TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenenslag Club Brugge, Bayern schrijf geschiedenis'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenenslag Club Brugge, Bayern schrijf geschiedenis'

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Club Brugge rinkelde de kassa op donderdag. In de voormiddag werd Arnaut Danjuma verkocht aan Bournemouth, niet veel later werd ook de transfer van Marvelous Nakamba naar Aston Villa afgerond. In totaal leverde het Blauw-Zwart een slordige 30 miljoen euro op. Een deel van dat bedrag zal zeker gespendeerd worden aan een rechtstreekse vervanger voor die laatste. Hans Vanaken werd dan weer gelinkt aan SS Lazio, maar concreet is die interesse niet.

RSC Anderlecht rondde de komst van Hendrik Van Crombrugge af, de doelman tekende voor vier seizoenen. Verder werd Paars-Wit opnieuw gelinkt aan Alhassan Yussuf. Het goudhaantje zou zelf de voorkeur hebben voor een overgang naar RSCA. Maar IFK Göteborg zou volgens Score Nigeria maar liefst 7 miljoen euro verlangen voor zijn middenvelder, waardoor een transfer momenteel onmogelijk lijkt.

Volgens La Dernière Heure zou er al weken geleden een akkoord gevonden zijn tussen Standard en Noë Dussenne. In alle discretie zou dit stilgehouden zijn omdat Moeskroen en Standard onderling geen overeenkomst vonden. Maar de Franstalige krant weet dat er ondertussen wel een deal is voor de som van 800.000 euro. Dussenne zou normaal gezien voor vier seizoenen tekenen op Sclessin. Guillermo Ochoa blijft aan de Mexicaanse topclub America gelinkt worden.

Moeskroen heeft ondertussen zelf een extra aanwinst op de kop getikt. Zo communiceerde de club officieel de komst van de Nigeriaanse aanvaller Cedric Omoigui. De 24-jarige spits zat zonder club nadat zijn contract afliep bij het Spaanse CF Fuenlabrada, dat uitkomt in de tweede klasse, de La Liga 2.

BUITENLAND
Bayern München zou de strijd om Leroy Sané dan toch hebben gewonnen. Zo schrijft Kicker dat de transferdeal dicht bij een ontknoping staat. Het blad, dat het heeft over de 'duurste transfer ooit in de Duitse geschiedenis', stelt dat Sané uiteindelijk toch voor een vertrek bij Manchester City heeft gekozen. Bayern zou zo'n 100 miljoen euro betalen aan de Engelse kampioen, Sané kan voor vier à vijf seizoen tekenen.

Lukebakio mag zich nu ook officieel een speler van Hertha Berlijn noemen, de club uit de hoofdstad kondigde de recordtransfer donderdagnamiddag officieel aan. De aanvaller tekende een contract van lange duur en kreeg het rugnummer '28' toegewezen. In totaal zou Hertha zo'n 20 miljoen euro betalen om hem definitief van Watford over te nemen.

Malcom lijkt FC Barcelona al na amper één seizoen alweer te verlaten. De Braziliaanse aanvaller verscheen donderdag al niet meer op training, volgens AS gebeurde dat met toestemming van het bestuur in afwachting van zijn transfer. Het is dus slechts een kwestie van tijd vooraleer zijn vertrek naar Zenit Sint-Petersburg afgerond zal worden. De Russen betalen 40 miljoen euro plus 5 miljoen in bonussen.

LEES OOK: Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club moet nog een extra vervanger voor Danjuma halen ...

Meest recent

'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

0
0
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

23
23
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

48
48
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

122
122
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

56
56
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

184
184
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

67
67
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

43
43
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

118
118
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

99
99
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

116
116
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

111
111
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

121
121
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

278
278
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

495
495
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

140
140
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

72
72
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

101
101
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

351
351
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

107
107
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

107
107
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

78
78
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

121
121
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

67
67
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

78
78

Meer sportnieuws