'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

2110 stemmen
'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

Club Brugge kijkt nu al uit naar de Champions League-kwalificatiewedstrijden tegen Dynamo Kiev, maar heeft ondertussen ook nog werk op de transfermarkt. Zo moet het bestuur onder andere een oplossing vinden voor de situatie rond Marvelous Nakamba. De middenvelder wil absoluut vertrekken en stuurde tot dusver zijn kat naar de trainingen.


Blauw-Zwart laat zich echter niet doen door de Zimbabwaan en blijft voorlopig vasthouden aan de vraagprijs die het voor ogen had. Maar op Jan Breydel beseft men ook dat de kans klein is dat de brokken nog gelijmd worden en dus zoekt men momenteel al naar een opvolger. Zo meldt Sacha Tavolieri, journalist voor het Franse RMC, dat de vice-kampioen werk maakt van de komst van Gianelli Imbula.

De 26-jarige controlerende middenvelder brak destijds door als veelbelovend talent bij Olympique Marseille. Vervolgens trok hij voor zo'n 20 miljoen euro naar FC Porto, anderhalf jaar later werd hij met winst doorverkocht aan Stoke City. Daar begon Imbula sterk, maar geraakte hij geleidelijk aan op het zijplan verzeild. De afgelopen seizoenen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan Toulouse en Rayo Vallecano.

BIJNA DUIVEL
Imbula is overigens geboren in Vilvoorde. Voormalig bondscoach Marc Wilmots ondernam destijds zelfs stappen om van hem een Rode Duivel te maken, maar dat plannetje ging niet door. Nu is de kans echter reëel dat hij alsnog op de Belgische velden te bewonderen zal zijn. Club zou inmiddels de onderhandelingen met Stoke hebben opgestart, er wordt gepraat over een som van zo'n 6 miljoen. Naar verluidt had coach Philippe Clement ook al contact met Imbula en reageerde de speler enthousiast op een mogelijke verhuis naar Jan Breydel.

LEES OOK: Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Indien Nakamba vertrekt moet Club absoluut een vervanger halen ...

Meest recent

37-jarige Witsel heeft opvallend plan met Duivels

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

5
5
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

120
120
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

156
156
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

31
31
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

105
105
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

184
184
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

655
655
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

95
95
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

231
231
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

144
144
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

527
527
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

473
473
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

18
18
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

150
150
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

318
318
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

46
46
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

203
203
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

483
483
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

644
644
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

146
146
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

390
390
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

439
439

Meer sportnieuws