Kaminski hard voor ploegmaats: "Mogen ons niet verstoppen"

door
Kaminski hard voor ploegmaats:

AA Gent mag zich opmaken voor de volgende voorronde van de Europa League. De Buffalo's waren tegen Viitorul al bijna zeker van kwalificatie na de 6-3-zege in de heenmatch. Maar donderdag werd het toch nog even spannend, uiteindelijk verloren de Oost-Vlamingen met 2-1.


Bovendien speelde Gent een vrij belabberde wedstrijd in Roemenië. Doelman Thomas Kaminski toonde zich achteraf dan ook scherp voor zijn ploegmaats. "We moeten beseffen dat als we een topteam willen zijn, we in deze wedstrijd ook moeten opstaan en ons spel opdringen. We mogen niet achteruit kruipen en ons verstoppen. Zelfs met een voorsprong van drie goals moeten we onze stempel drukken", reageerde hij bij Sporza.

De kwalificatie is en blijft natuurlijk het belangrijkste, maar Gent had toch gehoopt om wat extra vertrouwen te tanken met oog op de komende drukke weken. "Opdracht volbracht, maar ik blijf met een dubbel gevoel achter. We stonden 40 minuten echt onder druk en werden tegen ons eigen doel gedrukt. We konden het in het begin van de wedstrijd rustig aan doen, maar als we moeten versnellen, moeten we dat ook doen en het verschil maken."

LEES OOK: Transferbom op komst? Hong weer naar België?

Trending:

‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Gent moet nog extra versterking aantrekken ...

Meest recent

Hatenboer doet opvallende onthulling over RSCA

Cedric Hatenboer werd al een tijdje aangekondigd als zomertransfer. De Nederlander werd al tijdens ...

65
65
Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

194
194
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

74
74
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

146
146
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

94
94
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

168
168
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

118
118
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

180
180
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

134
134
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

202
202
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

870
870
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

358
358
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

410
410
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

491
491
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

118
118
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

258
258
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

791
791
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

259
259
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

471
471
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

767
767
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

588
588
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

223
223
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1813
1813
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

167
167
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

696
696

Meer sportnieuws