Eerste kritieken op Hazard: "Liet amper iets zien op het veld"

door
Eerste kritieken op Hazard:

Eden Hazard draafde dinsdagnacht voor de tweede keer op in het shirt van Real Madrid en mocht tegen Arsenal opnieuw de eerste helft vol maken. Maar in tegenstelling tot zijn debuut, speelde de Rode Duivel dit keer een vrij povere wedstrijd. Real won uiteindelijk wel na penalty's, de twee Madrileense treffers vielen pas nadat Hazard gewisseld was.


Geen al te beste beurt dus van de Belg en dat levert hem nu ook zijn eerste voorzichtige kritieken op in de Spaanse media. Al ziet Marca weliswaar nog een excuus. "Hazard was erg goed tegen Bayern, maar had amper een impact op de wedstrijd tegen Arsenal. Hij werd wel, net zoals de rest van zijn ploegmaats, opgezadeld met extra balast omdat de ploeg 35 minuten lang met tien stond", verwijst men naar de rode kaart van Nacho.

Bij El Mundo Deportivo is men strenger. "Hij speelde slechts 45 minuten en liet nagenoeg niets zien op het veld", klinkt het daar. "Hazard probeerde vaak, maar geraakte slechts soms voorbij zijn tegenstander. Hij staat het dichtst bij Cristiano, hoewel hij nog erg ver van hem verwijderd is", vult men bij SPORT aan.

De sportkrant AS vermeldde Hazard nergens in het live-verslag, wat uiteraard al veel wil zeggen. Toch blikt men daar al vooruit. "Hij was veel minder in beeld dan tijdens zijn debuut, zeker na de uitsluiting van Nacho kwam hij amper nog aan de bal. De derby in New-York (zaterdagnacht tegen Atletico, red.) zal veel beter aantonen hoever hij staat."

LEES OOK: Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

In Madrid wordt te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

2
2
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

23
23
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

41
41
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

202
202
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

27
27
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

172
172
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

141
141
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

726
726
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

131
131
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

659
659
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

390
390
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

492
492
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

449
449
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

115
115
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

124
124
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

551
551
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

253
253
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

266
266
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

157
157
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

124
124
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

404
404

Meer sportnieuws