'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

door
'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

Club Brugge kijkt nu al uit naar de Champions League-kwalificatiewedstrijden tegen Dynamo Kiev, maar heeft ondertussen ook nog werk op de transfermarkt. Zo moet het bestuur onder andere een oplossing vinden voor de situatie rond Marvelous Nakamba. De middenvelder wil absoluut vertrekken en stuurde tot dusver zijn kat naar de trainingen.


Blauw-Zwart laat zich echter niet doen door de Zimbabwaan en blijft voorlopig vasthouden aan de vraagprijs die het voor ogen had. Maar op Jan Breydel beseft men ook dat de kans klein is dat de brokken nog gelijmd worden en dus zoekt men momenteel al naar een opvolger. Zo meldt Sacha Tavolieri, journalist voor het Franse RMC, dat de vice-kampioen werk maakt van de komst van Gianelli Imbula.

De 26-jarige controlerende middenvelder brak destijds door als veelbelovend talent bij Olympique Marseille. Vervolgens trok hij voor zo'n 20 miljoen euro naar FC Porto, anderhalf jaar later werd hij met winst doorverkocht aan Stoke City. Daar begon Imbula sterk, maar geraakte hij geleidelijk aan op het zijplan verzeild. De afgelopen seizoenen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan Toulouse en Rayo Vallecano.

BIJNA DUIVEL
Imbula is overigens geboren in Vilvoorde. Voormalig bondscoach Marc Wilmots ondernam destijds zelfs stappen om van hem een Rode Duivel te maken, maar dat plannetje ging niet door. Nu is de kans echter reëel dat hij alsnog op de Belgische velden te bewonderen zal zijn. Club zou inmiddels de onderhandelingen met Stoke hebben opgestart, er wordt gepraat over een som van zo'n 6 miljoen. Naar verluidt had coach Philippe Clement ook al contact met Imbula en reageerde de speler enthousiast op een mogelijke verhuis naar Jan Breydel.

LEES OOK: 'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Indien Nakamba vertrekt moet Club absoluut een vervanger halen ...

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

18
18
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

33
33
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

81
81
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

150
150
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

171
171
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

75
75
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

315
315
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

195
195
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

81
81
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

101
101
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

75
75
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

198
198
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

403
403
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

329
329
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

140
140
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

208
208
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

29
29
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

509
509
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

891
891
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

92
92
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

349
349
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

60
60
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

598
598
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

133
133

Meer sportnieuws