'Soap helemaal compleet: onverwacht megabod op Lukaku'

1255 stemmen
'Soap helemaal compleet: onverwacht megabod op Lukaku'

Even leek het er op dat Romelu Lukaku een droomtransfer naar Juventus zou maken, maar die overgang lijkt momenteel bijzonder veraf. Voorwaarde voor een transfer was immers dat Paulo Dybala de omgekeerde beweging zou maken. Maar volgens Sky Sports en andere media zou Manchester United nu afzien van diens komst.


De Engelsen zijn nu tot de conclusie gekomen dat de Argentijn onvoldoende welwillendheid heeft uitgesproken. Al dagenlang zit hij te twijfelen en hij liet ook al uitschijnen liever in Turijn te blijven. Om die reden is de interesse stopgezet. Ook de hoge salariseisen en de riante bonus voor de zaakwaarnemer zijn voor United een doorn in het oog. Lukaku lijkt in ieder geval de dupe te worden.

United zou weliswaar dicht bij een akkoord rond Mario Mandzukic staan. In principe zou de Kroaat Lukaku kunnen vervangen op Old Trafford, maar die deal staat financieel los van de Rode Duivel. Hierdoor zou Juventus de volle pot moeten betalen voor onze landgenoot en de kans is bijzonder klein dat de Italianen zo ver zullen gaan.

UPDATE 07u52
Juventus lijkt het dus niet te gaan worden, toch mag Lukaku alsnog hopen op een verhuis naar de Serie A. Zo zou Internazionale plots weer in de dans zijn gesprongen. Volgens Sky Sports bereiden de Milanezen momenteel een nieuw megabod voor. De aanbieding zou de vraagprijs van United, zo'n 85 miljoen euro, zelfs benaderen. Afwachten dus of een akkoord alsnog uit de bus komt, het worden in ieder geval spannende dagen voor de spits.

LEES OOK: Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Wat zou de beste club zijn voor Lukaku?

Meest recent

Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

166
166
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

40
40
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

31
31
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

37
37
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

77
77
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

44
44
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

65
65
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

304
304
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

27
27
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

152
152
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

89
89
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

280
280
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

138
138
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

67
67
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

720
720
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

121
121
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

138
138
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

208
208
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

559
559
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

145
145
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

174
174
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

212
212
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

265
265
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

282
282

Meer sportnieuws