Vanhaezebrouck: "Ik heb Depoitre grootgebracht"

498 stemmen
Vanhaezebrouck:

AA Gent heeft zijn supporters dit seizoen al waar voor hun geld gegeven tijdens de thuiswedstrijden. Net zoals tegen Viitorul wisten de Buffalo's zondag tegen Eupen zes keer te scoren. Beide tegenstanders waren niet de grootste waardemeters, maar de resultaten blijven desondanks erg veelbelovend.


Bovendien mochten de supporters ook de rentree van Laurent Depoitre vieren. De spits kon nog niet meteen zijn stempel drukken, maar volgens ex-coach Hein Vanhaezebrouck blijft hij een absolute topaanwinst. "Ik heb hem denk ik grootgebracht. Hij kwam van Oostende en werd in Gent niet meteen aanzien als titularis. Maar beetje bij beetje is hij gegroeid en uiteindelijk heeft hij zich zelfs in de Champions League getoond. Nu heeft hij lang niet meer gespeeld, dus hij heeft wat ritme nodig. Maar ik ben overtuigd dat Gent een heel goede zaak heeft gedaan, dit is het type spits dat ze nog niet hadden", klonk het bij Sports Late Night.

En ook in Gent zelf is het vertrouwen groot. Dat blijkt uit het feit dat Depoitre op zijn 30ste nog een driejarig contract mocht ondertekenen. "We zijn gerust in zijn persoon, ik denk niet dat we hiermee een foute beslissing hebben genomen. Bovendien moet je dit zien in het concept dat we voor ogen hebben. Als we Yaremchuk en Depoitre vooraan kunnen houden, kan je wel stevig druk zetten op de tegenstander", reageerde voorzitter Ivan De Witte.

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Is Gent volgens u een titelkandidaat?

Meest recent

Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

8
8
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

99
99
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

149
149
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

675
675
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

260
260
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

101
101
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

151
151
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

555
555
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

368
368
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

235
235
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

21
21
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

90
90
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

159
159
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

50
50
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

67
67
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

55
55
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

76
76
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

79
79
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

133
133
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

437
437
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

99
99
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

161
161
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

99
99
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

550
550
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

483
483

Meer sportnieuws