TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Nieuwe kans voor Club en Standard, bod op Benteke

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Jean Butez
wil Moeskroen verlaten en Club Brugge en Standard boden al 2,5 miljoen euro, maar Les Hurlus willen er 4. De doelman lijkt komend weekend niet in actie te komen.

Bij KRC Genk lijken ze Sevilla niet meer te moeten vrezen. De Spanjaarden hadden Sander Berge op hun radar staan, maar daar lijken ze Nemanj Gudelj naar Spanje te halen. Paul Onuachu zou volgens Deense media op weg zijn naar de Limburgers, ondanks interesse van Club Brugge.

Sporting Charleroi gaat wel zwaar cashen voor Victor Osimhen: Lille OSC deed immers een bod van 12 miljoen euro met daarbij 2 miljoen euro aan bonussen.



BUITENLAND
Ajax heeft Edson Alvarez voor 15 miljoen euro weggehaald bij het Mexicaanse America en hij moet de vervanger van Matthijs de Ligt worden. Nog in Nederland maakte Roda JC bekend dat het Jordy Croux heeft aangetrokken en NEC verbrak het contract van Leroy Labylle.

In Italië wil Napoli dit seizoen een gooi doen naar de titel en ze willen met Mauro Icardi van Inter Milaan een absolute topspits, met een serieuze handleiding, naar Napels halen. Naast Icardi zal ook Radja Nainggolan Inter verlaten en Dalian Yifang en Shanghai Shenhua deden al een bod.

In Engeland gaat er ook nog heel wat gebeuren, met een aantal Belgen in de hoofdrol. Fenerbahçe wil Christian Benteke wegplukken bij Crystal Palace en AS Roma is bereid om 25 miljoen euro op tafel te leggen om Toby Alderweireld weg te halen bij Tottenham. Bij Manchester City willen ze ex-Standardspeler Eliaquim Mangala gratis van de hand doen.

Real Madrid hoopt ook nog uit te halen en ziet de komst van Paul Pogba zeker zitten, al werkt Manchester United voorlopig niet mee. Wie niet naar een topcompetitie vertrekt, is Sofiane Hanni. De ex-speler van Anderlecht ruilde Spartak Moskou in voor Al Gharafa in Qatar.

LEES OOK: Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

Zal Pogba Man Utd verlaten?

Meest recent

Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

28
28
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

59
59
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

33
33
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

83
83
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

56
56
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

221
221
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

76
76
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

195
195
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

744
744
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

223
223
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

70
70
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

132
132
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

95
95
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

65
65
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

140
140
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

652
652
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

461
461
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

427
427
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

179
179
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

279
279
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

473
473
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

576
576
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

121
121
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

352
352

Meer sportnieuws