Depoitre ambitieus: "Hoop nog beter niveau te halen dan vorige keer in Gent"

door
Depoitre ambitieus:

AA Gent stelde gisteren de spelerskern voor aan het grote publiek tijdens de Gentse Feesten, maar de grootste naam liep er toen nog niet bij. Clubicoon Laurent Depoitre kwam immers vandaag pas aan in de Ghelamco Arena, hij tekende als transfervrije speler opnieuw bij de Buffalo's.


VTM Nieuws wist de teruggekeerde spits meteen te strikken voor een korte reactie. "Ik ben heel blij om terug te zijn. Ik heb hier enkele geweldige seizoenen beleefd, en dus doet het mij veel plezier om hier terug te komen", klonk Depoitre duidelijk opgelucht om terug te zin in Oost-Vlaanderen. "Ik heb een leuke tijd gehad in het buitenland, maar heb Gent wel gemist. Ik draag iedereen binnen en rond de club dan ook een warm hart toe en voel mij hier thuis."

"Er waren andere opportuniteiten of mogelijkheden, maar uiteindelijk denk ik dat een comeback naar Gent voor mij de juiste keuze is", ging de 30-jarige spits verder. Vier jaar geleden vierde hij er de landstitel, wat zijn nu de ambities van Depoitre in de Ghelamco Arena? "Ik wil aan de top van het klassement spelen en het hoogst mogelijk bereiken. Misschien zelfs hetzelfde doen als enkele jaren geleden", vertelt de eenmalige Rode Duivel met de glimlach.

UPDATE 19u50
Na zijn officiële voorstelling als 'nieuwe' speler van AA Gent gaf Depoitre uiteraard ook aan de clubkanalen van de Buffalo's een eerste interview. Ook daar liet hij eerst en vooral weten blij te zijn met zijn terugkeer. "Het is een grote eer. Ik heb hier leuke tijden beleefd, onder andere de Champions League-wedstrijden en de titelmatch in eigen stadion, dus ik ben heel gelukkig hier te zijn."

De spits liet meteen ook zijn licht schijnen op de ambities voor het komende seizoen, zowel collectief als individueel. "We gaan proberen zo hoog mogelijk te eindigen in het klassement, liefst aan de top. Persoonlijk hoop ik dan weer het niveau van mijn vorige periode in Gent te halen. Misschien zelfs nog beter", aldus Depoitre, die verder nog hoopt veel te scoren en uitkijkt naar het weerzien met de supporters.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Wie zal volgend seizoen het vaakst scoren voor AA Gent?

Meest recent

Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

6
6
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

15
15
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

36
36
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

111
111
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

48
48
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

121
121
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

47
47
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

287
287
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

202
202
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

520
520
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

126
126
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

326
326
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

61
61
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

364
364
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

524
524
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

644
644
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

140
140
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

250
250
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

26
26
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

394
394
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

344
344
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

354
354
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

242
242

Meer sportnieuws