AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

door
AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

AA Gent stelde gisteren de spelerskern voor aan het grote publiek tijdens de Gentse Feesten, maar de grootste naam liep er toen nog niet bij. Clubicoon Laurent Depoitre kwam immers vandaag pas aan in de Ghelamco Arena, hij tekent weldra als transfervrije speler opnieuw bij de Buffalo's.

VTM Nieuws wist de teruggekeerde spits meteen te strikken voor een korte reactie. "Ik ben heel blij om terug te zijn. Ik heb hier enkele geweldige seizoenen beleefd, en dus doet het mij veel plezier om hier terug te komen", klonk Depoitre duidelijk opgelucht om terug te zin in Oost-Vlaanderen. "Ik heb een leuke tijd gehad in het buitenland, maar heb Gent wel gemist. Ik draag iedereen binnen en rond de club dan ook een warm hart toe en voel mij hier thuis."

"Er waren andere opportuniteiten of mogelijkheden, maar uiteindelijk denk ik dat een comeback naar Gent voor mij de juiste keuze is", ging de 30-jarige spits verder. Vier jaar geleden vierde hij er de landstitel, wat zijn nu de ambities van Depoitre in de Ghelamco Arena? "Ik wil aan de top van het klassement spelen en het hoogst mogelijk bereiken. Misschien zelfs hetzelfde doen als enkele jaren geleden", vertelt de eenmalige Rode Duivel met de glimlach. In Gent hopen ze alvast vurig dat het waarheid wordt.

UPDATE 16u
Ondertussen zijn ook de laatste formaliteiten afgerond en heeft AA Gent de transfer van Depoitre ook officieel aangekondigd. De spits tekende uiteindelijk een driejarig contract in de Ghelamco Arena. Bij Gent zijn ze alvast door het dolle heen. "We zijn verheugd om onze tweevoudige topschutter, kampioenenmaker, Rode Duivel en smaakmaker in de Champions Leaguecampagne terug te mogen verwelkomen bij KAA Gent. Welcome back Lolo!", klinkt het.


LEES OOK: Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

Zal Depoitre bij AA Gent opnieuw potten breken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

7
7
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

123
123
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

72
72
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

337
337
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

90
90
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

88
88
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

191
191
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

279
279
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

90
90
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

566
566
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

422
422
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

126
126
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

74
74
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

258
258
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

36
36
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

223
223
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

178
178
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

119
119
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

182
182
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

267
267
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

158
158

Meer sportnieuws