TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Akkoord over Lukaku, Club Brugge haalt linksachter

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Alexandru Chipiu moet Anderlecht verlaten en Steaua Boekarest wil hem terug, maar RSCA wil 1 miljoen euro. Francis Amuzu blijft bij Anderlecht, want de jonge Belg tekende bij tot medio 2022. Bij KRC Genk gaan ze hetzelfde doen met Manuel Benson, want hij gaat een nieuw contract tot medio 2024 ondertekenen.

Standard heeft het geld van Christian Luyindama eindelijk beet. Galatasaray lichtte de aankoopoptie en betaalde vijf miljoen euro. Mehdi Carcela kondigde dan weer aan dat hij wil blijven. KV Oostende wil nog een spits aantrekken en het zou daarom Idrissa Sylla willen wegplukken bij Zulte Waregem. Club Brugge staat dan weer op het punt om Fede Ricca aan te trekken, want de linksachter van Malaga legt er medische testen af. Bryan Oviedo komt niet, want hij tekende voor drie jaar bij FC Kopenhagen.



BUITENLAND
Arsenal heeft na Dani Ceballos nog een aanwinst zo goed als beet. Nicolas Pepe komt voor 80 miljoen euro van Lille OSC, dat nu mogelijk het nodige geld heeft om Dodi Lukebakio weg te plukken bij Watford.

Crystal Palace gaat nog maar eens een poging ondernemen voor Timothy Castagne, maar die lijkt bij Atalanta te blijven. Toby Alderweireld zag dat de datum om zijn clausule van 28 miljoen euro te lichten, is verlopen. Toch wil AS Roma hem nog steeds naar de Serie A halen. Romelu Lukaku is nog een Rode Duivel die mogelijk getransfereerd zal worden. Manchester United en Juventus zouden een akkoord hebben, maar dan moet Paulo Dybala nog een akkoord vinden met Man Utd. Op Old Trafford willen ze Sergej Milinkovic-Savic ook nog voor 75 miljoen euro weghalen bij Lazio.

Bij FC Barcelona willen ze nog een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen. Aanvaller Malcolm mag weg en Zenit Sint-Petersburg wil hem, maar Barça vraagt 41 miljoen euro. Liverpool heeft ook nog een opvallende speler op de radar: Idrissa Doumbia (ex-Anderlecht) speelde zich in de kijker bij Sporting CP.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Zal Lukebakio naar Lille verkassen?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

152
152
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

11
11
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

209
209
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

38
38
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

89
89
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

46
46
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

60
60
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

47
47
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

655
655
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

225
225
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

279
279
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

79
79
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

515
515
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

109
109
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

154
154
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1187
1187

Meer sportnieuws