TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

702 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Er is dan toch een doorbraak gevonden in de soap rond Marvelous Nakamba. De Zimbabwaanse middenvelder zou volgens diverse bronnen donderdag zijn medische proeven hebben afgelegd bij Aston Villa. Club Brugge hield het been in deze affaire stijf en die aanpak werpt nu ook zijn vruchten af, zo zou Villa uiteindelijk de gevraagde 12 miljoen euro betalen. Als vervanger zou Gianelli Imbula in beeld zijn. De middenvelder van Stoke City zou zo'n 6 miljoen euro moeten kosten.

AA Gent heeft opnieuw een uitgaande deal afgerond, zo verlaat Anderson Esiti de Ghelamco Arena. PAOK heeft de komst van de middenvelder aangekondigd. Zijn vertrek zat er al een tijdje aan te komen, met de komst van onder meer Elisha Owusu werd al geanticipeerd op zijn vertrek. Gent zou volgens Het Laatste NIeuws 3,5 miljoen euro vangen voor hem.

Waasland-Beveren zou op punt staan om opnieuw toe te slaan. Zo nemen de Waaslanders volgens Servische media linksachter Andrija Vukcevic over van FK Spartak Subotica. De 22-jarige Montenegrijn kwam in het verleden nog uit voor het tweede elftal van Sevilla en zou nu voor 250.000 euro richting de Freethiel trekken.

BUITENLAND
Radja Nainggolan moet beschikken bij Inter Milaan en zou nu een verrassende transfer binnen Italië kunnen maken. Volgens Di Marzio dromen ze bij Sampdoria van zijn komst. De Genovezen stelden met Eusebio Di Francesco een nieuwe trainer aan die Nainggolan nog bij AS Roma onder zijn hoede had. Hij zou een nieuwe samenwerking wel zien zitten. Toch lijkt de komst van de voormalige Rode Duivel financieel niet haalbaar voor Sampdoria.

Een transfer van Thomas Vermaelen naar Vissel Kobe lijkt ondertussen behoorlijk nabij te zijn. Volgens Mundo Deportivo vertoeft onze landgenoot zelfs al in Japan en ligt zijn contract al klaar. Vermaelen zou in Kobe voor 2,5 jaar kunnen tekenen. De komende dagen komt er dus mogelijk al nieuws.

Nadat zijn contract bij AS Roma niet werd verlengd, leek Daniele De Rossi met voetbalpensioen te gaan. Maar de Italiaan gaat nu toch een nieuwe uitdaging aan. De 36-jarige genoot al een tijd belangstelling van Boca Juniors en nu wordt de spraakmakende transfer ook afgerond. De Argentijnse topclub tweette een foto van De Rossi met als bijschrift: "Hij is al in Argentinië".

Paulo Dybala wordt nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus en zou goed op weg zijn naar de Premier League. Zo komt na Manchester United nu ook Tottenham zich namelijk mengen in de debatten om de 25-jarige linkspoot van Juventus, bericht The Daily Mail. De Spurs zouden liefst 90 miljoen euro voor zijn diensten over hebben, maar moeten zich wel haasten. In Engeland sluit de mercato immers al op 8 augustus.

Moise Kean vertrekt mogelijk deze zomer nog bij Juventus. Volgens diverse media, waaronder The Guardian en Gazetta Dello Sport, ligt Everton op pole position om Kean vast te leggen. De toffee's hebben net Ademola Lookman verkocht en is op zoek naar een nieuwe aanvaller. De Oude Dame zou wel een terugkoopoptie eisen, er moet dus nog stevig onderhandeld worden.

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Denkt u dat Nainggolan in september nog in Europa speelt?

Meest recent

Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

2
2
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

13
13
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

151
151
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

262
262
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

38
38
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

91
91
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

9
9
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

190
190
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

110
110
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

76
76
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

132
132
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

281
281
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

211
211
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

105
105
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

373
373
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

704
704
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

124
124
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

311
311
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

164
164
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

85
85
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

84
84
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

244
244
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

764
764
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

61
61
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

83
83

Meer sportnieuws