Vanhaezebrouck: "Ik heb Depoitre grootgebracht"

door
Vanhaezebrouck:

AA Gent heeft zijn supporters dit seizoen al waar voor hun geld gegeven tijdens de thuiswedstrijden. Net zoals tegen Viitorul wisten de Buffalo's zondag tegen Eupen zes keer te scoren. Beide tegenstanders waren niet de grootste waardemeters, maar de resultaten blijven desondanks erg veelbelovend.


Bovendien mochten de supporters ook de rentree van Laurent Depoitre vieren. De spits kon nog niet meteen zijn stempel drukken, maar volgens ex-coach Hein Vanhaezebrouck blijft hij een absolute topaanwinst. "Ik heb hem denk ik grootgebracht. Hij kwam van Oostende en werd in Gent niet meteen aanzien als titularis. Maar beetje bij beetje is hij gegroeid en uiteindelijk heeft hij zich zelfs in de Champions League getoond. Nu heeft hij lang niet meer gespeeld, dus hij heeft wat ritme nodig. Maar ik ben overtuigd dat Gent een heel goede zaak heeft gedaan, dit is het type spits dat ze nog niet hadden", klonk het bij Sports Late Night.

En ook in Gent zelf is het vertrouwen groot. Dat blijkt uit het feit dat Depoitre op zijn 30ste nog een driejarig contract mocht ondertekenen. "We zijn gerust in zijn persoon, ik denk niet dat we hiermee een foute beslissing hebben genomen. Bovendien moet je dit zien in het concept dat we voor ogen hebben. Als we Yaremchuk en Depoitre vooraan kunnen houden, kan je wel stevig druk zetten op de tegenstander", reageerde voorzitter Ivan De Witte.

LEES OOK: Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

Is Gent volgens u een titelkandidaat?

Meest recent

'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

39
39
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

80
80
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

23
23
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

175
175
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

70
70
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

71
71
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

96
96
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

284
284
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

86
86
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

408
408
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

212
212
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

52
52
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

62
62
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

190
190
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

424
424
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

552
552
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

72
72
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

78
78
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1095
1095
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

282
282
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

937
937
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

242
242
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

478
478
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

49
49

Meer sportnieuws