'Ronaldo moeit zich: Portugees stelt eis tegenover transfer Lukaku'

door
'Ronaldo moeit zich: Portugees stelt eis tegenover transfer Lukaku'

Romelu Lukaku is één van de meest besproken spelers van de huidige transfermarkt. De spits mocht aan de juiste voorwaarden beschikken bij Manchester United en was lange tijd goed op weg naar Inter Milaan. Maar onze nationale topschutter lijkt uiteindelijk toch naar het Juventus van Cristiano Ronaldo te trekken.

Op woensdagochtend siert Lukaku zelfs de covers van de grootste sportkranten in Italië, zijn supertransfer lijkt dan ook bijna rond. Dinsdagavond al lieten diverse bronnen verstaan dat een akkoord op clubniveau was gevonden. Zoals bekend gaat hem om een ruildeal waarbij Paulo Dybala de omgekeerde beweging zou maken. En volgens La Gazzetta dello Sport heeft Lukaku inmiddels ook al zijn ja-woord aan de Oude Dame gegeven.

Eén man lijkt een deal dus nog in de weg te staan: Dybala. De Argentijn, die van extra verlof genoot wegens zijn deelname aan de Copa America, was in eerste instantie van plan om bij Juve te vechten voor zijn plaats. Maar hij zou zijn zaakwaarnemers nu toch de opdracht hebben gegeven om met United aan tafel te gaan. Zodra ook daar een doorbraak is gevonden kan de deal helemaal beklonken worden.

UPDATE 20u15

Het is ongetwijfeld nagelbijten voor Romelu Lukaku, die zijn verhoopte toptransfer dan alsnog lijkt te krijgen. Juventus ligt momenteel in pole-position, al geeft Inter zich echter nog niet gewonnen. En zoals hij dat met Mathijs De Ligt deed, doet Cristiano Ronaldo ook nu zijn duit in het zakje.

Volgens verscheidene Engelse media heeft hij na het nieuws over de mogelijke ruildeal tussen Lukaku en Dybala namelijk aangedrongen bij het Juve-bestuur op de komst van de Rode Duivel. Een veel groter compliment kan je alias Lukaku zijnde niet krijgen, die naar verluidt nochtans liever voor Inter zou kiezen.







LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

Zal dat de keuze van Lukaku beïnvloeden?

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

144
144
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

38
38
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

253
253
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

73
73
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

76
76
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

165
165
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

222
222
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

68
68
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

26
26
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

24
24
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

62
62
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

620
620
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

44
44
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

60
60
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

154
154
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

86
86
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

75
75
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

163
163
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

38
38
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

46
46
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

31
31
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

126
126
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

23
23
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

150
150
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

222
222

Meer sportnieuws