TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Jean Butez
wil Moeskroen verlaten en Club Brugge en Standard boden al 2,5 miljoen euro, maar Les Hurlus willen er 4. De doelman lijkt komend weekend niet in actie te komen.

Bij KRC Genk lijken ze Sevilla niet meer te moeten vrezen. De Spanjaarden hadden Sander Berge op hun radar staan, maar daar lijken ze Nemanj Gudelj naar Spanje te halen. Paul Onuachu zou volgens Deense media op weg zijn naar de Limburgers, ondanks interesse van Club Brugge.

Sporting Charleroi gaat wel zwaar cashen voor Victor Osimhen: Lille OSC deed immers een bod van 12 miljoen euro met daarbij 2 miljoen euro aan bonussen.



BUITENLAND
Ajax heeft Edson Alvarez voor 15 miljoen euro weggehaald bij het Mexicaanse America en hij moet de vervanger van Matthijs de Ligt worden. Nog in Nederland maakte Roda JC bekend dat het Jordy Croux heeft aangetrokken en NEC verbrak het contract van Leroy Labylle.

In Italië wil Napoli dit seizoen een gooi doen naar de titel en ze willen met Mauro Icardi van Inter Milaan een absolute topspits, met een serieuze handleiding, naar Napels halen. Naast Icardi zal ook Radja Nainggolan Inter verlaten en Dalian Yifang en Shanghai Shenhua deden al een bod.

In Engeland gaat er ook nog heel wat gebeuren, met een aantal Belgen in de hoofdrol. Fenerbahçe wil Christian Benteke wegplukken bij Crystal Palace en AS Roma is bereid om 25 miljoen euro op tafel te leggen om Toby Alderweireld weg te halen bij Tottenham. Bij Manchester City willen ze ex-Standardspeler Eliaquim Mangala gratis van de hand doen.

Real Madrid hoopt ook nog uit te halen en ziet de komst van Paul Pogba zeker zitten, al werkt Manchester United voorlopig niet mee. Wie niet naar een topcompetitie vertrekt, is Sofiane Hanni. De ex-speler van Anderlecht ruilde Spartak Moskou in voor Al Gharafa in Qatar.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Zal Pogba Man Utd verlaten?

Meest recent

Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

2
2
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

37
37
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

25
25
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

18
18
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

107
107
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

229
229
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

177
177
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

184
184
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

317
317
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

126
126
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

185
185
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

178
178
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

585
585
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

925
925
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

462
462
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

251
251
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

412
412
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

138
138
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

637
637
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

193
193
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

65
65
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

67
67
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

76
76
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

153
153
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

347
347

Meer sportnieuws