'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

door
'Club wil stunten met vervanger Nakamba en contacteert Stoke City'

Club Brugge kijkt nu al uit naar de Champions League-kwalificatiewedstrijden tegen Dynamo Kiev, maar heeft ondertussen ook nog werk op de transfermarkt. Zo moet het bestuur onder andere een oplossing vinden voor de situatie rond Marvelous Nakamba. De middenvelder wil absoluut vertrekken en stuurde tot dusver zijn kat naar de trainingen.


Blauw-Zwart laat zich echter niet doen door de Zimbabwaan en blijft voorlopig vasthouden aan de vraagprijs die het voor ogen had. Maar op Jan Breydel beseft men ook dat de kans klein is dat de brokken nog gelijmd worden en dus zoekt men momenteel al naar een opvolger. Zo meldt Sacha Tavolieri, journalist voor het Franse RMC, dat de vice-kampioen werk maakt van de komst van Gianelli Imbula.

De 26-jarige controlerende middenvelder brak destijds door als veelbelovend talent bij Olympique Marseille. Vervolgens trok hij voor zo'n 20 miljoen euro naar FC Porto, anderhalf jaar later werd hij met winst doorverkocht aan Stoke City. Daar begon Imbula sterk, maar geraakte hij geleidelijk aan op het zijplan verzeild. De afgelopen seizoenen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan Toulouse en Rayo Vallecano.

BIJNA DUIVEL
Imbula is overigens geboren in Vilvoorde. Voormalig bondscoach Marc Wilmots ondernam destijds zelfs stappen om van hem een Rode Duivel te maken, maar dat plannetje ging niet door. Nu is de kans echter reëel dat hij alsnog op de Belgische velden te bewonderen zal zijn. Club zou inmiddels de onderhandelingen met Stoke hebben opgestart, er wordt gepraat over een som van zo'n 6 miljoen. Naar verluidt had coach Philippe Clement ook al contact met Imbula en reageerde de speler enthousiast op een mogelijke verhuis naar Jan Breydel.

LEES OOK: 'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Indien Nakamba vertrekt moet Club absoluut een vervanger halen ...

Meest recent

'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

55
55
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

65
65
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

82
82
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

302
302
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

64
64
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

149
149
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

228
228
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

69
69
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

228
228
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

193
193
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

390
390
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

277
277
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

386
386
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

334
334
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

295
295
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

57
57
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

261
261
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

463
463
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

119
119
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

203
203
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

61
61
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

124
124
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

182
182
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

334
334
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

63
63

Meer sportnieuws