TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Inter doet nieuw bod op Lukaku, Santini levert veel geld op

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht
heeft nog veel werk, maar er beweegt veel. Ivan Santini is voor vijf miljoen euro op weg naar Jiangsu Suning en Steaua Boekarest wil Alexandru Chipcu terughalen.

Bij Zulte Waregem gaan ze de komende dagen wellicht de komst van Saido Berahino afronden. Michel Preud'homme liet dan weer weten dat Guillermo Ochoa Standard mag verlaten en dat er voor Mehdi Carcela ook nog altijd iets kan gebeuren. STVV is ook nog niet klaar en wil nog vijf spelers aantrekken, Marc Brys liet weten dat de club polste bij Pieter Gerkens, Stef Peeters en Rob Schoofs, maar tot een transfer kwam het niet.

Schoofs blijft dus bij KV Mechelen, maar Mathias Verrips niet want hij verbrak zijn contract. Zijn makelaar verklaarde zelfs dat een transfer naar een club uit Eerste Klasse A ook een optie is, Sheffield United lijkt geen piste meer te zijn want zij haalden al een andere doelman.



BUITENLAND
Lucas Biglia moet AC Milan verlaten en Fiorentina toonde interesse, maar nu is ook Genoa in de dans gesprongen.Rivaal Inter Milaan heeft Miranda naar het Chinese Jiangsu Suning laten vertrekken. De Chinezen willen ook Gareth Bale aantrekken en de speler van Real Madrid kan er jaarlijks 22 miljoen euro gaan verdienen.

Inter van zijn kant hoopt ook Romelu Lukaku aan te trekken en verhoogde zijn bod naar 70 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen. De kans is klein dat Manchester United dat gaat aanvaarden. Juventus springt mogelijk (weer?) in de dans, want het zou Paulo Dybala in een deal met Lukaku willen betrekken.



Een andere Rode Duivel, Thomas Vermaelen, heeft wel zijn transfer beet. De centrale verdediger tekende bij Vissel Kobe in Japan. De meest verrassende Belgische transfer kan wel eens van Mike Tresor Ndayishimiye komen, want Bayern München wil de flankaanvaller weghalen bij NEC.

Bij FC Barcelona mag Philippe Coutinho de club verlaten, maar dan moet er 100 miljoen euro op tafel komen. Enkel Manchester United, Manchester City en PSG komen in dat geval in aanmerking.

LEES OOK: Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Zal Lukaku naar Inter verhuizen?

Meest recent

'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

15
15
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

26
26
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

26
26
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

49
49
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

68
68
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

137
137
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

239
239
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

75
75
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

302
302
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

77
77
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

54
54
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

127
127
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

112
112
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

124
124
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

118
118
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

125
125
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

289
289
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

508
508
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

148
148
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

75
75
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

106
106
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

358
358
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

126
126
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

114
114
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

83
83

Meer sportnieuws