Nedved laat zich uit over interesse in Romelu Lukaku

door
Nedved laat zich uit over interesse in Romelu Lukaku

Romelu Lukaku gaat Manchester United weldra verlaten, dat staat vast. Inter Milaan en Juventus willen de Belgische aanvaller strikken en vooral Inter werd de afgelopen weken aan de aanvaller gelinkt. Er is een verrassende wending in de maak.


Volgens La Gazetta Dello Sport hebben Manchester United en Juventus een akkoord bereikt omtrent de overgang van Lukaku. De Oude Dame zou Paulo Dybala in de deal betrekken en daarbij krijgen ze op Old Trafford er nog wat miljoenen bij. Juventus aast al een aantal jaren op de ex-speler van Chelsea en Anderlecht.

Er is wel nog geen akkoord met 'Big Rom', maar dat lijkt niet het grootste probleem te worden. Manchester United moet immers Dybala nog proberen te overtuigen, want die wil voorlopig zijn kans gaan onder Maurizio Sarri. Vorig jaar was Dybala vooral bankzitter onder Massimiliano Allegri.

UPDATE 21u15
Juventus lijkt dus ook voluit voor Romelu Lukaku te gaan, maar in Turijn laten ze niet in hun kaarten kijken. Directeur Pavel Nedved reageerde op de geruchten omtrent Paulo Dybala en Romelu Lukaku.

"We hebben enkele aanbiedingen voor Dybala, maar we wachten af om een beslissing te nemen over zijn toekomst. Interesse in Lukaku? We proberen altijd spelers te halen, maar ik laat mij niet uit over Lukaku of andere spelers", aldus een mysterieuze Nedved.

LEES OOK: 'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Zal Juventus met Lukaku aan de haal gaan?

Meest recent

'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

4
4
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

9
9
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

81
81
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

171
171
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

57
57
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

97
97
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

51
51
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

173
173
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

186
186
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

121
121
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

181
181
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

199
199
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

262
262
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

123
123
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

111
111
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

67
67
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

352
352
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

247
247
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

454
454
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

171
171
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

371
371
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1521
1521
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

128
128

Meer sportnieuws