TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenenslag Club Brugge, Bayern schrijf geschiedenis'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenenslag Club Brugge, Bayern schrijf geschiedenis'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge rinkelde de kassa op donderdag. In de voormiddag werd Arnaut Danjuma verkocht aan Bournemouth, niet veel later werd ook de transfer van Marvelous Nakamba naar Aston Villa afgerond. In totaal leverde het Blauw-Zwart een slordige 30 miljoen euro op. Een deel van dat bedrag zal zeker gespendeerd worden aan een rechtstreekse vervanger voor die laatste. Hans Vanaken werd dan weer gelinkt aan SS Lazio, maar concreet is die interesse niet.

RSC Anderlecht rondde de komst van Hendrik Van Crombrugge af, de doelman tekende voor vier seizoenen. Verder werd Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Alhassan Yussuf. Het goudhaantje zou zelf de voorkeur hebben voor een overgang naar RSCA. Maar IFK Göteborg zou volgens Score Nigeria maar liefst 7 miljoen euro verlangen voor zijn middenvelder, waardoor een transfer momenteel onmogelijk lijkt.

Volgens La Dernière Heure zou er al weken geleden een akkoord gevonden zijn tussen Standard en Noë Dussenne. In alle discretie zou dit stilgehouden zijn omdat Moeskroen en Standard onderling geen overeenkomst vonden. Maar de Franstalige krant weet dat er ondertussen wel een deal is voor de som van 800.000 euro. Dussenne zou normaal gezien voor vier seizoenen tekenen op Sclessin. Guillermo Ochoa blijft aan de Mexicaanse topclub America gelinkt worden.

Moeskroen heeft ondertussen zelf een extra aanwinst op de kop getikt. Zo communiceerde de club officieel de komst van de Nigeriaanse aanvaller Cedric Omoigui. De 24-jarige spits zat zonder club nadat zijn contract afliep bij het Spaanse CF Fuenlabrada, dat uitkomt in de tweede klasse, de La Liga 2.

BUITENLAND
Bayern München zou de strijd om Leroy Sané dan toch hebben gewonnen. Zo schrijft Kicker dat de transferdeal dicht bij een ontknoping staat. Het blad, dat het heeft over de 'duurste transfer ooit in de Duitse geschiedenis', stelt dat Sané uiteindelijk toch voor een vertrek bij Manchester City heeft gekozen. Bayern zou zo'n 100 miljoen euro betalen aan de Engelse kampioen, Sané kan voor vier à vijf seizoen tekenen.

Lukebakio mag zich nu ook officieel een speler van Hertha Berlijn noemen, de club uit de hoofdstad kondigde de recordtransfer donderdagnamiddag officieel aan. De aanvaller tekende een contract van lange duur en kreeg het rugnummer '28' toegewezen. In totaal zou Hertha zo'n 20 miljoen euro betalen om hem definitief van Watford over te nemen.

Malcom lijkt FC Barcelona al na amper één seizoen alweer te verlaten. De Braziliaanse aanvaller verscheen donderdag al niet meer op training, volgens AS gebeurde dat met toestemming van het bestuur in afwachting van zijn transfer. Het is dus slechts een kwestie van tijd vooraleer zijn vertrek naar Zenit Sint-Petersburg afgerond zal worden. De Russen betalen 40 miljoen euro plus 5 miljoen in bonussen.

LEES OOK: Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Club moet nog een extra vervanger voor Danjuma halen ...

Meest recent

AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

7
7
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

17
17
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

108
108
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

49
49
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

64
64
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

101
101
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

73
73
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

254
254
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

94
94
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

412
412
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

70
70
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

42
42
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

453
453
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

194
194
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

29
29
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

122
122
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

71
71
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

654
654
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

56
56
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

266
266
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

383
383
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

323
323
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

164
164
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

528
528

Meer sportnieuws