TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

395 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Alexandru Chipiu moet Anderlecht verlaten en Steaua Boekarest wil hem terug, maar RSCA wil 1 miljoen euro. Francis Amuzu blijft bij Anderlecht, want de jonge Belg tekende bij tot medio 2022. Bij KRC Genk gaan ze hetzelfde doen met Manuel Benson, want hij gaat een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

Standard heeft het geld van Christian Luyindama eindelijk beet. Galatasaray lichtte de aankoopoptie en betaalde vijf miljoen euro. Mehdi Carcela kondigde dan weer aan dat hij wil blijven. KV Oostende wil nog een spits aantrekken en het zou daarom Idrissa Sylla willen wegplukken bij Zulte Waregem. Club Brugge staat dan weer op het punt om Fede Ricca aan te trekken, want de linksachter van Malaga legt er medische testen af. Bryan Oviedo komt niet, want hij tekende voor drie jaar bij FC Kopenhagen.



BUITENLAND
Arsenal heeft na Dani Ceballos nog een aanwinst zo goed als beet. Nicolas Pepe komt voor 80 miljoen euro van Lille OSC, dat nu mogelijk het nodige geld heeft om Dodi Lukebakio weg te plukken bij Watford.

Crystal Palace gaat nog maar eens een poging ondernemen voor Timothy Castagne, maar die lijkt bij Atalanta te blijven. Toby Alderweireld zag dat de datum om zijn clausule van 28 miljoen euro te lichten, is verlopen. Toch wil AS Roma hem nog steeds naar de Serie A halen. Romelu Lukaku is nog een Rode Duivel die mogelijk getransfereerd zal worden. Manchester United en Juventus zouden een akkoord hebben, maar dan moet Paulo Dybala nog een akkoord vinden met Man Utd. Op Old Trafford willen ze Sergej Milinkovic-Savic ook nog voor 75 miljoen euro weghalen bij Lazio.

Bij FC Barcelona willen ze nog een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen. Aanvaller Malcolm mag weg en Zenit Sint-Petersburg wil hem, maar Barça vraagt 41 miljoen euro. Liverpool heeft ook nog een opvallende speler op de radar: Idrissa Doumbia (ex-Anderlecht) speelde zich in de kijker bij Sporting CP.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Zal Lukebakio naar Lille verkassen?

Meest recent

België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

35
35
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

285
285
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

139
139
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

341
341
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

96
96
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

29
29
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

100
100
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

114
114
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

515
515
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

421
421
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

190
190
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

57
57
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

32
32
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

41
41
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

161
161
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

567
567
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

212
212
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

97
97
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

177
177
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

44
44
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

745
745
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

129
129
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

144
144
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

107
107
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

541
541

Meer sportnieuws