'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

door
'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

Club Brugge won vrijdagavond na penalty's van Sporting Lissabon en lijkt dus stilaan klaar voor de aftrap van het nieuwe seizoen. Maar ondertussen is er wel nog werk aan de selectie van coach Philippe Clement. Zo zou de vice-kampioen onder meer nog op een nieuwe aanvaller mikken.


Eind vorige week geraakte bekend dat Blauw-Zwart onder meer zou lonken naar de komst van Percy Tau, vorig seizoen nog uitblinker bij Union. Maar er zijn nog meer opties. Volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri zou Club ook zijn zinnen hebben gezet op Paul Onuachu. Deze Nigeriaan maakt al een tijdje het mooie weer bij FC Midtjylland en lijkt op zijn 25ste klaar voor een nieuwe stap.

Verschillende Deense media bevestigen dat de Belgische vice-kampioen concrete belangstelling toont. Helemaal verrassend is dat niet, coach Philippe Clement probeerde hem afgelopen winter ook al naar KRC Genk te loodsen. En ook de Limburgers, zouden nog steeds aan de mouw van de Nigeriaan trekken.

UPDATE 23/07
Genk lijkt over de beste papieren te beschikken in de strijd om Onuachu, maar Blauw-Zwart geeft niet zomaar op. Volgens het Nigeriaanse Complete Sports heeft de vice-kampioen inmiddels een bod neergelegd bij Midtjylland dat de vraagprijs van vijf miljoen euro benaderd. Of dit ook geaccepteerd werd door de Deense topclub is niet duidelijk, eerstdaags wordt er alvast meer nieuws verwacht.

LEES OOK: Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Heeft Club wel nood aan een extra spits?

Meest recent

WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

0
0
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

25
25
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

36
36
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

101
101
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

57
57
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

65
65
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

245
245
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

66
66
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

64
64
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

484
484
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

181
181
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

216
216
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

154
154
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

65
65
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

88
88
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

60
60
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

281
281
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

397
397
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

167
167
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

87
87
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

60
60
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

279
279
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

522
522

Meer sportnieuws