'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

door
'Club Brugge drukt door en legt miljoenenbod neer'

Club Brugge won vrijdagavond na penalty's van Sporting Lissabon en lijkt dus stilaan klaar voor de aftrap van het nieuwe seizoen. Maar ondertussen is er wel nog werk aan de selectie van coach Philippe Clement. Zo zou de vice-kampioen onder meer nog op een nieuwe aanvaller mikken.


Eind vorige week geraakte bekend dat Blauw-Zwart onder meer zou lonken naar de komst van Percy Tau, vorig seizoen nog uitblinker bij Union. Maar er zijn nog meer opties. Volgens RMC-journalist Sacha Tavolieri zou Club ook zijn zinnen hebben gezet op Paul Onuachu. Deze Nigeriaan maakt al een tijdje het mooie weer bij FC Midtjylland en lijkt op zijn 25ste klaar voor een nieuwe stap.

Verschillende Deense media bevestigen dat de Belgische vice-kampioen concrete belangstelling toont. Helemaal verrassend is dat niet, coach Philippe Clement probeerde hem afgelopen winter ook al naar KRC Genk te loodsen. En ook de Limburgers, zouden nog steeds aan de mouw van de Nigeriaan trekken.

UPDATE 23/07
Genk lijkt over de beste papieren te beschikken in de strijd om Onuachu, maar Blauw-Zwart geeft niet zomaar op. Volgens het Nigeriaanse Complete Sports heeft de vice-kampioen inmiddels een bod neergelegd bij Midtjylland dat de vraagprijs van vijf miljoen euro benaderd. Of dit ook geaccepteerd werd door de Deense topclub is niet duidelijk, eerstdaags wordt er alvast meer nieuws verwacht.

LEES OOK: 'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Heeft Club wel nood aan een extra spits?

Meest recent

'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

0
0
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

11
11
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

54
54
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

32
32
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

98
98
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

24
24
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

53
53
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

99
99
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

239
239
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

181
181
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

70
70
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

57
57
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

69
69
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

43
43
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

458
458
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

418
418
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

466
466
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

214
214
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

192
192
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

342
342
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

210
210
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

539
539

Meer sportnieuws