'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

door
'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

KV Mechelen viert komend weekend zijn officiële comeback in de Jupiler Pro League met een verplaatsing naar Zulte Waregem. Ondertussen heeft de club wel nog heel wat transferwerk. Door de Propere Handen-affaire werd een achterstand opgelopen op de mercato en die moet worden ingehaald.


Daarnaast krijgt de bekerhouder nu mogelijk ook te maken met het plotse vertrek van een absolute steunpilaar. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Michael Verrips mogelijk andere oorden opzoekt. De 22-jarige Nederlander was de grote ontdekking van het voorbije seizoen en liet onder meer in de bekerfinale tegen AA Gent een ijzersterke indruk achter. De bedoeling was dat hij gewoon zou blijven, maar Verrips heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij een stap hogerop wil zetten als de kans zich aanbiedt.

En dat lijkt nu ook het geval. Volgens bovengenoemde bron daagde de doelman dinsdag niet op voor de training en maakte hij inmiddels ook al zijn kastje leeg. Het is wel niet duidelijk of Verrips hiermee druk wil uitoefenen op de club of dat een transfer effectief in de afrondende fase zit. In ieder geval zal Malinwa een vervanger moeten aantrekken indien hij vertrekt. Coach Wouter Vrancken heeft enkel routinier Bram Castro en youngsters Soufiane Bouzian en Arno Valkenaers nog achter de hand.

UPDATE 24/07
De situatie rond Verrips kwam bij Mechelen aan als een grote schok, maar de club blijft niet bij de pakken zitten en maakte meteen werk van een vervanger. Zo melden diverse bronnen dat Yannick Thoelen op de terugweg is naar het AFAS-stadion. Die was de voorbije seizoenen reserve-doelman bij AA Gent en ondanks enkele veelbelovende optredens, maakte hij daar geen aanspraak op meer speelminuten. Achter de deal zou in ieder geval haast gezet worden, mogelijk komt hij tegen Zulte Waregem al meteen in actie.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

Thoelen is een goede eerste keeper voor Mechelen ...

Meest recent

'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

6
6
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

24
24
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

76
76
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

93
93
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

409
409
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

64
64
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

151
151
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

357
357
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

408
408
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

501
501
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

217
217
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

527
527
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

373
373
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

53
53
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

129
129
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

229
229
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

47
47
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

132
132
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

198
198
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

205
205
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

194
194
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

102
102
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

186
186
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

63
63
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

379
379

Meer sportnieuws