'Transfer Lukebakio op komst, miljoenenbod in de maak'

door
'Transfer Lukebakio op komst, miljoenenbod in de maak'

Dodi Lukebakio is deze zomer een gegeerd man. Nadat hij vorig seizoen op huurbasis bij Fortuna Düsseldorf tien keer scoorde, hadden heel wat clubs hem in het vizier en Watford toonde zich ook bereid om deze zomer mee te werken aan een transfer. Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de volgende club van de belofteninternational, maar die soap lijkt nu met een verrassing te eindigen.

De laatste weken zag het er immers naar uit dat Lukebakio zijn zinnen gezet had op een transfer naar Lille, maar volgens Bild zou de aanvaller nu alsnog opnieuw in de Bundesliga aan de slag gaan. Lukebakio zou immers al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Hertha BSC, dat bereid is om zijn transferrecord te verbreken voor onze landgenoot.

De hoofdstedelingen zouden al een bod van 20 miljoen euro plus bonussen neergelegd hebben bij Watford. Dat had aanvankelijk een prijskaartje van 25 miljoen aan Lukebakio gehangen hebben maar uiteindelijk zouden ze vrede nemen met het bord van Hertha. Een overgang lijkt zo bijzonder dichtbij te zijn, Lukebakio zou voor Hertha de tweede Belgische aanwinst van de zomer worden. Eerder namen ze ook al Dedryck Boyata transfervrij over van Celtic. 

UPDATE 14u31 
Terwijl ze in Duitsland zeker zijn dat Lukebakio naar Hertha trekt, klinkt vanuit Frankrijk een heel ander geluid. L'Equipe bevestigt de interesse van Hertha, maar voegt eraan toe dat zij nog geen officieel bod uitgebracht hebben. Bovendien blijft Lille aandringen voor de belofteninternational en zij kunnen deelname aan de Champions League als extra troef in de strijd gooien. Bovendien maken ze van Lukebakio hun absolute prioriteit en de flankaanvaller zou dan ook een voorkeur hebben voor de Franse club.

UPDATE 30/07
Het bleef weer enkele dagen stil rond Lukebakio, maar nu lijkt er toch weer schot te komen in de transfer. Foot Mercato schrijft dat Hertha nu ook écht het gaspedaal indrukt en een bod van ongeveer 20 miljoen euro uitgebracht heeft. Daarmee voldoet het min of meer aan de eisen van Watford, waardoor het eveneens geïnteresseerde Lille snel in actie zal moeten schieten als het de belofteinternational nog wil binnenhalen.

Zou Hertha een goede club zijn voor Lukebakio?

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

26
26
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

75
75
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

130
130
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

39
39
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

299
299
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

218
218
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

61
61
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

48
48
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

132
132
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

495
495
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

256
256
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

55
55
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

55
55
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

408
408
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

330
330
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

130
130
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

204
204
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

132
132
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

207
207
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

461
461

Meer sportnieuws