Eerste kritieken op Hazard: "Liet amper iets zien op het veld"

door
Eerste kritieken op Hazard:

Eden Hazard draafde dinsdagnacht voor de tweede keer op in het shirt van Real Madrid en mocht tegen Arsenal opnieuw de eerste helft vol maken. Maar in tegenstelling tot zijn debuut, speelde de Rode Duivel dit keer een vrij povere wedstrijd. Real won uiteindelijk wel na penalty's, de twee Madrileense treffers vielen pas nadat Hazard gewisseld was.


Geen al te beste beurt dus van de Belg en dat levert hem nu ook zijn eerste voorzichtige kritieken op in de Spaanse media. Al ziet Marca weliswaar nog een excuus. "Hazard was erg goed tegen Bayern, maar had amper een impact op de wedstrijd tegen Arsenal. Hij werd wel, net zoals de rest van zijn ploegmaats, opgezadeld met extra balast omdat de ploeg 35 minuten lang met tien stond", verwijst men naar de rode kaart van Nacho.

Bij El Mundo Deportivo is men strenger. "Hij speelde slechts 45 minuten en liet nagenoeg niets zien op het veld", klinkt het daar. "Hazard probeerde vaak, maar geraakte slechts soms voorbij zijn tegenstander. Hij staat het dichtst bij Cristiano, hoewel hij nog erg ver van hem verwijderd is", vult men bij SPORT aan.

De sportkrant AS vermeldde Hazard nergens in het live-verslag, wat uiteraard al veel wil zeggen. Toch blikt men daar al vooruit. "Hij was veel minder in beeld dan tijdens zijn debuut, zeker na de uitsluiting van Nacho kwam hij amper nog aan de bal. De derby in New-York (zaterdagnacht tegen Atletico, red.) zal veel beter aantonen hoever hij staat."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
27

In Madrid wordt te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

9
9
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

42
42
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

27
27
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

27
27
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

155
155
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

54
54
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

27
27
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

108
108
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

189
189
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

449
449
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

113
113
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

420
420
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

116
116
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

157
157
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

423
423
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

238
238
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

228
228
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

267
267
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

127
127
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

210
210

Meer sportnieuws