TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

477 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Jean Butez
wil Moeskroen verlaten en Club Brugge en Standard boden al 2,5 miljoen euro, maar Les Hurlus willen er 4. De doelman lijkt komend weekend niet in actie te komen.

Bij KRC Genk lijken ze Sevilla niet meer te moeten vrezen. De Spanjaarden hadden Sander Berge op hun radar staan, maar daar lijken ze Nemanj Gudelj naar Spanje te halen. Paul Onuachu zou volgens Deense media op weg zijn naar de Limburgers, ondanks interesse van Club Brugge.

Sporting Charleroi gaat wel zwaar cashen voor Victor Osimhen: Lille OSC deed immers een bod van 12 miljoen euro met daarbij 2 miljoen euro aan bonussen.



BUITENLAND
Ajax heeft Edson Alvarez voor 15 miljoen euro weggehaald bij het Mexicaanse America en hij moet de vervanger van Matthijs de Ligt worden. Nog in Nederland maakte Roda JC bekend dat het Jordy Croux heeft aangetrokken en NEC verbrak het contract van Leroy Labylle.

In Italië wil Napoli dit seizoen een gooi doen naar de titel en ze willen met Mauro Icardi van Inter Milaan een absolute topspits, met een serieuze handleiding, naar Napels halen. Naast Icardi zal ook Radja Nainggolan Inter verlaten en Dalian Yifang en Shanghai Shenhua deden al een bod.

In Engeland gaat er ook nog heel wat gebeuren, met een aantal Belgen in de hoofdrol. Fenerbahçe wil Christian Benteke wegplukken bij Crystal Palace en AS Roma is bereid om 25 miljoen euro op tafel te leggen om Toby Alderweireld weg te halen bij Tottenham. Bij Manchester City willen ze ex-Standardspeler Eliaquim Mangala gratis van de hand doen.

Real Madrid hoopt ook nog uit te halen en ziet de komst van Paul Pogba zeker zitten, al werkt Manchester United voorlopig niet mee. Wie niet naar een topcompetitie vertrekt, is Sofiane Hanni. De ex-speler van Anderlecht ruilde Spartak Moskou in voor Al Gharafa in Qatar.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Zal Pogba Man Utd verlaten?

Meest recent

Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

13
13
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

340
340
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

48
48
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

377
377
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

42
42
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

64
64
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

88
88
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

71
71
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

112
112
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

276
276
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

591
591
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

222
222
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

431
431
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

360
360
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

206
206
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

90
90
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

89
89
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

175
175
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

351
351
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

359
359
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

287
287
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

512
512
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

150
150
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

725
725

Meer sportnieuws