Vete lang niet voorbij: Zidane slaat terug naar kamp-Bale

630
Vete lang niet voorbij: Zidane slaat terug naar kamp-Bale

Ook Real Madrid heeft zijn eerste wedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Tijdens de debuutpartij van Eden Hazard ging de Koninklijke zaterdagnacht met 3-1 onderuit tegen Bayern München. Achteraf ging het echter vooral om Gareth Bale, die door coach Zinedine Zidane aan de kant gehouden werd.


In zijn reactie na de oefenpot was de Fransman ook duidelijk in zijn verklaring waarom de Welshman niet in actie komt. Hij wil Bale immers zo snel mogelijk kwijt en gaat er ook vanuit dat dit in orde komt. "Bale speelde vandaag niet, omdat de club werkt aan zijn vertrek. Ik hoop dat het snel wordt afgerond. Het zou heel mooi zijn als het zondag al lukt", vertelde Zidane openlijk aan de internationale media.

Die uitspraken hebben nu wel heel wat stof doen opwaaien, niet in het minst bij het kamp-Bale. Zaakwaarnemer Jonathan Barnett haalde zelfs vlijmscherp uit naar de trainer. "Hij zou zich moeten schamen. Zidane toont geen respect voor een speler die zoveel heeft gedaan voor Real", klonk het hard. Barnett bevestigde wel dat hij momenteel aan een transfer werkt, mogelijk volgt dus snel een oplossing voor deze netelige situatie.

UPDATE 23/07
Bale lijkt inmiddels goed op weg naar China, maar de vete met Zidane is nog niet voorbij. Zo heeft de Franse coach het kamp van de Welshman inmiddels van wederwoord gediend. "Ik heb over niemand met een gebrek aan respect gesproken. Real Madrid is bezig met het vertrek van Bale, zo simpel is het. Tegen Bayern speelde Gareth niet omdat hij zelf aangaf niet te willen spelen. Hij vertelde me dat de club bezig was om hem te verkopen en daarom wilde hij niet spelen", klonk het. Woord tegen woord dus, het lijkt er steeds meer op dat een vertrek van de aanvaller de enige oplossing is.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Zidane is te hard voor Bale ...

Meest recent

De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

0
0
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

34
34
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

57
57
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

97
97
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

30
30
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

227
227
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

29
29
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

41
41
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

88
88
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

213
213
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

70
70
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

125
125
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

363
363
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

96
96
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

134
134
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

91
91
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

73
73

Meer sportnieuws