TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Alexandru Chipiu moet Anderlecht verlaten en Steaua Boekarest wil hem terug, maar RSCA wil 1 miljoen euro. Francis Amuzu blijft bij Anderlecht, want de jonge Belg tekende bij tot medio 2022. Bij KRC Genk gaan ze hetzelfde doen met Manuel Benson, want hij gaat een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

Standard heeft het geld van Christian Luyindama eindelijk beet. Galatasaray lichtte de aankoopoptie en betaalde vijf miljoen euro. Mehdi Carcela kondigde dan weer aan dat hij wil blijven. KV Oostende wil nog een spits aantrekken en het zou daarom Idrissa Sylla willen wegplukken bij Zulte Waregem. Club Brugge staat dan weer op het punt om Fede Ricca aan te trekken, want de linksachter van Malaga legt er medische testen af. Bryan Oviedo komt niet, want hij tekende voor drie jaar bij FC Kopenhagen.



BUITENLAND
Arsenal heeft na Dani Ceballos nog een aanwinst zo goed als beet. Nicolas Pepe komt voor 80 miljoen euro van Lille OSC, dat nu mogelijk het nodige geld heeft om Dodi Lukebakio weg te plukken bij Watford.

Crystal Palace gaat nog maar eens een poging ondernemen voor Timothy Castagne, maar die lijkt bij Atalanta te blijven. Toby Alderweireld zag dat de datum om zijn clausule van 28 miljoen euro te lichten, is verlopen. Toch wil AS Roma hem nog steeds naar de Serie A halen. Romelu Lukaku is nog een Rode Duivel die mogelijk getransfereerd zal worden. Manchester United en Juventus zouden een akkoord hebben, maar dan moet Paulo Dybala nog een akkoord vinden met Man Utd. Op Old Trafford willen ze Sergej Milinkovic-Savic ook nog voor 75 miljoen euro weghalen bij Lazio.

Bij FC Barcelona willen ze nog een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen. Aanvaller Malcolm mag weg en Zenit Sint-Petersburg wil hem, maar Barça vraagt 41 miljoen euro. Liverpool heeft ook nog een opvallende speler op de radar: Idrissa Doumbia (ex-Anderlecht) speelde zich in de kijker bij Sporting CP.

LEES OOK: Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Zal Lukebakio naar Lille verkassen?

Meest recent

Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

25
25
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

9
9
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

177
177
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

39
39
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

117
117
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

184
184
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

353
353
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

365
365
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

35
35
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

96
96
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

255
255
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

46
46
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

100
100
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

86
86
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

227
227
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

299
299
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1139
1139
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

62
62
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

684
684
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

401
401
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

168
168
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

167
167
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

1005
1005

Meer sportnieuws