'Ronaldo moeit zich: Portugees stelt eis tegenover transfer Lukaku'

door
'Ronaldo moeit zich: Portugees stelt eis tegenover transfer Lukaku'

Romelu Lukaku is één van de meest besproken spelers van de huidige transfermarkt. De spits mocht aan de juiste voorwaarden beschikken bij Manchester United en was lange tijd goed op weg naar Inter Milaan. Maar onze nationale topschutter lijkt uiteindelijk toch naar het Juventus van Cristiano Ronaldo te trekken.

Op woensdagochtend siert Lukaku zelfs de covers van de grootste sportkranten in Italië, zijn supertransfer lijkt dan ook bijna rond. Dinsdagavond al lieten diverse bronnen verstaan dat een akkoord op clubniveau was gevonden. Zoals bekend gaat hem om een ruildeal waarbij Paulo Dybala de omgekeerde beweging zou maken. En volgens La Gazzetta dello Sport heeft Lukaku inmiddels ook al zijn ja-woord aan de Oude Dame gegeven.

Eén man lijkt een deal dus nog in de weg te staan: Dybala. De Argentijn, die van extra verlof genoot wegens zijn deelname aan de Copa America, was in eerste instantie van plan om bij Juve te vechten voor zijn plaats. Maar hij zou zijn zaakwaarnemers nu toch de opdracht hebben gegeven om met United aan tafel te gaan. Zodra ook daar een doorbraak is gevonden kan de deal helemaal beklonken worden.

UPDATE 20u15

Het is ongetwijfeld nagelbijten voor Romelu Lukaku, die zijn verhoopte toptransfer dan alsnog lijkt te krijgen. Juventus ligt momenteel in pole-position, al geeft Inter zich echter nog niet gewonnen. En zoals hij dat met Mathijs De Ligt deed, doet Cristiano Ronaldo ook nu zijn duit in het zakje.

Volgens verscheidene Engelse media heeft hij na het nieuws over de mogelijke ruildeal tussen Lukaku en Dybala namelijk aangedrongen bij het Juve-bestuur op de komst van de Rode Duivel. Een veel groter compliment kan je alias Lukaku zijnde niet krijgen, die naar verluidt nochtans liever voor Inter zou kiezen.







LEES OOK: 'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Zal dat de keuze van Lukaku beïnvloeden?

Meest recent

'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

149
149
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

44
44
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

88
88
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

173
173
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

171
171
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

300
300
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

268
268
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

368
368
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

304
304
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

276
276
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

55
55
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

257
257
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

428
428
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

116
116
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

193
193
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

60
60
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

121
121
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

178
178
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

329
329
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

63
63
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

116
116
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

179
179
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

348
348

Meer sportnieuws