TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Er is dan toch een doorbraak gevonden in de soap rond Marvelous Nakamba. De Zimbabwaanse middenvelder zou volgens diverse bronnen donderdag zijn medische proeven hebben afgelegd bij Aston Villa. Club Brugge hield het been in deze affaire stijf en die aanpak werpt nu ook zijn vruchten af, zo zou Villa uiteindelijk de gevraagde 12 miljoen euro betalen. Als vervanger zou Gianelli Imbula in beeld zijn. De middenvelder van Stoke City zou zo'n 6 miljoen euro moeten kosten.

AA Gent heeft opnieuw een uitgaande deal afgerond, zo verlaat Anderson Esiti de Ghelamco Arena. PAOK heeft de komst van de middenvelder aangekondigd. Zijn vertrek zat er al een tijdje aan te komen, met de komst van onder meer Elisha Owusu werd al geanticipeerd op zijn vertrek. Gent zou volgens Het Laatste NIeuws 3,5 miljoen euro vangen voor hem.

Waasland-Beveren zou op punt staan om opnieuw toe te slaan. Zo nemen de Waaslanders volgens Servische media linksachter Andrija Vukcevic over van FK Spartak Subotica. De 22-jarige Montenegrijn kwam in het verleden nog uit voor het tweede elftal van Sevilla en zou nu voor 250.000 euro richting de Freethiel trekken.

BUITENLAND
Radja Nainggolan moet beschikken bij Inter Milaan en zou nu een verrassende transfer binnen Italië kunnen maken. Volgens Di Marzio dromen ze bij Sampdoria van zijn komst. De Genovezen stelden met Eusebio Di Francesco een nieuwe trainer aan die Nainggolan nog bij AS Roma onder zijn hoede had. Hij zou een nieuwe samenwerking wel zien zitten. Toch lijkt de komst van de voormalige Rode Duivel financieel niet haalbaar voor Sampdoria.

Een transfer van Thomas Vermaelen naar Vissel Kobe lijkt ondertussen behoorlijk nabij te zijn. Volgens Mundo Deportivo vertoeft onze landgenoot zelfs al in Japan en ligt zijn contract al klaar. Vermaelen zou in Kobe voor 2,5 jaar kunnen tekenen. De komende dagen komt er dus mogelijk al nieuws.

Nadat zijn contract bij AS Roma niet werd verlengd, leek Daniele De Rossi met voetbalpensioen te gaan. Maar de Italiaan gaat nu toch een nieuwe uitdaging aan. De 36-jarige genoot al een tijd belangstelling van Boca Juniors en nu wordt de spraakmakende transfer ook afgerond. De Argentijnse topclub tweette een foto van De Rossi met als bijschrift: "Hij is al in Argentinië".

Paulo Dybala wordt nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus en zou goed op weg zijn naar de Premier League. Zo komt na Manchester United nu ook Tottenham zich namelijk mengen in de debatten om de 25-jarige linkspoot van Juventus, bericht The Daily Mail. De Spurs zouden liefst 90 miljoen euro voor zijn diensten over hebben, maar moeten zich wel haasten. In Engeland sluit de mercato immers al op 8 augustus.

Moise Kean vertrekt mogelijk deze zomer nog bij Juventus. Volgens diverse media, waaronder The Guardian en Gazetta Dello Sport, ligt Everton op pole position om Kean vast te leggen. De toffee's hebben net Ademola Lookman verkocht en is op zoek naar een nieuwe aanvaller. De Oude Dame zou wel een terugkoopoptie eisen, er moet dus nog stevig onderhandeld worden.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Denkt u dat Nainggolan in september nog in Europa speelt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

6
6
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

21
21
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

8
8
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

37
37
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

83
83
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

74
74
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

32
32
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

166
166
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

115
115
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

334
334
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

115
115
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

145
145
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

181
181
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

311
311
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

306
306
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

64
64
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

371
371
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

311
311
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

183
183
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

336
336
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

319
319
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

242
242
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

50
50

Meer sportnieuws