AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

door
AA Gent licht laatste details toe over transfer Depoitre

AA Gent stelde gisteren de spelerskern voor aan het grote publiek tijdens de Gentse Feesten, maar de grootste naam liep er toen nog niet bij. Clubicoon Laurent Depoitre kwam immers vandaag pas aan in de Ghelamco Arena, hij tekent weldra als transfervrije speler opnieuw bij de Buffalo's.

VTM Nieuws wist de teruggekeerde spits meteen te strikken voor een korte reactie. "Ik ben heel blij om terug te zijn. Ik heb hier enkele geweldige seizoenen beleefd, en dus doet het mij veel plezier om hier terug te komen", klonk Depoitre duidelijk opgelucht om terug te zin in Oost-Vlaanderen. "Ik heb een leuke tijd gehad in het buitenland, maar heb Gent wel gemist. Ik draag iedereen binnen en rond de club dan ook een warm hart toe en voel mij hier thuis."

"Er waren andere opportuniteiten of mogelijkheden, maar uiteindelijk denk ik dat een comeback naar Gent voor mij de juiste keuze is", ging de 30-jarige spits verder. Vier jaar geleden vierde hij er de landstitel, wat zijn nu de ambities van Depoitre in de Ghelamco Arena? "Ik wil aan de top van het klassement spelen en het hoogst mogelijk bereiken. Misschien zelfs hetzelfde doen als enkele jaren geleden", vertelt de eenmalige Rode Duivel met de glimlach. In Gent hopen ze alvast vurig dat het waarheid wordt.

UPDATE 16u
Ondertussen zijn ook de laatste formaliteiten afgerond en heeft AA Gent de transfer van Depoitre ook officieel aangekondigd. De spits tekende uiteindelijk een driejarig contract in de Ghelamco Arena. Bij Gent zijn ze alvast door het dolle heen. "We zijn verheugd om onze tweevoudige topschutter, kampioenenmaker, Rode Duivel en smaakmaker in de Champions Leaguecampagne terug te mogen verwelkomen bij KAA Gent. Welcome back Lolo!", klinkt het.


LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Zal Depoitre bij AA Gent opnieuw potten breken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

9
9
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

53
53
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

17
17
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

62
62
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

115
115
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

115
115
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

93
93
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

266
266
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

431
431
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

721
721
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

22
22
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

101
101
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

95
95
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

120
120
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

490
490
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

296
296
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

143
143
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

452
452
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

655
655
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

334
334
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

150
150

Meer sportnieuws