Slecht nieuws voor Batshuayi: concurrent scoort tegen Barcelona

258 stemmen
Slecht nieuws voor Batshuayi: concurrent scoort tegen Barcelona

Chelsea en Barcelona werkten in het verleden al enkele memorabele Champions League-partijen af. Zo denken we meteen aan de winner van Andres Iniesta, het puntertje van Ronaldinho of de woede bij Michael Ballack en Didier Drogba tegenover de scheidsrechter na affluiten. In Tokyo stond er eerder vandaag minder op het spel.


De Londenaars namen het daar in een vriendschappelijk duel op tegen de Blaugrana en trokken met een 1-2 zege aan het langst eind. Het openingsdoelpunt voor Chelsea werd daarbij gescoord door Tammy Abraham. De 21-jarige Engelsman geldt als een groot talent en moet door de transferban van Chelsea dit seizoen de concurrentie aangaan met Olivier Giroud en Michy Batshuayi.

In Japan kreeg de tweevoudige international alvast de voorkeur boven zijn twee meer ervaren concurrenten en bedankte hij dus meteen met een doelpunt. De kaart van Abraham zou zo wel eens vol getrokken kunnen worden, wat slecht nieuws zou betekenen voor Batshuayi. De Rode Duivel hoopte dit seizoen op een nieuwe kans bij The Blues, maar zou snel kunnen terugzakken tot derde keuze in de pikorde.

Voor de volledigheid: het andere Chelsea-doelpunt werd gescoord door middenvelder Ross Barkley, Ivan Rakitic zorgde pas in het absolute slot voor de Catlaanse aansluitingstreffer. Batshuayi mocht een twintigtal minuten komen meedoen, bij Barcelona stond Antoine Griezmann in de basis en viel Frenkie de Jong in. Van Lionel Messi viel dan weer nog geen spoor te bekennen.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

🚀

Batshuayi zou beter vertrekken bij Chelsea

Meest recent

'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

6
6
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

45
45
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

50
50
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

79
79
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

134
134
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

58
58
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

638
638
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

223
223
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

261
261
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

377
377
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

116
116
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

89
89
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

141
141
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

239
239
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

306
306
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

216
216
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

40
40
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

40
40
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

158
158
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

267
267
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

74
74
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

225
225
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

223
223

Meer sportnieuws