Toon is gezet: Guardiola zet Klopp stevig op zijn plaats

door
Toon is gezet: Guardiola zet Klopp stevig op zijn plaats

Zondagnamiddag strijden Manchester City en Liverpool FC om de Engelse Supercup, de Community Shield. In aanloop naar die clash gooiden beide coaches alvast extra olie op het vuur. Zo is Pep Guardiola niet te spreken over de uitspraken die Jürgen Klopp onlangs deed over zijn ploeg.


De Duitse coach liet verstaan dat Liverpool geen geld uit ramen en deuren kon smijten en zich wat transfers betreft moest houden aan de wetten van de markt. "We leven niet in een fantasiewereld waar je gewoon krijgt wat je wilt. Dat kan je niet constant doen. Het lijkt erop dat vier clubs in de wereld dat wel constant doen: Real Madrid, Barcelona, City en Paris Saint-Germain", klonk het.

Guardiola maakte vrijdag echter duidelijk dat hij niet blij is met de uitspraken van zijn collega. "Ja, dat stoort me", wordt de manager van City geciteerd door Sky Sports. "Want we hebben echt niet iedere transferperiode 220 miljoen euro uitgegeven. En het is ook Liverpool, you'll never walk alone. Het is geen kleine ploeg."

Guardiola vindt de uitspraken van zijn conculega dan ook niet correct. "Natuurlijk vind ik dit niet leuk van Klopp, want het is niet waar. De vorige keer hebben we netto twintig miljoen euro uitgegeven aan één speler. Twee seizoenen geleden spendeerde ik veel meer, want ik nam toen het team over met tien of elf spelers van dertig jaar of ouder. Dan moet je verversen. Liverpool heeft vorig seizoen bijvoorbeeld 220 miljoen uitgegeven en dit jaar niet."

LEES OOK: 'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Welke trainer schat u het hoogst in?

Meest recent

Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

0
0
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

32
32
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

49
49
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

68
68
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

48
48
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

194
194
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

203
203
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

16
16
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

550
550
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

52
52
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

141
141
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

104
104
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

276
276
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

410
410
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

180
180
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

120
120
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

162
162
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

111
111
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

299
299
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

821
821
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

498
498
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

261
261

Meer sportnieuws