'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

379
'KV Mechelen haalt oude bekende terug als vervanger Verrips'

KV Mechelen viert komend weekend zijn officiële comeback in de Jupiler Pro League met een verplaatsing naar Zulte Waregem. Ondertussen heeft de club wel nog heel wat transferwerk. Door de Propere Handen-affaire werd een achterstand opgelopen op de mercato en die moet worden ingehaald.


Daarnaast krijgt de bekerhouder nu mogelijk ook te maken met het plotse vertrek van een absolute steunpilaar. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat Michael Verrips mogelijk andere oorden opzoekt. De 22-jarige Nederlander was de grote ontdekking van het voorbije seizoen en liet onder meer in de bekerfinale tegen AA Gent een ijzersterke indruk achter. De bedoeling was dat hij gewoon zou blijven, maar Verrips heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij een stap hogerop wil zetten als de kans zich aanbiedt.

En dat lijkt nu ook het geval. Volgens bovengenoemde bron daagde de doelman dinsdag niet op voor de training en maakte hij inmiddels ook al zijn kastje leeg. Het is wel niet duidelijk of Verrips hiermee druk wil uitoefenen op de club of dat een transfer effectief in de afrondende fase zit. In ieder geval zal Malinwa een vervanger moeten aantrekken indien hij vertrekt. Coach Wouter Vrancken heeft enkel routinier Bram Castro en youngsters Soufiane Bouzian en Arno Valkenaers nog achter de hand.

UPDATE 24/07
De situatie rond Verrips kwam bij Mechelen aan als een grote schok, maar de club blijft niet bij de pakken zitten en maakte meteen werk van een vervanger. Zo melden diverse bronnen dat Yannick Thoelen op de terugweg is naar het AFAS-stadion. Die was de voorbije seizoenen reserve-doelman bij AA Gent en ondanks enkele veelbelovende optredens, maakte hij daar geen aanspraak op meer speelminuten. Achter de deal zou in ieder geval haast gezet worden, mogelijk komt hij tegen Zulte Waregem al meteen in actie.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Thoelen is een goede eerste keeper voor Mechelen ...

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

4
4
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

12
12
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

14
14
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

33
33
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

65
65
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

76
76
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

217
217
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

419
419
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

116
116
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

165
165
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

298
298
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

560
560
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

228
228
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

540
540
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws