'Lukaku volledig op weg naar droomtransfer: akkoord gevonden'

door
'Lukaku volledig op weg naar droomtransfer: akkoord gevonden'

Romelu Lukaku is één van de meest besproken spelers van de huidige transfermarkt. De spits mocht aan de juiste voorwaarden beschikken bij Manchester United en was lange tijd goed op weg naar Inter Milaan. Maar onze nationale topschutter lijkt uiteindelijk toch naar het Juventus van Cristiano Ronaldo te trekken.

Op woensdagochtend siert Lukaku zelfs de covers van de grootste sportkranten in Italië, zijn supertransfer lijkt dan ook bijna rond. Dinsdagavond al lieten diverse bronnen verstaan dat een akkoord op clubniveau was gevonden. Zoals bekend gaat hem om een ruildeal waarbij Paulo Dybala de omgekeerde beweging zou maken. En volgens La Gazzetta dello Sport heeft Lukaku inmiddels ook al zijn ja-woord aan de Oude Dame gegeven.

Eén man lijkt een deal dus nog in de weg te staan: Dybala. De Argentijn, die van extra verlof genoot wegens zijn deelname aan de Copa America, was in eerste instantie van plan om bij Juve te vechten voor zijn plaats. Maar hij zou zijn zaakwaarnemers nu toch de opdracht hebben gegeven om met United aan tafel te gaan. Zodra ook daar een doorbraak is gevonden kan de deal helemaal beklonken worden.

UPDATE 01/08

Een transfer van Romelu Lukaku naar Juventus staat nu echt in de steigers. Volgens journalist Romeo Agresti van Goal heeft Big Rom namelijk een persoonlijk akkoord gevonden met de Oude Dame. Hij zou in Turijn maar liefst negen miljoen euro per seizoen kunnen gaan verdienen. Zo blijft er nog maar één iets over dat de deal alsnog in elkaar zou kunnen doen vallen. Zo moet Paulo Dybala nog een akkoord vinden met Man Utd. Van zodra dat een feit is, zal de bevestiging vermoedelijk snel volgen.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Had jij deze overstap verwacht enkele weken geleden?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

13
13
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

85
85
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

107
107
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

47
47
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

59
59
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

199
199
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

184
184
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

54
54
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

86
86
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

352
352
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

181
181
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

324
324
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

914
914
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

208
208
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

296
296
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

93
93
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

225
225
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

221
221
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

368
368
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

197
197
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws