TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

888 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE



Club Brugge lijkt alweer dichtbij een nieuwe uitgaande miljoenentransfer te staan. Arnaut Danjuma zou namelijk op weg zijn naar de Premier League. Bournemouth zou 15 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander, al zou Blauw-Zwart eerder aan een bedrag rond de 20 miljoen euro denken. Een transfer zou echter toch aanstaande zijn.

Stadsgenoot Cercle haalt dan weer een landgenoot terug naar België. Corention Fiore komt namelijk transfervrij over van Palermo, de club die onlangs failliet ging. De 24-jarige verdediger zal voor één seizoen naar Brugge trekken, met optie op een extra jaar. 

Sven Kums wordt intussen gelinkt aan terugkeer naar AA Gent, maar manager Michel Louwagie blijft op de vlakte: “"Sven is een heel waardevolle speler, alleen moeten we goed uitmaken welk profiel wij willen", stelde de manager bij Sporza.



Anderlecht lijkt overigens nog van enkele spelers af te willen. Sa, Saief en Milic zaten gewoon op de bank in de oefenpot tegen Dusseldorf, terwijl Trebel en Lawrence zelfs helemaal niet geselecteerd werden. Het is enkel nog kwestie van een bestemming te vinden, al wordt dat voor Trebel niet voor de hand liggend. Paars-Wit zou namelijk nog 10 miljoen willen vangen.

Racing Genk heeft ook nog enkele overbodige spelers, maar verliest straks mogelijk nog een absolute sterkhouder, al was dat wel ingecalculeerd. Aly Samatta zou nu namelijk ook interesse genieten van het Franse Lille. Nicolas Pépé en Rafael Leao zouden de club verlaten, waardoor zij vervanging zoeken. Genk zou tussen de 10 en 15 miljoen willen vangen.

BUITENLAND



Radja Nainggolan is gegeerd wild in Italië. Nadat eerder al Sampdoria en ex-club Cagliari interesse toonden, is er nu ook een derde Serie A-club die de Belg wil overnemen van Inter. Ook Fiorentina zou namelijk in de dans springen en volgens Gianliuca Di Marzio is er al een akkoord op clubniveau. Enkel Nainggolan moet dus nog zijn fiat geven.

Ook de strijd om Romelu Lukaku blijft hevig. Juventus en Man Utd zouden een akkoord hebben op clubniveau voor een ruildeal met Dybala, maar ook Inter geeft de strijd niet op. Het zou zijn spits Icardi kunnen lozen aan Napoli voor 80 miljoen euro. Met dat geld zouden ze dan weer een nieuwe poging willen wagen voor Big Rom. Het lijkt echter zo goed als zeker dat die straks sowieso in de Serie A speelt, de vraag is enkel waar.



Jose Mourinho maakt dan weer mogelijk zijn terugkeer in de Spaanse La Liga. Volgens Libertad zou hij nu weleens aan de slag kunnen gaan bij Valencia, indien Marcelinho de club zou verlaten omwille van een intern dispuut.

Het verblijf in La Liga was tot nog toe geen succes voor Malcom van FC Barcelona. De Braziliaan werd vorige zomer overgenomen van Bordeaux, maar kon niet overtuigen. Hij zou nu alweer dichtbij een vertrek staan, naar het Russische Zenit Sint Petersburg.

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Is dit het begin van het einde voor Nainggolan?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

33
33
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

99
99
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

65
65
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

56
56
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

152
152
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

500
500
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

77
77
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

215
215
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

138
138
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

73
73
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

67
67
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

198
198
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

667
667
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

54
54
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

447
447
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

459
459
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

573
573
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1109
1109
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

570
570
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

115
115
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

156
156
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

122
122
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

172
172

Meer sportnieuws