TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

328 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
heeft nog veel werk, maar er beweegt veel. Ivan Santini is voor vijf miljoen euro op weg naar Jiangsu Suning en Steaua Boekarest wil Alexandru Chipcu terughalen.

Bij Zulte Waregem gaan ze de komende dagen wellicht de komst van Saido Berahino afronden. Michel Preud'homme liet dan weer weten dat Guillermo Ochoa Standard mag verlaten en dat er voor Mehdi Carcela ook nog altijd iets kan gebeuren. STVV is ook nog niet klaar en wil nog vijf spelers aantrekken, Marc Brys liet weten dat de club polste bij Pieter Gerkens, Stef Peeters en Rob Schoofs, maar tot een transfer kwam het niet.

Schoofs blijft dus bij KV Mechelen, maar Mathias Verrips niet want hij verbrak zijn contract. Zijn makelaar verklaarde zelfs dat een transfer naar een club uit Eerste Klasse A ook een optie is, Sheffield United lijkt geen piste meer te zijn want zij haalden al een andere doelman.



BUITENLAND
Lucas Biglia moet AC Milan verlaten en Fiorentina toonde interesse, maar nu is ook Genoa in de dans gesprongen.Rivaal Inter Milaan heeft Miranda naar het Chinese Jiangsu Suning laten vertrekken. De Chinezen willen ook Gareth Bale aantrekken en de speler van Real Madrid kan er jaarlijks 22 miljoen euro gaan verdienen.

Inter van zijn kant hoopt ook Romelu Lukaku aan te trekken en verhoogde zijn bod naar 70 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen. De kans is klein dat Manchester United dat gaat aanvaarden. Juventus springt mogelijk (weer?) in de dans, want het zou Paulo Dybala in een deal met Lukaku willen betrekken.



Een andere Rode Duivel, Thomas Vermaelen, heeft wel zijn transfer beet. De centrale verdediger tekende bij Vissel Kobe in Japan. De meest verrassende Belgische transfer kan wel eens van Mike Tresor Ndayishimiye komen, want Bayern München wil de flankaanvaller weghalen bij NEC.

Bij FC Barcelona mag Philippe Coutinho de club verlaten, maar dan moet er 100 miljoen euro op tafel komen. Enkel Manchester United, Manchester City en PSG komen in dat geval in aanmerking.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

🚀

Zal Lukaku naar Inter verhuizen?

Meest recent

Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

17
17
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

26
26
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

41
41
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

213
213
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

210
210
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

103
103
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

151
151
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

259
259
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

180
180
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

127
127
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

70
70
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

192
192
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

575
575
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

517
517
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

349
349
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

325
325
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

82
82
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

235
235
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

86
86
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

84
84
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

144
144
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

84
84
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

149
149
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

106
106

Meer sportnieuws