TRANSFERUURTJE 2/2: Club steekt RSCA en Genk de loef af, Vermaelen op weg

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club steekt RSCA en Genk de loef af, Vermaelen op weg

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge sierde vandaag alweer de transferheadlines. Blauw-Zwart zou namelijk dichtbij zijn zesde zomeraankoop staan. Percy Tau komt naar alle waarschijnlijkheid over op huurbasis van Brighton & Hove Albion. Anderlecht, Genk en Antwerp toonden ook interesse, maar lijken achter het net te vissen.

Nog meer slecht nieuws voor Anderlecht, want Antonio Milic zou een aanbieding van het Turkse Rizespor naast zich hebben neergelegd. De Kroaat heeft geen zin in een avontuur in Turkije.

Racing Genk lijkt weldra wél verlost te zijn van een overbodige speler. Bojan Nastic zou een overstap naar Turkije namelijk wel zien zitten, hij tekent naar verluidt weldra bij Besiktas. De verdediger zou Genk nog één miljoen euro opleveren.

Standard is dan weer naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Ochoa zal de club verlaten, waardoor vervanging dringend nodig is. De namen van Hendrik Van Crombrugge en Jean Butez komen opnieuw naar boven op Sclessin.



Voor Duje Cop, Luis Pedro Cavanda, Uche Agbo, Paul José Mpoku en Orlando Sa zit het avontuur in Luik er dan wellicht weer op. Zij mogen allemaal beschikken van Standard.

Zulte Waregem toonde zich vandaag érg actief. Zo legde het zowel Gianni Bruno als Olivier Deschacht vast. Aan uitgaande zijde is er het vertrek van Florian Tardieu

BUITENLAND



Thomas Vermaelen zou straks wel eens een verrassende overstap kunnen maken. Een lucratieve transfer naar Japan behoort volgens HLN namelijk tot de mogelijkheden. Vissel Kobe zou zich hebben gemeld voor de Rode Duivel. Bij de club zou hij ploegmakker kunnen worden van Andres Iniesta, David Villa en Lukas Podolski. De Japanners zouden er bovendien alle vertrouwen in hebben dat Vermaelen voor hen zal kiezen en weldra zijn contract zal tekenen.

Dennis Praet werd de voorbije weken gelinkt aan Leicester City en Fiorentina, maar volgens Tuttosport heeft de Belg beide clubs wandelen gestuurd. Onze landgenoot lijkt hoger te mikken, want middenmoters uit de Premier League en Serie A lijken niet meteen een stap hogerop te zijn ten opzichte van Sampdoria.

Ook Lukebakio zou kunnen gaan verrassen. Hij zou immers al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Hertha BSC, dat bereid is om zijn transferrecord te verbreken voor onze landgenoot. De hoofdstedelingen zouden al een bod van 20 miljoen euro plus bonussen neergelegd hebben bij Watford.

LEES OOK: Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Begrijpelijke keuze van Vermaelen?

Meest recent

City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

8
8
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

97
97
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

72
72
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

59
59
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

24
24
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

57
57
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

75
75
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

53
53
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

262
262
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

177
177
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

259
259
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

72
72
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

243
243
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

570
570
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

383
383
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

473
473
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

435
435
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

71
71
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

60
60
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

236
236
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

566
566

Meer sportnieuws