'Ronaldo moeit zich: Portugees stelt eis tegenover transfer Lukaku'

door
'Ronaldo moeit zich: Portugees stelt eis tegenover transfer Lukaku'

Romelu Lukaku is één van de meest besproken spelers van de huidige transfermarkt. De spits mocht aan de juiste voorwaarden beschikken bij Manchester United en was lange tijd goed op weg naar Inter Milaan. Maar onze nationale topschutter lijkt uiteindelijk toch naar het Juventus van Cristiano Ronaldo te trekken.

Op woensdagochtend siert Lukaku zelfs de covers van de grootste sportkranten in Italië, zijn supertransfer lijkt dan ook bijna rond. Dinsdagavond al lieten diverse bronnen verstaan dat een akkoord op clubniveau was gevonden. Zoals bekend gaat hem om een ruildeal waarbij Paulo Dybala de omgekeerde beweging zou maken. En volgens La Gazzetta dello Sport heeft Lukaku inmiddels ook al zijn ja-woord aan de Oude Dame gegeven.

Eén man lijkt een deal dus nog in de weg te staan: Dybala. De Argentijn, die van extra verlof genoot wegens zijn deelname aan de Copa America, was in eerste instantie van plan om bij Juve te vechten voor zijn plaats. Maar hij zou zijn zaakwaarnemers nu toch de opdracht hebben gegeven om met United aan tafel te gaan. Zodra ook daar een doorbraak is gevonden kan de deal helemaal beklonken worden.

UPDATE 20u15

Het is ongetwijfeld nagelbijten voor Romelu Lukaku, die zijn verhoopte toptransfer dan alsnog lijkt te krijgen. Juventus ligt momenteel in pole-position, al geeft Inter zich echter nog niet gewonnen. En zoals hij dat met Mathijs De Ligt deed, doet Cristiano Ronaldo ook nu zijn duit in het zakje.

Volgens verscheidene Engelse media heeft hij na het nieuws over de mogelijke ruildeal tussen Lukaku en Dybala namelijk aangedrongen bij het Juve-bestuur op de komst van de Rode Duivel. Een veel groter compliment kan je alias Lukaku zijnde niet krijgen, die naar verluidt nochtans liever voor Inter zou kiezen.







LEES OOK: Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Zal dat de keuze van Lukaku beïnvloeden?

Meest recent

Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

21
21
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

45
45
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

18
18
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

104
104
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

213
213
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

291
291
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

83
83
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

147
147
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

21
21
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

285
285
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

250
250
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

241
241
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

183
183
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

365
365
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

79
79
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

106
106
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

119
119
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

63
63
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

116
116
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

96
96
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

303
303
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

101
101
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

42
42
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

270
270
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

399
399

Meer sportnieuws