'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

2110 stemmen
'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

Club Brugge kijkt nu al uit naar de Champions League-kwalificatiewedstrijden tegen Dynamo Kiev, maar heeft ondertussen ook nog werk op de transfermarkt. Zo moet het bestuur onder andere een oplossing vinden voor de situatie rond Marvelous Nakamba. De middenvelder wil absoluut vertrekken en stuurde tot dusver zijn kat naar de trainingen.


Blauw-Zwart laat zich echter niet doen door de Zimbabwaan en blijft voorlopig vasthouden aan de vraagprijs die het voor ogen had. Maar op Jan Breydel beseft men ook dat de kans klein is dat de brokken nog gelijmd worden en dus zoekt men momenteel al naar een opvolger. Zo meldt Sacha Tavolieri, journalist voor het Franse RMC, dat de vice-kampioen werk maakt van de komst van Gianelli Imbula.

De 26-jarige controlerende middenvelder brak destijds door als veelbelovend talent bij Olympique Marseille. Vervolgens trok hij voor zo'n 20 miljoen euro naar FC Porto, anderhalf jaar later werd hij met winst doorverkocht aan Stoke City. Daar begon Imbula sterk, maar geraakte hij geleidelijk aan op het zijplan verzeild. De afgelopen seizoenen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan Toulouse en Rayo Vallecano.

BIJNA DUIVEL
Imbula is overigens geboren in Vilvoorde. Voormalig bondscoach Marc Wilmots ondernam destijds zelfs stappen om van hem een Rode Duivel te maken, maar dat plannetje ging niet door. Nu is de kans echter reëel dat hij alsnog op de Belgische velden te bewonderen zal zijn. Club zou inmiddels de onderhandelingen met Stoke hebben opgestart, er wordt gepraat over een som van zo'n 6 miljoen. Naar verluidt had coach Philippe Clement ook al contact met Imbula en reageerde de speler enthousiast op een mogelijke verhuis naar Jan Breydel.

LEES OOK: 'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Indien Nakamba vertrekt moet Club absoluut een vervanger halen ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

49
49
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

71
71
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

22
22
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

76
76
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

140
140
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

91
91
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

242
242
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

65
65
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

421
421
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

376
376
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

152
152
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

675
675
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

127
127
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

184
184
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws