TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
heeft nog veel werk, maar er beweegt veel. Ivan Santini is voor vijf miljoen euro op weg naar Jiangsu Suning en Steaua Boekarest wil Alexandru Chipcu terughalen.

Bij Zulte Waregem gaan ze de komende dagen wellicht de komst van Saido Berahino afronden. Michel Preud'homme liet dan weer weten dat Guillermo Ochoa Standard mag verlaten en dat er voor Mehdi Carcela ook nog altijd iets kan gebeuren. STVV is ook nog niet klaar en wil nog vijf spelers aantrekken, Marc Brys liet weten dat de club polste bij Pieter Gerkens, Stef Peeters en Rob Schoofs, maar tot een transfer kwam het niet.

Schoofs blijft dus bij KV Mechelen, maar Mathias Verrips niet want hij verbrak zijn contract. Zijn makelaar verklaarde zelfs dat een transfer naar een club uit Eerste Klasse A ook een optie is, Sheffield United lijkt geen piste meer te zijn want zij haalden al een andere doelman.



BUITENLAND
Lucas Biglia moet AC Milan verlaten en Fiorentina toonde interesse, maar nu is ook Genoa in de dans gesprongen.Rivaal Inter Milaan heeft Miranda naar het Chinese Jiangsu Suning laten vertrekken. De Chinezen willen ook Gareth Bale aantrekken en de speler van Real Madrid kan er jaarlijks 22 miljoen euro gaan verdienen.

Inter van zijn kant hoopt ook Romelu Lukaku aan te trekken en verhoogde zijn bod naar 70 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen. De kans is klein dat Manchester United dat gaat aanvaarden. Juventus springt mogelijk (weer?) in de dans, want het zou Paulo Dybala in een deal met Lukaku willen betrekken.



Een andere Rode Duivel, Thomas Vermaelen, heeft wel zijn transfer beet. De centrale verdediger tekende bij Vissel Kobe in Japan. De meest verrassende Belgische transfer kan wel eens van Mike Tresor Ndayishimiye komen, want Bayern München wil de flankaanvaller weghalen bij NEC.

Bij FC Barcelona mag Philippe Coutinho de club verlaten, maar dan moet er 100 miljoen euro op tafel komen. Enkel Manchester United, Manchester City en PSG komen in dat geval in aanmerking.

LEES OOK: Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

Zal Lukaku naar Inter verhuizen?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

17
17
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

58
58
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

333
333
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

40
40
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

548
548
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

63
63
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

138
138
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

825
825
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

86
86
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

581
581
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

398
398
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1266
1266
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

370
370
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

214
214
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

515
515
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

339
339
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

910
910
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

659
659
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

636
636
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws