'Lukaku volledig op weg naar droomtransfer: akkoord gevonden'

door
'Lukaku volledig op weg naar droomtransfer: akkoord gevonden'

Romelu Lukaku is één van de meest besproken spelers van de huidige transfermarkt. De spits mocht aan de juiste voorwaarden beschikken bij Manchester United en was lange tijd goed op weg naar Inter Milaan. Maar onze nationale topschutter lijkt uiteindelijk toch naar het Juventus van Cristiano Ronaldo te trekken.

Op woensdagochtend siert Lukaku zelfs de covers van de grootste sportkranten in Italië, zijn supertransfer lijkt dan ook bijna rond. Dinsdagavond al lieten diverse bronnen verstaan dat een akkoord op clubniveau was gevonden. Zoals bekend gaat hem om een ruildeal waarbij Paulo Dybala de omgekeerde beweging zou maken. En volgens La Gazzetta dello Sport heeft Lukaku inmiddels ook al zijn ja-woord aan de Oude Dame gegeven.

Eén man lijkt een deal dus nog in de weg te staan: Dybala. De Argentijn, die van extra verlof genoot wegens zijn deelname aan de Copa America, was in eerste instantie van plan om bij Juve te vechten voor zijn plaats. Maar hij zou zijn zaakwaarnemers nu toch de opdracht hebben gegeven om met United aan tafel te gaan. Zodra ook daar een doorbraak is gevonden kan de deal helemaal beklonken worden.

UPDATE 01/08

Een transfer van Romelu Lukaku naar Juventus staat nu echt in de steigers. Volgens journalist Romeo Agresti van Goal heeft Big Rom namelijk een persoonlijk akkoord gevonden met de Oude Dame. Hij zou in Turijn maar liefst negen miljoen euro per seizoen kunnen gaan verdienen. Zo blijft er nog maar één iets over dat de deal alsnog in elkaar zou kunnen doen vallen. Zo moet Paulo Dybala nog een akkoord vinden met Man Utd. Van zodra dat een feit is, zal de bevestiging vermoedelijk snel volgen.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Had jij deze overstap verwacht enkele weken geleden?

Meest recent

Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

0
0
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

134
134
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

24
24
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

60
60
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

70
70
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

135
135
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

90
90
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

102
102
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

41
41
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

153
153
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

509
509
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

433
433
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

89
89
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

334
334
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1370
1370
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

176
176
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

275
275
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

767
767
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

393
393
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

93
93
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

153
153
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

107
107
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

78
78
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

109
109

Meer sportnieuws