TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

328 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
heeft nog veel werk, maar er beweegt veel. Ivan Santini is voor vijf miljoen euro op weg naar Jiangsu Suning en Steaua Boekarest wil Alexandru Chipcu terughalen.

Bij Zulte Waregem gaan ze de komende dagen wellicht de komst van Saido Berahino afronden. Michel Preud'homme liet dan weer weten dat Guillermo Ochoa Standard mag verlaten en dat er voor Mehdi Carcela ook nog altijd iets kan gebeuren. STVV is ook nog niet klaar en wil nog vijf spelers aantrekken, Marc Brys liet weten dat de club polste bij Pieter Gerkens, Stef Peeters en Rob Schoofs, maar tot een transfer kwam het niet.

Schoofs blijft dus bij KV Mechelen, maar Mathias Verrips niet want hij verbrak zijn contract. Zijn makelaar verklaarde zelfs dat een transfer naar een club uit Eerste Klasse A ook een optie is, Sheffield United lijkt geen piste meer te zijn want zij haalden al een andere doelman.



BUITENLAND
Lucas Biglia moet AC Milan verlaten en Fiorentina toonde interesse, maar nu is ook Genoa in de dans gesprongen.Rivaal Inter Milaan heeft Miranda naar het Chinese Jiangsu Suning laten vertrekken. De Chinezen willen ook Gareth Bale aantrekken en de speler van Real Madrid kan er jaarlijks 22 miljoen euro gaan verdienen.

Inter van zijn kant hoopt ook Romelu Lukaku aan te trekken en verhoogde zijn bod naar 70 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen. De kans is klein dat Manchester United dat gaat aanvaarden. Juventus springt mogelijk (weer?) in de dans, want het zou Paulo Dybala in een deal met Lukaku willen betrekken.



Een andere Rode Duivel, Thomas Vermaelen, heeft wel zijn transfer beet. De centrale verdediger tekende bij Vissel Kobe in Japan. De meest verrassende Belgische transfer kan wel eens van Mike Tresor Ndayishimiye komen, want Bayern München wil de flankaanvaller weghalen bij NEC.

Bij FC Barcelona mag Philippe Coutinho de club verlaten, maar dan moet er 100 miljoen euro op tafel komen. Enkel Manchester United, Manchester City en PSG komen in dat geval in aanmerking.

LEES OOK: Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Zal Lukaku naar Inter verhuizen?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

29
29
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

34
34
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

217
217
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

119
119
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

223
223
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

272
272
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

126
126
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

572
572
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

179
179
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

494
494
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

145
145
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

725
725
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

239
239
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

768
768
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

525
525
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

201
201
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

375
375
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1264
1264
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

475
475
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

331
331
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

487
487
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

411
411
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws