AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

door
AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

AA Gent stelde gisteren de spelerskern voor aan het grote publiek tijdens de Gentse Feesten, maar de grootste naam liep er toen nog niet bij. Clubicoon Laurent Depoitre kwam immers vandaag pas aan in de Ghelamco Arena, hij tekent weldra als transfervrije speler opnieuw bij de Buffalo's.

VTM Nieuws wist de teruggekeerde spits meteen te strikken voor een korte reactie. "Ik ben heel blij om terug te zijn. Ik heb hier enkele geweldige seizoenen beleefd, en dus doet het mij veel plezier om hier terug te komen", klonk Depoitre duidelijk opgelucht om terug te zin in Oost-Vlaanderen. "Ik heb een leuke tijd gehad in het buitenland, maar heb Gent wel gemist. Ik draag iedereen binnen en rond de club dan ook een warm hart toe en voel mij hier thuis."

"Er waren andere opportuniteiten of mogelijkheden, maar uiteindelijk denk ik dat een comeback naar Gent voor mij de juiste keuze is", ging de 30-jarige spits verder. Vier jaar geleden vierde hij er de landstitel, wat zijn nu de ambities van Depoitre in de Ghelamco Arena? "Ik wil aan de top van het klassement spelen en het hoogst mogelijk bereiken. Misschien zelfs hetzelfde doen als enkele jaren geleden", vertelt de eenmalige Rode Duivel met de glimlach. In Gent hopen ze alvast vurig dat het waarheid wordt.

UPDATE 16u
Ondertussen zijn ook de laatste formaliteiten afgerond en heeft AA Gent de transfer van Depoitre ook officieel aangekondigd. De spits tekende uiteindelijk een driejarig contract in de Ghelamco Arena. Bij Gent zijn ze alvast door het dolle heen. "We zijn verheugd om onze tweevoudige topschutter, kampioenenmaker, Rode Duivel en smaakmaker in de Champions Leaguecampagne terug te mogen verwelkomen bij KAA Gent. Welcome back Lolo!", klinkt het.


LEES OOK: Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Zal Depoitre bij AA Gent opnieuw potten breken?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

27
27
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

52
52
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

41
41
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

17
17
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

222
222
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

134
134
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

348
348
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

337
337
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

324
324
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

209
209
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

128
128
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

167
167
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

177
177
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

665
665
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

692
692
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

320
320
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

169
169
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

295
295

Meer sportnieuws