'City laat flop van 45 miljoen gratis vertrekken, drie Belgische gegadigden?'

door
'City laat flop van 45 miljoen gratis vertrekken, drie Belgische gegadigden?'

Vincent Kompany en Philippe Sandler trokken al van Manchester City naar Anderlecht, net als coach Simon Davies. Wie weet maakt binnenkort nog een vierde naam rechtstreeks de overstap van de Engelse landskampioen naar de Jupiler Pro League


Eliaquim Mangala ligt nog een jaar onder contract in Manchester en Pep Guardiola rekent niet meer op de Franse centrale verdediger,dat weet The Daily Mail. Hij is dus een koopje voor andere clubs.

De carrière van de 28-jarige verdediger zit wel serieus in het slop. Zijn laatste optreden op het hoogte niveau dateert al van februari 2018, toen hij op huurbasis voor Everton speelde. De afgelopen twee seizoenen kwam de ex-speler van Standard, Valencia en FC Porto aan amper 11 competitiewedstrijden. Misschien kan Standard hem eens polsen voor een terugkeer, of kan Kompany een goed woordje doen om nog een 'Citizen' naar Anderlecht te halen?

UPDATE 22/07
Een terugkeer van Mangala naar de Belgische competitie zou wel eens snel een realistische optie kunnen worden, want La Dernière Heure bericht nu dat Manchester City niets meer van de 45 miljoen euro die het ooit zelf voor de verdediger betaalde hoeft te recupereren. Mangala mag dus gratis weg en zou volgens Engelse media aan zijn zaakwaarnemer al de opdracht hebben gegeven uit te kijken naar een nieuwe club.

Daar zouden wel eens drie Belgische kandidaten tussen kunnen zitten, want behalve de link met Standard en Anderlecht heeft de achtvoudige international ook een connectie met Antwerp. Daar loopt met Laszlo Bölöni immers de coach rond onder wie hij in Luik zijn beste niveau haalde. Indien Mangala bereid is in te leveren op zijn forse salaris zien we hem wie weet volgend jaar dus terug in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Moet een Belgische topclub vol gaan voor Mangala?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

77
77
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

115
115
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

177
177
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

79
79
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

62
62
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

68
68
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

50
50
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

47
47
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

57
57
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

172
172
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

185
185
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

195
195
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

170
170
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

286
286
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

88
88
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

182
182
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

276
276

Meer sportnieuws