'Transfer Lukebakio op komst, miljoenenbod in de maak'

284
'Transfer Lukebakio op komst, miljoenenbod in de maak'

Dodi Lukebakio is deze zomer een gegeerd man. Nadat hij vorig seizoen op huurbasis bij Fortuna Düsseldorf tien keer scoorde, hadden heel wat clubs hem in het vizier en Watford toonde zich ook bereid om deze zomer mee te werken aan een transfer. Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de volgende club van de belofteninternational, maar die soap lijkt nu met een verrassing te eindigen.

De laatste weken zag het er immers naar uit dat Lukebakio zijn zinnen gezet had op een transfer naar Lille, maar volgens Bild zou de aanvaller nu alsnog opnieuw in de Bundesliga aan de slag gaan. Lukebakio zou immers al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Hertha BSC, dat bereid is om zijn transferrecord te verbreken voor onze landgenoot.

De hoofdstedelingen zouden al een bod van 20 miljoen euro plus bonussen neergelegd hebben bij Watford. Dat had aanvankelijk een prijskaartje van 25 miljoen aan Lukebakio gehangen hebben maar uiteindelijk zouden ze vrede nemen met het bord van Hertha. Een overgang lijkt zo bijzonder dichtbij te zijn, Lukebakio zou voor Hertha de tweede Belgische aanwinst van de zomer worden. Eerder namen ze ook al Dedryck Boyata transfervrij over van Celtic. 

UPDATE 14u31 
Terwijl ze in Duitsland zeker zijn dat Lukebakio naar Hertha trekt, klinkt vanuit Frankrijk een heel ander geluid. L'Equipe bevestigt de interesse van Hertha, maar voegt eraan toe dat zij nog geen officieel bod uitgebracht hebben. Bovendien blijft Lille aandringen voor de belofteninternational en zij kunnen deelname aan de Champions League als extra troef in de strijd gooien. Bovendien maken ze van Lukebakio hun absolute prioriteit en de flankaanvaller zou dan ook een voorkeur hebben voor de Franse club.

UPDATE 30/07
Het bleef weer enkele dagen stil rond Lukebakio, maar nu lijkt er toch weer schot te komen in de transfer. Foot Mercato schrijft dat Hertha nu ook écht het gaspedaal indrukt en een bod van ongeveer 20 miljoen euro uitgebracht heeft. Daarmee voldoet het min of meer aan de eisen van Watford, waardoor het eveneens geïnteresseerde Lille snel in actie zal moeten schieten als het de belofteinternational nog wil binnenhalen.

Zou Hertha een goede club zijn voor Lukebakio?

Meest recent

Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

20
20
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

5
5
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

93
93
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

53
53
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

131
131
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

53
53
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

45
45
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

191
191
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

47
47
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

85
85
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

46
46
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

233
233
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

140
140
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

224
224
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

209
209
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

272
272
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

158
158
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

241
241
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

332
332
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

325
325

Meer sportnieuws