Clement kondigt extra versterking Club Brugge aan

door
Clement kondigt extra versterking Club Brugge aan

Philippe Clement maakt zaterdagavond zijn officiële debuut als hoofdcoach van Club Brugge en gaat dan op bezoek bij ex-club Waasland-Beveren. Ondertussen wordt er bij Blauw-Zwart wel nog aan zijn selectie gesleuteld. Zo bevestigde de coach op zijn persbabbel van vrijdagmiddag dat er nog meer versterking in aantocht is.


Volgens diverse bronnen is Club nagenoeg rond wat betreft de komst van Percy Tau, die een seizoen gehuurd zou worden van Brighton. Clement ontkent de berichtgeving niet, al blijft hij voorzichtig: "want ik heb geleerd om niemand welkom te heten alvorens alles helemaal rond is."

Een extra aanvaller dus voor de Bruggelingen, maar daar stopt het niet bij. Zo liet Clement verstaan dat er nog een controlerende middenvelder bij komt, een rechtstreekse vervanger van Marvelous Nakamba dus. "We hebben een controlerend type nodig want Amrabat en Rits spelen iets aanvallender", verklaart de trainer. Volgens de geruchtenmolen zou Gianelli Imbula (Stoke City) in beeld zijn.

Maar hoewel de kern dus nog niet compleet is, gaat Clement er vanuit dat zijn ploeg er meteen zal staan. "De goesting om eraan te beginnen, is zeer groot. Ik zag het de afgelopen dagen aan veel details. Dit moet zich nu ook in een goede wedstrijdprestatie vertalen. Ik ben blij met de gedrevenheid die ik al vanaf de eerste dag van de voorbereiding zag. Er werden de afgelopen vijf weken grote stappen gezet"

LEES OOK: Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Club is sterker ten opzichte van vorig seizoen ...

Meest recent

'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

76
76
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

102
102
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

310
310
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

103
103
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

43
43
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

79
79
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

179
179
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

77
77
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

319
319
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

101
101
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

255
255
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

106
106
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

646
646
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

954
954
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

392
392
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

215
215
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

80
80
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

243
243
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

157
157
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

447
447
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

32
32
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

195
195
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

269
269
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

84
84
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

128
128

Meer sportnieuws