TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

477 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Jean Butez
wil Moeskroen verlaten en Club Brugge en Standard boden al 2,5 miljoen euro, maar Les Hurlus willen er 4. De doelman lijkt komend weekend niet in actie te komen.

Bij KRC Genk lijken ze Sevilla niet meer te moeten vrezen. De Spanjaarden hadden Sander Berge op hun radar staan, maar daar lijken ze Nemanj Gudelj naar Spanje te halen. Paul Onuachu zou volgens Deense media op weg zijn naar de Limburgers, ondanks interesse van Club Brugge.

Sporting Charleroi gaat wel zwaar cashen voor Victor Osimhen: Lille OSC deed immers een bod van 12 miljoen euro met daarbij 2 miljoen euro aan bonussen.



BUITENLAND
Ajax heeft Edson Alvarez voor 15 miljoen euro weggehaald bij het Mexicaanse America en hij moet de vervanger van Matthijs de Ligt worden. Nog in Nederland maakte Roda JC bekend dat het Jordy Croux heeft aangetrokken en NEC verbrak het contract van Leroy Labylle.

In Italië wil Napoli dit seizoen een gooi doen naar de titel en ze willen met Mauro Icardi van Inter Milaan een absolute topspits, met een serieuze handleiding, naar Napels halen. Naast Icardi zal ook Radja Nainggolan Inter verlaten en Dalian Yifang en Shanghai Shenhua deden al een bod.

In Engeland gaat er ook nog heel wat gebeuren, met een aantal Belgen in de hoofdrol. Fenerbahçe wil Christian Benteke wegplukken bij Crystal Palace en AS Roma is bereid om 25 miljoen euro op tafel te leggen om Toby Alderweireld weg te halen bij Tottenham. Bij Manchester City willen ze ex-Standardspeler Eliaquim Mangala gratis van de hand doen.

Real Madrid hoopt ook nog uit te halen en ziet de komst van Paul Pogba zeker zitten, al werkt Manchester United voorlopig niet mee. Wie niet naar een topcompetitie vertrekt, is Sofiane Hanni. De ex-speler van Anderlecht ruilde Spartak Moskou in voor Al Gharafa in Qatar.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Zal Pogba Man Utd verlaten?

Meest recent

Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

18
18
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

29
29
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

85
85
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

201
201
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

129
129
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

90
90
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

250
250
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

619
619
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

104
104
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

264
264
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

150
150
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

79
79
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

76
76
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

222
222
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

707
707
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

58
58
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

74
74
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

481
481
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

470
470
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

592
592
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1174
1174
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

129
129
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

578
578
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

123
123
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

162
162

Meer sportnieuws