AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

427
AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

AA Gent stelde gisteren de spelerskern voor aan het grote publiek tijdens de Gentse Feesten, maar de grootste naam liep er toen nog niet bij. Clubicoon Laurent Depoitre kwam immers vandaag pas aan in de Ghelamco Arena, hij tekent weldra als transfervrije speler opnieuw bij de Buffalo's.

VTM Nieuws wist de teruggekeerde spits meteen te strikken voor een korte reactie. "Ik ben heel blij om terug te zijn. Ik heb hier enkele geweldige seizoenen beleefd, en dus doet het mij veel plezier om hier terug te komen", klonk Depoitre duidelijk opgelucht om terug te zin in Oost-Vlaanderen. "Ik heb een leuke tijd gehad in het buitenland, maar heb Gent wel gemist. Ik draag iedereen binnen en rond de club dan ook een warm hart toe en voel mij hier thuis."

"Er waren andere opportuniteiten of mogelijkheden, maar uiteindelijk denk ik dat een comeback naar Gent voor mij de juiste keuze is", ging de 30-jarige spits verder. Vier jaar geleden vierde hij er de landstitel, wat zijn nu de ambities van Depoitre in de Ghelamco Arena? "Ik wil aan de top van het klassement spelen en het hoogst mogelijk bereiken. Misschien zelfs hetzelfde doen als enkele jaren geleden", vertelt de eenmalige Rode Duivel met de glimlach. In Gent hopen ze alvast vurig dat het waarheid wordt.

UPDATE 16u
Ondertussen zijn ook de laatste formaliteiten afgerond en heeft AA Gent de transfer van Depoitre ook officieel aangekondigd. De spits tekende uiteindelijk een driejarig contract in de Ghelamco Arena. Bij Gent zijn ze alvast door het dolle heen. "We zijn verheugd om onze tweevoudige topschutter, kampioenenmaker, Rode Duivel en smaakmaker in de Champions Leaguecampagne terug te mogen verwelkomen bij KAA Gent. Welcome back Lolo!", klinkt het.


LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Zal Depoitre bij AA Gent opnieuw potten breken?

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

43
43
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

47
47
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

98
98
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

162
162
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

98
98
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

35
35
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

112
112
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

293
293
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

85
85
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

269
269
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

400
400
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

112
112
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

83
83
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

282
282
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

369
369
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

57
57
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

521
521
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

398
398
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

122
122
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77

Meer sportnieuws