet van hun niveau, maar ook een versterking voor de competitie. Volgen er nog (ex-)Rode Duivels?


Thomas Vermaelen kon ook in dit rijtje staan, maar hij verkoos om Anderlecht links te laten liggen en op zijn 34ste voor het geld bij het Japanse Vissel Kobe te gaan. Toch zal de komst van Kompany en Mignolet de deur mogelijk voor nog een paar ervaren Belgen openzetten. Het EK zet die daar nog wat feller open.



Zo is er Nacer Chadli, eerder al eens gepolst. Bij AS Monaco rekenen ze niet meer echt op hem en zo moet hij vrezen voor een EK. De interesse zal na enkele mindere jaren flauw zijn en Anderlecht polste enkele weken geleden al eens. Maken ze nu meer kans nu de interesse in hem uitblijft? Kevin Mirallas geniet interesse van Anderlecht, Standard en Antwerp en op zijn 32ste lijkt zijn rol in een grote Europese competitie te zijn uitgespeeld. Tijd om nog enkele jaren te schitteren in België?

Jordan Lukaku is indien fit ook een grote kandidaat bij de Rode Duivels, maar hij sukkelt al twee jaar met blessures. Bij Lazio mag hij weg mits een goed bod en waarom niet zijn loopbaan in België herlanceren? Christian Benteke en Michy Batshuayi lijken dan weer hoogstens bankzitters te worden bij Crystal Palace en Chelsea, maar een terugkeer naar de JPL lijkt voor hen nog wat vroeg te zijn. Ze dreigen wel naast het EK te grijpen indien ze amper gaan spelen.

LEES OOK: ‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Zullen er nog volgen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

3
3
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

33
33
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

56
56
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

15
15
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

58
58
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

48
48
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

227
227
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

51
51
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

67
67
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

135
135
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

270
270
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

109
109
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

167
167
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

654
654
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

62
62
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

409
409
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

133
133
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

257
257
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

150
150
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

92
92
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

594
594
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

68
68
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

330
330
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

456
456
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

571
571

Meer sportnieuws