TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

702
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Er is dan toch een doorbraak gevonden in de soap rond Marvelous Nakamba. De Zimbabwaanse middenvelder zou volgens diverse bronnen donderdag zijn medische proeven hebben afgelegd bij Aston Villa. Club Brugge hield het been in deze affaire stijf en die aanpak werpt nu ook zijn vruchten af, zo zou Villa uiteindelijk de gevraagde 12 miljoen euro betalen. Als vervanger zou Gianelli Imbula in beeld zijn. De middenvelder van Stoke City zou zo'n 6 miljoen euro moeten kosten.

AA Gent heeft opnieuw een uitgaande deal afgerond, zo verlaat Anderson Esiti de Ghelamco Arena. PAOK heeft de komst van de middenvelder aangekondigd. Zijn vertrek zat er al een tijdje aan te komen, met de komst van onder meer Elisha Owusu werd al geanticipeerd op zijn vertrek. Gent zou volgens Het Laatste NIeuws 3,5 miljoen euro vangen voor hem.

Waasland-Beveren zou op punt staan om opnieuw toe te slaan. Zo nemen de Waaslanders volgens Servische media linksachter Andrija Vukcevic over van FK Spartak Subotica. De 22-jarige Montenegrijn kwam in het verleden nog uit voor het tweede elftal van Sevilla en zou nu voor 250.000 euro richting de Freethiel trekken.

BUITENLAND
Radja Nainggolan moet beschikken bij Inter Milaan en zou nu een verrassende transfer binnen Italië kunnen maken. Volgens Di Marzio dromen ze bij Sampdoria van zijn komst. De Genovezen stelden met Eusebio Di Francesco een nieuwe trainer aan die Nainggolan nog bij AS Roma onder zijn hoede had. Hij zou een nieuwe samenwerking wel zien zitten. Toch lijkt de komst van de voormalige Rode Duivel financieel niet haalbaar voor Sampdoria.

Een transfer van Thomas Vermaelen naar Vissel Kobe lijkt ondertussen behoorlijk nabij te zijn. Volgens Mundo Deportivo vertoeft onze landgenoot zelfs al in Japan en ligt zijn contract al klaar. Vermaelen zou in Kobe voor 2,5 jaar kunnen tekenen. De komende dagen komt er dus mogelijk al nieuws.

Nadat zijn contract bij AS Roma niet werd verlengd, leek Daniele De Rossi met voetbalpensioen te gaan. Maar de Italiaan gaat nu toch een nieuwe uitdaging aan. De 36-jarige genoot al een tijd belangstelling van Boca Juniors en nu wordt de spraakmakende transfer ook afgerond. De Argentijnse topclub tweette een foto van De Rossi met als bijschrift: "Hij is al in Argentinië".

Paulo Dybala wordt nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus en zou goed op weg zijn naar de Premier League. Zo komt na Manchester United nu ook Tottenham zich namelijk mengen in de debatten om de 25-jarige linkspoot van Juventus, bericht The Daily Mail. De Spurs zouden liefst 90 miljoen euro voor zijn diensten over hebben, maar moeten zich wel haasten. In Engeland sluit de mercato immers al op 8 augustus.

Moise Kean vertrekt mogelijk deze zomer nog bij Juventus. Volgens diverse media, waaronder The Guardian en Gazetta Dello Sport, ligt Everton op pole position om Kean vast te leggen. De toffee's hebben net Ademola Lookman verkocht en is op zoek naar een nieuwe aanvaller. De Oude Dame zou wel een terugkoopoptie eisen, er moet dus nog stevig onderhandeld worden.

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Denkt u dat Nainggolan in september nog in Europa speelt?

Meest recent

Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

2
2
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

6
6
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

61
61
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

101
101
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

43
43
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

44
44
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

91
91
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

51
51
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

106
106
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

249
249
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

61
61
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

165
165
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

117
117
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

419
419
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

157
157
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

273
273
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

437
437
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

362
362
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

249
249
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

210
210

Meer sportnieuws