'City laat flop van 45 miljoen gratis vertrekken, drie Belgische gegadigden?'

1961 stemmen
'City laat flop van 45 miljoen gratis vertrekken, drie Belgische gegadigden?'

Vincent Kompany en Philippe Sandler trokken al van Manchester City naar Anderlecht, net als coach Simon Davies. Wie weet maakt binnenkort nog een vierde naam rechtstreeks de overstap van de Engelse landskampioen naar de Jupiler Pro League


Eliaquim Mangala ligt nog een jaar onder contract in Manchester en Pep Guardiola rekent niet meer op de Franse centrale verdediger,dat weet The Daily Mail. Hij is dus een koopje voor andere clubs.

De carrière van de 28-jarige verdediger zit wel serieus in het slop. Zijn laatste optreden op het hoogte niveau dateert al van februari 2018, toen hij op huurbasis voor Everton speelde. De afgelopen twee seizoenen kwam de ex-speler van Standard, Valencia en FC Porto aan amper 11 competitiewedstrijden. Misschien kan Standard hem eens polsen voor een terugkeer, of kan Kompany een goed woordje doen om nog een 'Citizen' naar Anderlecht te halen?

UPDATE 22/07
Een terugkeer van Mangala naar de Belgische competitie zou wel eens snel een realistische optie kunnen worden, want La Dernière Heure bericht nu dat Manchester City niets meer van de 45 miljoen euro die het ooit zelf voor de verdediger betaalde hoeft te recupereren. Mangala mag dus gratis weg en zou volgens Engelse media aan zijn zaakwaarnemer al de opdracht hebben gegeven uit te kijken naar een nieuwe club.

Daar zouden wel eens drie Belgische kandidaten tussen kunnen zitten, want behalve de link met Standard en Anderlecht heeft de achtvoudige international ook een connectie met Antwerp. Daar loopt met Laszlo Bölöni immers de coach rond onder wie hij in Luik zijn beste niveau haalde. Indien Mangala bereid is in te leveren op zijn forse salaris zien we hem wie weet volgend jaar dus terug in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Moet een Belgische topclub vol gaan voor Mangala?

Meest recent

'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

8
8
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

207
207
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

121
121
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

11
11
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

102
102
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

72
72
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

610
610
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

411
411
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

45
45
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

357
357
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

317
317
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

233
233
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

107
107
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

105
105
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

302
302
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

85
85
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

187
187
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

480
480
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

171
171
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

107
107
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

230
230

Meer sportnieuws