'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

door
'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

Club Brugge won vrijdagavond na penalty's van Sporting Lissabon en lijkt dus stilaan klaar voor de aftrap van het nieuwe seizoen. Maar ondertussen is er wel nog werk aan de selectie van coach Philippe Clement. Zo zou de vice-kampioen onder meer nog op een nieuwe aanvaller mikken.


Eind vorige week geraakte bekend dat Blauw-Zwart onder meer zou lonken naar de komst van Percy Tau, vorig seizoen nog uitblinker bij Union. Maar er zijn nog meer opties. Volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri zou Club ook zijn zinnen hebben gezet op Paul Onuachu. Deze Nigeriaan maakt al een tijdje het mooie weer bij FC Midtjylland en lijkt op zijn 25ste klaar voor een nieuwe stap.

Verschillende Deense media bevestigen dat de Belgische vice-kampioen concrete belangstelling toont. Helemaal verrassend is dat niet, coach Philippe Clement probeerde hem afgelopen winter ook al naar KRC Genk te loodsen. En ook de Limburgers, zouden nog steeds aan de mouw van de Nigeriaan trekken.

UPDATE 23/07
Genk lijkt over de beste papieren te beschikken in de strijd om Onuachu, maar Blauw-Zwart geeft niet zomaar op. Volgens het Nigeriaanse Complete Sports heeft de vice-kampioen inmiddels een bod neergelegd bij Midtjylland dat de vraagprijs van vijf miljoen euro benaderd. Of dit ook geaccepteerd werd door de Deense topclub is niet duidelijk, eerstdaags wordt er alvast meer nieuws verwacht.

LEES OOK: "Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Heeft Club wel nood aan een extra spits?

Meest recent

"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

3
3
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

16
16
Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

178
178
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

28
28
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

59
59
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

97
97
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

23
23
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

93
93
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

94
94
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

48
48
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

108
108
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

160
160
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

222
222
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

82
82
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

499
499
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

147
147
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

168
168
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

358
358
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

148
148
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

158
158
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

75
75
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

113
113
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

349
349
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

256
256
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

174
174

Meer sportnieuws