'Juventus maakt plaats voor komst van Lukaku'

door
'Juventus maakt plaats voor komst van Lukaku'

Romelu Lukaku gaat Manchester United weldra verlaten, dat staat vast. Inter Milaan en Juventus willen de Belgische aanvaller strikken en vooral Inter werd de afgelopen weken aan hem gelinkt. Nu is er echter een verrassende wending in de maak.


Volgens La Gazetta Dello Sport hebben Manchester United en Juventus een akkoord bereikt omtrent de overgang van Lukaku. De Oude Dame zou Paulo Dybala in de deal betrekken en daarbij krijgen ze op Old Trafford er nog wat miljoenen bij. Juventus aast al een aantal jaren op de ex-speler van Chelsea en Anderlecht.

Er is wel nog geen akkoord met 'Big Rom', maar dat lijkt niet het grootste probleem te worden. Manchester United moet immers Dybala nog proberen te overtuigen, want die wil voorlopig zijn kans gaan onder Maurizio Sarri. Vorig jaar was Dybala vooral bankzitter onder Massimiliano Allegri.

UPDATE 19u
De overgang van Lukaku naar Juventus begint steeds meer vorm te krijgen, want in Turijn wordt stilaan plaats gemaakt voor de topschutter van de Rode Duivels. Behalve Dybala, die dus de omgekeerde beweging naar Manchester zou maken, wordt ook Gonzalo Higuain namelijk stilaan naar de uitgang geduwd bij de Italiaanse landskampioen.

De broer en zaakwaarnemer van de Argentijnse spits, die het afgelopen seizoen al werd uitgeleend aan AC Milan en Chelsea, voert volgens diverse Italiaanse media deze week gesprekken met AS Roma over een mogelijke transfer. Juventus toont zich alvast bereid om mee te werken aan het vertrek van de voormalige topschutter en lijkt zo steeds meer plaats te maken voor Lukaku.

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Wie zou u het liefst in uw team hebben?

Meest recent

Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

44
44
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

143
143
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

127
127
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

104
104
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

158
158
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

53
53
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

395
395
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

388
388
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

111
111
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

305
305
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

466
466
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

263
263
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

281
281
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

502
502
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

500
500
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

288
288
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

274
274
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

304
304
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

162
162
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

370
370
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

88
88
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

279
279
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

412
412
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

337
337

Meer sportnieuws