TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenenslag Club Brugge, Bayern schrijf geschiedenis'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenenslag Club Brugge, Bayern schrijf geschiedenis'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge rinkelde de kassa op donderdag. In de voormiddag werd Arnaut Danjuma verkocht aan Bournemouth, niet veel later werd ook de transfer van Marvelous Nakamba naar Aston Villa afgerond. In totaal leverde het Blauw-Zwart een slordige 30 miljoen euro op. Een deel van dat bedrag zal zeker gespendeerd worden aan een rechtstreekse vervanger voor die laatste. Hans Vanaken werd dan weer gelinkt aan SS Lazio, maar concreet is die interesse niet.

RSC Anderlecht rondde de komst van Hendrik Van Crombrugge af, de doelman tekende voor vier seizoenen. Verder werd Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Alhassan Yussuf. Het goudhaantje zou zelf de voorkeur hebben voor een overgang naar RSCA. Maar IFK Göteborg zou volgens Score Nigeria maar liefst 7 miljoen euro verlangen voor zijn middenvelder, waardoor een transfer momenteel onmogelijk lijkt.

Volgens La Dernière Heure zou er al weken geleden een akkoord gevonden zijn tussen Standard en Noë Dussenne. In alle discretie zou dit stilgehouden zijn omdat Moeskroen en Standard onderling geen overeenkomst vonden. Maar de Franstalige krant weet dat er ondertussen wel een deal is voor de som van 800.000 euro. Dussenne zou normaal gezien voor vier seizoenen tekenen op Sclessin. Guillermo Ochoa blijft aan de Mexicaanse topclub America gelinkt worden.

Moeskroen heeft ondertussen zelf een extra aanwinst op de kop getikt. Zo communiceerde de club officieel de komst van de Nigeriaanse aanvaller Cedric Omoigui. De 24-jarige spits zat zonder club nadat zijn contract afliep bij het Spaanse CF Fuenlabrada, dat uitkomt in de tweede klasse, de La Liga 2.

BUITENLAND
Bayern München zou de strijd om Leroy Sané dan toch hebben gewonnen. Zo schrijft Kicker dat de transferdeal dicht bij een ontknoping staat. Het blad, dat het heeft over de 'duurste transfer ooit in de Duitse geschiedenis', stelt dat Sané uiteindelijk toch voor een vertrek bij Manchester City heeft gekozen. Bayern zou zo'n 100 miljoen euro betalen aan de Engelse kampioen, Sané kan voor vier à vijf seizoen tekenen.

Lukebakio mag zich nu ook officieel een speler van Hertha Berlijn noemen, de club uit de hoofdstad kondigde de recordtransfer donderdagnamiddag officieel aan. De aanvaller tekende een contract van lange duur en kreeg het rugnummer '28' toegewezen. In totaal zou Hertha zo'n 20 miljoen euro betalen om hem definitief van Watford over te nemen.

Malcom lijkt FC Barcelona al na amper één seizoen alweer te verlaten. De Braziliaanse aanvaller verscheen donderdag al niet meer op training, volgens AS gebeurde dat met toestemming van het bestuur in afwachting van zijn transfer. Het is dus slechts een kwestie van tijd vooraleer zijn vertrek naar Zenit Sint-Petersburg afgerond zal worden. De Russen betalen 40 miljoen euro plus 5 miljoen in bonussen.

LEES OOK: Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

Club moet nog een extra vervanger voor Danjuma halen ...

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

20
20
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

60
60
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

92
92
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

38
38
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

84
84
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

317
317
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

280
280
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

37
37
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

84
84
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

104
104
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

189
189
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

96
96
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

317
317
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

132
132
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

422
422
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

148
148
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

176
176
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

125
125
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

169
169
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

416
416
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

513
513
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

815
815
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

377
377
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

228
228

Meer sportnieuws