'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

door
'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

Club Brugge won vrijdagavond na penalty's van Sporting Lissabon en lijkt dus stilaan klaar voor de aftrap van het nieuwe seizoen. Maar ondertussen is er wel nog werk aan de selectie van coach Philippe Clement. Zo zou de vice-kampioen onder meer nog op een nieuwe aanvaller mikken.


Eind vorige week geraakte bekend dat Blauw-Zwart onder meer zou lonken naar de komst van Percy Tau, vorig seizoen nog uitblinker bij Union. Maar er zijn nog meer opties. Volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri zou Club ook zijn zinnen hebben gezet op Paul Onuachu. Deze Nigeriaan maakt al een tijdje het mooie weer bij FC Midtjylland en lijkt op zijn 25ste klaar voor een nieuwe stap.

Verschillende Deense media bevestigen dat de Belgische vice-kampioen concrete belangstelling toont. Helemaal verrassend is dat niet, coach Philippe Clement probeerde hem afgelopen winter ook al naar KRC Genk te loodsen. En ook de Limburgers, zouden nog steeds aan de mouw van de Nigeriaan trekken.

UPDATE 23/07
Genk lijkt over de beste papieren te beschikken in de strijd om Onuachu, maar Blauw-Zwart geeft niet zomaar op. Volgens het Nigeriaanse Complete Sports heeft de vice-kampioen inmiddels een bod neergelegd bij Midtjylland dat de vraagprijs van vijf miljoen euro benaderd. Of dit ook geaccepteerd werd door de Deense topclub is niet duidelijk, eerstdaags wordt er alvast meer nieuws verwacht.

LEES OOK: Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Heeft Club wel nood aan een extra spits?

Meest recent

Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

1
1
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

87
87
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

55
55
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

27
27
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

170
170
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

8
8
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

88
88
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

406
406
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

52
52
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

72
72
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

218
218
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

163
163
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

135
135
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

174
174
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

288
288
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

288
288
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

82
82
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

39
39
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

186
186
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

460
460
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

361
361
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

249
249
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

297
297

Meer sportnieuws