Slecht nieuws voor Batshuayi: concurrent scoort tegen Barcelona

door
Slecht nieuws voor Batshuayi: concurrent scoort tegen Barcelona

Chelsea en Barcelona werkten in het verleden al enkele memorabele Champions League-partijen af. Zo denken we meteen aan de winner van Andres Iniesta, het puntertje van Ronaldinho of de woede bij Michael Ballack en Didier Drogba tegenover de scheidsrechter na affluiten. In Tokyo stond er eerder vandaag minder op het spel.


De Londenaars namen het daar in een vriendschappelijk duel op tegen de Blaugrana en trokken met een 1-2 zege aan het langst eind. Het openingsdoelpunt voor Chelsea werd daarbij gescoord door Tammy Abraham. De 21-jarige Engelsman geldt als een groot talent en moet door de transferban van Chelsea dit seizoen de concurrentie aangaan met Olivier Giroud en Michy Batshuayi.

In Japan kreeg de tweevoudige international alvast de voorkeur boven zijn twee meer ervaren concurrenten en bedankte hij dus meteen met een doelpunt. De kaart van Abraham zou zo wel eens vol getrokken kunnen worden, wat slecht nieuws zou betekenen voor Batshuayi. De Rode Duivel hoopte dit seizoen op een nieuwe kans bij The Blues, maar zou snel kunnen terugzakken tot derde keuze in de pikorde.

Voor de volledigheid: het andere Chelsea-doelpunt werd gescoord door middenvelder Ross Barkley, Ivan Rakitic zorgde pas in het absolute slot voor de Catlaanse aansluitingstreffer. Batshuayi mocht een twintigtal minuten komen meedoen, bij Barcelona stond Antoine Griezmann in de basis en viel Frenkie de Jong in. Van Lionel Messi viel dan weer nog geen spoor te bekennen.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Batshuayi zou beter vertrekken bij Chelsea

Meest recent

'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

0
0
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

24
24
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

51
51
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

36
36
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

133
133
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

102
102
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

225
225
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

126
126
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

232
232
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

202
202
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

119
119
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

90
90
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

162
162
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

45
45
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

179
179
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

72
72
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

290
290
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

96
96
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

83
83
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

365
365
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

65
65
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

59
59
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

57
57
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

318
318

Meer sportnieuws