'Club Brugge heeft volgende topaanwinst bijna beet'

door
'Club Brugge heeft volgende topaanwinst bijna beet'

Club Brugge haalde deze zomer al de nodige versterking binnen. Met Odilon Kossounou, Eduard Sobol, Amadou Sagna, David Okereke en Simon Deli staat de teller momenteel al op vijf nieuwkomers en het lijkt erop dat er nog een zesde aanwinst bij zal komen. Net als vier van de vijf eerdere aanwinsten gaat het opnieuw om een speler met Afrikaanse roots.


Club Brugge maakt immers werk van een extra aanvaller en is in die zoektocht uitgekomen bij Percy Tau. De 25-jarige Zuid-Afrikaan speelde vorig seizoen voor Union, waar hij indruk maakte en verkozen werd tot beste speler van 1B. Hij is echter eigendom van Brighton and Hove Albion, maar volgens Het Laatste Nieuws komt hij in Engeland niet in aanmerking voor een werkvergunning. Daar kan Club van profiteren, want Tau trekt daardoor mogelijk op huurbasis naar Jan Breydel.

UPDATE 24/07
Het heeft er alle schijn van dat Tau volgend seizoen in een blauw-zwart shirt te zien zal zijn. Volgens RMC is de deal op enkele details na rond. Het Zuid-Afrikaanse SoccerLaduma stelde eerder nog dat Brighton een definitieve transfer heeft geweigerd, eigenaar Tony Bloom ziet hem liever niet vertrekken, maar de aanvaller wel wil verhuren en daarbij beschikt Club dus over de beste papieren.

De transfer is wel nog niet helemaal rond. Zo wacht Tau, onlangs nog actief op de Africa Cup, nog steeds op een nieuw visum om naar Europa te mogen afreizen. Eenmaal dat in orde is, kan het wel snel gaan.

LEES OOK: Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club moet ook de defensie nog extra versterken ...

Meest recent

'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

0
0
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

18
18
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

14
14
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

116
116
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

118
118
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

217
217
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

459
459
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

303
303
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

171
171
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

280
280
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

168
168
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

457
457
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

216
216
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

159
159
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

40
40
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

161
161
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

384
384
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

101
101
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

369
369
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

75
75
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

1025
1025
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

533
533
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

79
79
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

636
636

Meer sportnieuws