Vete lang niet voorbij: Zidane slaat terug naar kamp-Bale

door
Vete lang niet voorbij: Zidane slaat terug naar kamp-Bale

Ook Real Madrid heeft zijn eerste wedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Tijdens de debuutpartij van Eden Hazard ging de Koninklijke zaterdagnacht met 3-1 onderuit tegen Bayern München. Achteraf ging het echter vooral om Gareth Bale, die door coach Zinedine Zidane aan de kant gehouden werd.


In zijn reactie na de oefenpot was de Fransman ook duidelijk in zijn verklaring waarom de Welshman niet in actie komt. Hij wil Bale immers zo snel mogelijk kwijt en gaat er ook vanuit dat dit in orde komt. "Bale speelde vandaag niet, omdat de club werkt aan zijn vertrek. Ik hoop dat het snel wordt afgerond. Het zou heel mooi zijn als het zondag al lukt", vertelde Zidane openlijk aan de internationale media.

Die uitspraken hebben nu wel heel wat stof doen opwaaien, niet in het minst bij het kamp-Bale. Zaakwaarnemer Jonathan Barnett haalde zelfs vlijmscherp uit naar de trainer. "Hij zou zich moeten schamen. Zidane toont geen respect voor een speler die zoveel heeft gedaan voor Real", klonk het hard. Barnett bevestigde wel dat hij momenteel aan een transfer werkt, mogelijk volgt dus snel een oplossing voor deze netelige situatie.

UPDATE 23/07
Bale lijkt inmiddels goed op weg naar China, maar de vete met Zidane is nog niet voorbij. Zo heeft de Franse coach het kamp van de Welshman inmiddels van wederwoord gediend. "Ik heb over niemand met een gebrek aan respect gesproken. Real Madrid is bezig met het vertrek van Bale, zo simpel is het. Tegen Bayern speelde Gareth niet omdat hij zelf aangaf niet te willen spelen. Hij vertelde me dat de club bezig was om hem te verkopen en daarom wilde hij niet spelen", klonk het. Woord tegen woord dus, het lijkt er steeds meer op dat een vertrek van de aanvaller de enige oplossing is.

LEES OOK: Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Zidane is te hard voor Bale ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

79
79
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

2
2
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

64
64
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

83
83
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

103
103
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

37
37
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

56
56
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

370
370
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

345
345
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

244
244
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

229
229
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

376
376
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

636
636
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

395
395
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

372
372
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

449
449
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

662
662
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

160
160
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

149
149
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

62
62
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

28
28
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

56
56
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

77
77
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

169
169
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

119
119
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

364
364

Meer sportnieuws