TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Alexandru Chipiu moet Anderlecht verlaten en Steaua Boekarest wil hem terug, maar RSCA wil 1 miljoen euro. Francis Amuzu blijft bij Anderlecht, want de jonge Belg tekende bij tot medio 2022. Bij KRC Genk gaan ze hetzelfde doen met Manuel Benson, want hij gaat een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

Standard heeft het geld van Christian Luyindama eindelijk beet. Galatasaray lichtte de aankoopoptie en betaalde vijf miljoen euro. Mehdi Carcela kondigde dan weer aan dat hij wil blijven. KV Oostende wil nog een spits aantrekken en het zou daarom Idrissa Sylla willen wegplukken bij Zulte Waregem. Club Brugge staat dan weer op het punt om Fede Ricca aan te trekken, want de linksachter van Malaga legt er medische testen af. Bryan Oviedo komt niet, want hij tekende voor drie jaar bij FC Kopenhagen.



BUITENLAND
Arsenal heeft na Dani Ceballos nog een aanwinst zo goed als beet. Nicolas Pepe komt voor 80 miljoen euro van Lille OSC, dat nu mogelijk het nodige geld heeft om Dodi Lukebakio weg te plukken bij Watford.

Crystal Palace gaat nog maar eens een poging ondernemen voor Timothy Castagne, maar die lijkt bij Atalanta te blijven. Toby Alderweireld zag dat de datum om zijn clausule van 28 miljoen euro te lichten, is verlopen. Toch wil AS Roma hem nog steeds naar de Serie A halen. Romelu Lukaku is nog een Rode Duivel die mogelijk getransfereerd zal worden. Manchester United en Juventus zouden een akkoord hebben, maar dan moet Paulo Dybala nog een akkoord vinden met Man Utd. Op Old Trafford willen ze Sergej Milinkovic-Savic ook nog voor 75 miljoen euro weghalen bij Lazio.

Bij FC Barcelona willen ze nog een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen. Aanvaller Malcolm mag weg en Zenit Sint-Petersburg wil hem, maar Barça vraagt 41 miljoen euro. Liverpool heeft ook nog een opvallende speler op de radar: Idrissa Doumbia (ex-Anderlecht) speelde zich in de kijker bij Sporting CP.

LEES OOK: ‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Zal Lukebakio naar Lille verkassen?

Meest recent

België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

9
9
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

22
22
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

127
127
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

33
33
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

63
63
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

109
109
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

77
77
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

337
337
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

326
326
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

354
354
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

166
166
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

347
347
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

259
259
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

183
183
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

863
863
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

77
77
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

108
108
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

40
40
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

102
102
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

57
57
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

62
62
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

133
133
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

61
61
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

250
250

Meer sportnieuws