Clement kondigt extra versterking Club Brugge aan

921 stemmen
Clement kondigt extra versterking Club Brugge aan

Philippe Clement maakt zaterdagavond zijn officiële debuut als hoofdcoach van Club Brugge en gaat dan op bezoek bij ex-club Waasland-Beveren. Ondertussen wordt er bij Blauw-Zwart wel nog aan zijn selectie gesleuteld. Zo bevestigde de coach op zijn persbabbel van vrijdagmiddag dat er nog meer versterking in aantocht is.


Volgens diverse bronnen is Club nagenoeg rond wat betreft de komst van Percy Tau, die een seizoen gehuurd zou worden van Brighton. Clement ontkent de berichtgeving niet, al blijft hij voorzichtig: "want ik heb geleerd om niemand welkom te heten alvorens alles helemaal rond is."

Een extra aanvaller dus voor de Bruggelingen, maar daar stopt het niet bij. Zo liet Clement verstaan dat er nog een controlerende middenvelder bij komt, een rechtstreekse vervanger van Marvelous Nakamba dus. "We hebben een controlerend type nodig want Amrabat en Rits spelen iets aanvallender", verklaart de trainer. Volgens de geruchtenmolen zou Gianelli Imbula (Stoke City) in beeld zijn.

Maar hoewel de kern dus nog niet compleet is, gaat Clement er vanuit dat zijn ploeg er meteen zal staan. "De goesting om eraan te beginnen, is zeer groot. Ik zag het de afgelopen dagen aan veel details. Dit moet zich nu ook in een goede wedstrijdprestatie vertalen. Ik ben blij met de gedrevenheid die ik al vanaf de eerste dag van de voorbereiding zag. Er werden de afgelopen vijf weken grote stappen gezet"

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Club is sterker ten opzichte van vorig seizoen ...

Meest recent

'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

5
5
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

94
94
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

321
321
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

26
26
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

170
170
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

162
162
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

232
232
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

138
138
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

113
113
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

179
179
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

134
134
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

52
52
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

514
514
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

90
90
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

46
46
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

249
249
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

203
203
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

446
446
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

373
373
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

101
101
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

67
67
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

203
203
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

188
188
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

69
69

Meer sportnieuws