'Transfer Lukebakio op komst, miljoenenbod in de maak'

284 stemmen
'Transfer Lukebakio op komst, miljoenenbod in de maak'

Dodi Lukebakio is deze zomer een gegeerd man. Nadat hij vorig seizoen op huurbasis bij Fortuna Düsseldorf tien keer scoorde, hadden heel wat clubs hem in het vizier en Watford toonde zich ook bereid om deze zomer mee te werken aan een transfer. Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de volgende club van de belofteninternational, maar die soap lijkt nu met een verrassing te eindigen.

De laatste weken zag het er immers naar uit dat Lukebakio zijn zinnen gezet had op een transfer naar Lille, maar volgens Bild zou de aanvaller nu alsnog opnieuw in de Bundesliga aan de slag gaan. Lukebakio zou immers al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Hertha BSC, dat bereid is om zijn transferrecord te verbreken voor onze landgenoot.

De hoofdstedelingen zouden al een bod van 20 miljoen euro plus bonussen neergelegd hebben bij Watford. Dat had aanvankelijk een prijskaartje van 25 miljoen aan Lukebakio gehangen hebben maar uiteindelijk zouden ze vrede nemen met het bord van Hertha. Een overgang lijkt zo bijzonder dichtbij te zijn, Lukebakio zou voor Hertha de tweede Belgische aanwinst van de zomer worden. Eerder namen ze ook al Dedryck Boyata transfervrij over van Celtic. 

UPDATE 14u31 
Terwijl ze in Duitsland zeker zijn dat Lukebakio naar Hertha trekt, klinkt vanuit Frankrijk een heel ander geluid. L'Equipe bevestigt de interesse van Hertha, maar voegt eraan toe dat zij nog geen officieel bod uitgebracht hebben. Bovendien blijft Lille aandringen voor de belofteninternational en zij kunnen deelname aan de Champions League als extra troef in de strijd gooien. Bovendien maken ze van Lukebakio hun absolute prioriteit en de flankaanvaller zou dan ook een voorkeur hebben voor de Franse club.

UPDATE 30/07
Het bleef weer enkele dagen stil rond Lukebakio, maar nu lijkt er toch weer schot te komen in de transfer. Foot Mercato schrijft dat Hertha nu ook écht het gaspedaal indrukt en een bod van ongeveer 20 miljoen euro uitgebracht heeft. Daarmee voldoet het min of meer aan de eisen van Watford, waardoor het eveneens geïnteresseerde Lille snel in actie zal moeten schieten als het de belofteinternational nog wil binnenhalen.

Zou Hertha een goede club zijn voor Lukebakio?

Meest recent

Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

8
8
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

50
50
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

14
14
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

44
44
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

37
37
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

281
281
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

178
178
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

425
425
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

139
139
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

90
90
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

120
120
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

149
149
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

178
178
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

156
156
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

138
138
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

476
476
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

556
556
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

857
857
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

254
254
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

206
206
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

545
545
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

187
187
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

318
318
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1052
1052
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

249
249

Meer sportnieuws