Opent komst Kompany en Mignolet de deur voor nog meer Belgen?

door
Opent komst Kompany en Mignolet de deur voor nog meer Belgen?

Vincent Kompany en Simon Mignolet keerden terug naar de Jupiler Pro League en beiden zijn zeker niet op hun retour. Laurent Depoitre kwam ook al terug, maar is niet van hun niveau, maar ook een versterking voor de competitie. Volgen er nog (ex-)Rode Duivels?


Thomas Vermaelen kon ook in dit rijtje staan, maar hij verkoos om Anderlecht links te laten liggen en op zijn 34ste voor het geld bij het Japanse Vissel Kobe te gaan. Toch zal de komst van Kompany en Mignolet de deur mogelijk voor nog een paar ervaren Belgen openzetten. Het EK zet die daar nog wat feller open.



Zo is er Nacer Chadli, eerder al eens gepolst. Bij AS Monaco rekenen ze niet meer echt op hem en zo moet hij vrezen voor een EK. De interesse zal na enkele mindere jaren flauw zijn en Anderlecht polste enkele weken geleden al eens. Maken ze nu meer kans nu de interesse in hem uitblijft? Kevin Mirallas geniet interesse van Anderlecht, Standard en Antwerp en op zijn 32ste lijkt zijn rol in een grote Europese competitie te zijn uitgespeeld. Tijd om nog enkele jaren te schitteren in België?

Jordan Lukaku is indien fit ook een grote kandidaat bij de Rode Duivels, maar hij sukkelt al twee jaar met blessures. Bij Lazio mag hij weg mits een goed bod en waarom niet zijn loopbaan in België herlanceren? Christian Benteke en Michy Batshuayi lijken dan weer hoogstens bankzitters te worden bij Crystal Palace en Chelsea, maar een terugkeer naar de JPL lijkt voor hen nog wat vroeg te zijn. Ze dreigen wel naast het EK te grijpen indien ze amper gaan spelen.

LEES OOK: Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Zullen er nog volgen?

Meest recent

Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

13
13
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

35
35
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

174
174
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

48
48
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

107
107
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

46
46
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

178
178
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

163
163
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

93
93
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

590
590
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

255
255
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

277
277
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

833
833
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

552
552
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

385
385
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

291
291
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

757
757
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

198
198
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

96
96
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

406
406
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

62
62
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

558
558
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

436
436

Meer sportnieuws