TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE



Club Brugge lijkt alweer dichtbij een nieuwe uitgaande miljoenentransfer te staan. Arnaut Danjuma zou namelijk op weg zijn naar de Premier League. Bournemouth zou 15 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander, al zou Blauw-Zwart eerder aan een bedrag rond de 20 miljoen euro denken. Een transfer zou echter toch aanstaande zijn.

Stadsgenoot Cercle haalt dan weer een landgenoot terug naar België. Corention Fiore komt namelijk transfervrij over van Palermo, de club die onlangs failliet ging. De 24-jarige verdediger zal voor één seizoen naar Brugge trekken, met optie op een extra jaar. 

Sven Kums wordt intussen gelinkt aan terugkeer naar AA Gent, maar manager Michel Louwagie blijft op de vlakte: “"Sven is een heel waardevolle speler, alleen moeten we goed uitmaken welk profiel wij willen", stelde de manager bij Sporza.



Anderlecht lijkt overigens nog van enkele spelers af te willen. Sa, Saief en Milic zaten gewoon op de bank in de oefenpot tegen Dusseldorf, terwijl Trebel en Lawrence zelfs helemaal niet geselecteerd werden. Het is enkel nog kwestie van een bestemming te vinden, al wordt dat voor Trebel niet voor de hand liggend. Paars-Wit zou namelijk nog 10 miljoen willen vangen.

Racing Genk heeft ook nog enkele overbodige spelers, maar verliest straks mogelijk nog een absolute sterkhouder, al was dat wel ingecalculeerd. Aly Samatta zou nu namelijk ook interesse genieten van het Franse Lille. Nicolas Pépé en Rafael Leao zouden de club verlaten, waardoor zij vervanging zoeken. Genk zou tussen de 10 en 15 miljoen willen vangen.

BUITENLAND



Radja Nainggolan is gegeerd wild in Italië. Nadat eerder al Sampdoria en ex-club Cagliari interesse toonden, is er nu ook een derde Serie A-club die de Belg wil overnemen van Inter. Ook Fiorentina zou namelijk in de dans springen en volgens Gianliuca Di Marzio is er al een akkoord op clubniveau. Enkel Nainggolan moet dus nog zijn fiat geven.

Ook de strijd om Romelu Lukaku blijft hevig. Juventus en Man Utd zouden een akkoord hebben op clubniveau voor een ruildeal met Dybala, maar ook Inter geeft de strijd niet op. Het zou zijn spits Icardi kunnen lozen aan Napoli voor 80 miljoen euro. Met dat geld zouden ze dan weer een nieuwe poging willen wagen voor Big Rom. Het lijkt echter zo goed als zeker dat die straks sowieso in de Serie A speelt, de vraag is enkel waar.



Jose Mourinho maakt dan weer mogelijk zijn terugkeer in de Spaanse La Liga. Volgens Libertad zou hij nu weleens aan de slag kunnen gaan bij Valencia, indien Marcelinho de club zou verlaten omwille van een intern dispuut.

Het verblijf in La Liga was tot nog toe geen succes voor Malcom van FC Barcelona. De Braziliaan werd vorige zomer overgenomen van Bordeaux, maar kon niet overtuigen. Hij zou nu alweer dichtbij een vertrek staan, naar het Russische Zenit Sint Petersburg.

LEES OOK: 'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

Is dit het begin van het einde voor Nainggolan?

Meest recent

Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

0
0
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

47
47
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

22
22
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

36
36
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

74
74
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

29
29
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

38
38
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

307
307
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

121
121
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

348
348
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

107
107
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

67
67
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

259
259
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

208
208
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

170
170
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

768
768
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

347
347
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

370
370
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

928
928
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

697
697
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

444
444
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321

Meer sportnieuws