Slecht nieuws voor Batshuayi: concurrent scoort tegen Barcelona

door
Slecht nieuws voor Batshuayi: concurrent scoort tegen Barcelona

Chelsea en Barcelona werkten in het verleden al enkele memorabele Champions League-partijen af. Zo denken we meteen aan de winner van Andres Iniesta, het puntertje van Ronaldinho of de woede bij Michael Ballack en Didier Drogba tegenover de scheidsrechter na affluiten. In Tokyo stond er eerder vandaag minder op het spel.


De Londenaars namen het daar in een vriendschappelijk duel op tegen de Blaugrana en trokken met een 1-2 zege aan het langst eind. Het openingsdoelpunt voor Chelsea werd daarbij gescoord door Tammy Abraham. De 21-jarige Engelsman geldt als een groot talent en moet door de transferban van Chelsea dit seizoen de concurrentie aangaan met Olivier Giroud en Michy Batshuayi.

In Japan kreeg de tweevoudige international alvast de voorkeur boven zijn twee meer ervaren concurrenten en bedankte hij dus meteen met een doelpunt. De kaart van Abraham zou zo wel eens vol getrokken kunnen worden, wat slecht nieuws zou betekenen voor Batshuayi. De Rode Duivel hoopte dit seizoen op een nieuwe kans bij The Blues, maar zou snel kunnen terugzakken tot derde keuze in de pikorde.

Voor de volledigheid: het andere Chelsea-doelpunt werd gescoord door middenvelder Ross Barkley, Ivan Rakitic zorgde pas in het absolute slot voor de Catlaanse aansluitingstreffer. Batshuayi mocht een twintigtal minuten komen meedoen, bij Barcelona stond Antoine Griezmann in de basis en viel Frenkie de Jong in. Van Lionel Messi viel dan weer nog geen spoor te bekennen.

LEES OOK: Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Batshuayi zou beter vertrekken bij Chelsea

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

29
29
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

36
36
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

88
88
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

69
69
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

273
273
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

129
129
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

147
147
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

136
136
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

91
91
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

378
378
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

47
47
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

149
149
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

324
324
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

77
77
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

377
377
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

327
327
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

207
207
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

532
532
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

187
187
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

224
224
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

171
171
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws