'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

door
'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

KV Mechelen viert komend weekend zijn officiële comeback in de Jupiler Pro League met een verplaatsing naar Zulte Waregem. Ondertussen heeft de club wel nog heel wat transferwerk. Door de Propere Handen-affaire werd een achterstand opgelopen op de mercato en die moet worden ingehaald.


Daarnaast krijgt de bekerhouder nu mogelijk ook te maken met het plotse vertrek van een absolute steunpilaar. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Michael Verrips mogelijk andere oorden opzoekt. De 22-jarige Nederlander was de grote ontdekking van het voorbije seizoen en liet onder meer in de bekerfinale tegen AA Gent een ijzersterke indruk achter. De bedoeling was dat hij gewoon zou blijven, maar Verrips heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij een stap hogerop wil zetten als de kans zich aanbiedt.

En dat lijkt nu ook het geval. Volgens bovengenoemde bron daagde de doelman dinsdag niet op voor de training en maakte hij inmiddels ook al zijn kastje leeg. Het is wel niet duidelijk of Verrips hiermee druk wil uitoefenen op de club of dat een transfer effectief in de afrondende fase zit. In ieder geval zal Malinwa een vervanger moeten aantrekken indien hij vertrekt. Coach Wouter Vrancken heeft enkel routinier Bram Castro en youngsters Soufiane Bouzian en Arno Valkenaers nog achter de hand.

UPDATE 24/07
De situatie rond Verrips kwam bij Mechelen aan als een grote schok, maar de club blijft niet bij de pakken zitten en maakte meteen werk van een vervanger. Zo melden diverse bronnen dat Yannick Thoelen op de terugweg is naar het AFAS-stadion. Die was de voorbije seizoenen reserve-doelman bij AA Gent en ondanks enkele veelbelovende optredens, maakte hij daar geen aanspraak op meer speelminuten. Achter de deal zou in ieder geval haast gezet worden, mogelijk komt hij tegen Zulte Waregem al meteen in actie.

LEES OOK: 'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

Thoelen is een goede eerste keeper voor Mechelen ...

Meest recent

'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

0
0
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

23
23
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

120
120
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

39
39
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

89
89
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

315
315
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

105
105
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

232
232
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

394
394
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

160
160
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

82
82
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

144
144
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

117
117
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

340
340
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

61
61
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

166
166
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

638
638
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

612
612
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

354
354
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

591
591
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

187
187
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

390
390
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

619
619
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

52
52
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

384
384

Meer sportnieuws