'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

379 stemmen
'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

KV Mechelen viert komend weekend zijn officiële comeback in de Jupiler Pro League met een verplaatsing naar Zulte Waregem. Ondertussen heeft de club wel nog heel wat transferwerk. Door de Propere Handen-affaire werd een achterstand opgelopen op de mercato en die moet worden ingehaald.


Daarnaast krijgt de bekerhouder nu mogelijk ook te maken met het plotse vertrek van een absolute steunpilaar. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Michael Verrips mogelijk andere oorden opzoekt. De 22-jarige Nederlander was de grote ontdekking van het voorbije seizoen en liet onder meer in de bekerfinale tegen AA Gent een ijzersterke indruk achter. De bedoeling was dat hij gewoon zou blijven, maar Verrips heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij een stap hogerop wil zetten als de kans zich aanbiedt.

En dat lijkt nu ook het geval. Volgens bovengenoemde bron daagde de doelman dinsdag niet op voor de training en maakte hij inmiddels ook al zijn kastje leeg. Het is wel niet duidelijk of Verrips hiermee druk wil uitoefenen op de club of dat een transfer effectief in de afrondende fase zit. In ieder geval zal Malinwa een vervanger moeten aantrekken indien hij vertrekt. Coach Wouter Vrancken heeft enkel routinier Bram Castro en youngsters Soufiane Bouzian en Arno Valkenaers nog achter de hand.

UPDATE 24/07
De situatie rond Verrips kwam bij Mechelen aan als een grote schok, maar de club blijft niet bij de pakken zitten en maakte meteen werk van een vervanger. Zo melden diverse bronnen dat Yannick Thoelen op de terugweg is naar het AFAS-stadion. Die was de voorbije seizoenen reserve-doelman bij AA Gent en ondanks enkele veelbelovende optredens, maakte hij daar geen aanspraak op meer speelminuten. Achter de deal zou in ieder geval haast gezet worden, mogelijk komt hij tegen Zulte Waregem al meteen in actie.

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

🚀

Thoelen is een goede eerste keeper voor Mechelen ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

67
67
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

108
108
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

92
92
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

116
116
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

133
133
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

305
305
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

480
480
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

110
110
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

233
233
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

314
314
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

581
581
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

375
375
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

425
425
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

544
544
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws