TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

395 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Alexandru Chipiu moet Anderlecht verlaten en Steaua Boekarest wil hem terug, maar RSCA wil 1 miljoen euro. Francis Amuzu blijft bij Anderlecht, want de jonge Belg tekende bij tot medio 2022. Bij KRC Genk gaan ze hetzelfde doen met Manuel Benson, want hij gaat een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

Standard heeft het geld van Christian Luyindama eindelijk beet. Galatasaray lichtte de aankoopoptie en betaalde vijf miljoen euro. Mehdi Carcela kondigde dan weer aan dat hij wil blijven. KV Oostende wil nog een spits aantrekken en het zou daarom Idrissa Sylla willen wegplukken bij Zulte Waregem. Club Brugge staat dan weer op het punt om Fede Ricca aan te trekken, want de linksachter van Malaga legt er medische testen af. Bryan Oviedo komt niet, want hij tekende voor drie jaar bij FC Kopenhagen.



BUITENLAND
Arsenal heeft na Dani Ceballos nog een aanwinst zo goed als beet. Nicolas Pepe komt voor 80 miljoen euro van Lille OSC, dat nu mogelijk het nodige geld heeft om Dodi Lukebakio weg te plukken bij Watford.

Crystal Palace gaat nog maar eens een poging ondernemen voor Timothy Castagne, maar die lijkt bij Atalanta te blijven. Toby Alderweireld zag dat de datum om zijn clausule van 28 miljoen euro te lichten, is verlopen. Toch wil AS Roma hem nog steeds naar de Serie A halen. Romelu Lukaku is nog een Rode Duivel die mogelijk getransfereerd zal worden. Manchester United en Juventus zouden een akkoord hebben, maar dan moet Paulo Dybala nog een akkoord vinden met Man Utd. Op Old Trafford willen ze Sergej Milinkovic-Savic ook nog voor 75 miljoen euro weghalen bij Lazio.

Bij FC Barcelona willen ze nog een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen. Aanvaller Malcolm mag weg en Zenit Sint-Petersburg wil hem, maar Barça vraagt 41 miljoen euro. Liverpool heeft ook nog een opvallende speler op de radar: Idrissa Doumbia (ex-Anderlecht) speelde zich in de kijker bij Sporting CP.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Zal Lukebakio naar Lille verkassen?

Meest recent

Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

1
1
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

26
26
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

46
46
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

324
324
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

89
89
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

30
30
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

37
37
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

317
317
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

418
418
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

39
39
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

381
381
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

116
116
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

49
49
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

232
232
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

39
39
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

214
214
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

624
624
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

195
195
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

77
77
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

452
452
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

237
237
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

561
561
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

568
568

Meer sportnieuws