'Club Brugge heeft volgende topaanwinst bijna beet'

door
'Club Brugge heeft volgende topaanwinst bijna beet'

Club Brugge haalde deze zomer al de nodige versterking binnen. Met Odilon Kossounou, Eduard Sobol, Amadou Sagna, David Okereke en Simon Deli staat de teller momenteel al op vijf nieuwkomers en het lijkt erop dat er nog een zesde aanwinst bij zal komen. Net als vier van de vijf eerdere aanwinsten gaat het opnieuw om een speler met Afrikaanse roots.


Club Brugge maakt immers werk van een extra aanvaller en is in die zoektocht uitgekomen bij Percy Tau. De 25-jarige Zuid-Afrikaan speelde vorig seizoen voor Union, waar hij indruk maakte en verkozen werd tot beste speler van 1B. Hij is echter eigendom van Brighton and Hove Albion, maar volgens Het Laatste Nieuws komt hij in Engeland niet in aanmerking voor een werkvergunning. Daar kan Club van profiteren, want Tau trekt daardoor mogelijk op huurbasis naar Jan Breydel.

UPDATE 24/07
Het heeft er alle schijn van dat Tau volgend seizoen in een blauw-zwart shirt te zien zal zijn. Volgens RMC is de deal op enkele details na rond. Het Zuid-Afrikaanse SoccerLaduma stelde eerder nog dat Brighton een definitieve transfer heeft geweigerd, eigenaar Tony Bloom ziet hem liever niet vertrekken, maar de aanvaller wel wil verhuren en daarbij beschikt Club dus over de beste papieren.

De transfer is wel nog niet helemaal rond. Zo wacht Tau, onlangs nog actief op de Africa Cup, nog steeds op een nieuw visum om naar Europa te mogen afreizen. Eenmaal dat in orde is, kan het wel snel gaan.

LEES OOK: "Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club moet ook de defensie nog extra versterken ...

Meest recent

"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

15
15
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

99
99
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

102
102
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

26
26
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

141
141
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

31
31
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

620
620
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

90
90
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

278
278
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

331
331
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

449
449
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

353
353
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

324
324
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

463
463
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

391
391
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

426
426
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

147
147
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

222
222
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

122
122
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

352
352
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

173
173
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

226
226
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

190
190
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

192
192
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

549
549

Meer sportnieuws