TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

391 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge haalde de voorbije weken al verschillende versterkingen binnen, maar lijkt nog niet klaar. Nu zou het ook een toptransfer van KRC Genk willen kapen, want Club zou zijn pijlen gaan richten op Paul Onuachu. De boomlange spits van FC Midtjylland staat al geruime tijd in de belangstelling van de landskampioen, maar ook Club meldt zich nu dus. Onuachu moet wel 5 miljoen euro kosten.



Daarnaast staat Club op het punt om na Wesley Moraes en Stefano Denswil opnieuw een fraaie uitgaande transfer te realiseren. De onderhandelingen met Aston Villa over Marvelous Nakamba zouden immers nog steeds lopen en er zou een akkoord in de maak zijn. Club zou 12 miljoen euro willen vangen voor de middenvelder, terwijl die twee jaar geleden amper 3 miljoen kostte.

Club zou daarnaast ook werk maken van de toekomst, want het zou twee Roemeense talenten gaan binnenhalen. Cristian Mindirigiu en Octavian Gava, beiden bijna 17, zouden binnenkort de overstap naar Club maken van opleidingscentrum ASF Kyds Bacau. De jongelingen zouden wel eerst ondergebracht worden in de U18 van Maarten Martens.



Bij KRC Genk nemen ze straks wellicht nog afscheid van Dante Vanzeir, die in Limburg nog geen uitzicht heeft op een basisplaats. De jonge aanvaller zou op het punt staan om aan de slag te gaan bij KV Mechelen. Zaterdag in de Supercup scoorde Vanzeir nog tegen de bekerwinnaar. De 20-jarige zou verhuurd worden, wellicht zonder aankoopoptie.

Belofteninternational Stephane Omeonga lijkt in de Jupiler Pro League aan de slag te gaan. De middenvelder zou door Genoa voor een seizoen verhuurd worden aan Cercle Brugge, dat ook een aankoopoptie bedongen heeft. De Bruggelingen zouden daarnaast ook nog azen op Franck Boya (Moeskroen).



BUITENLAND

Ajax betaalt deze zomer de prijs van de successen van vorig seizoen en zag met Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt al twee sterkhouders vertrekken. En ook Hakim Ziyech lijkt nu op weg naar de uitgang. Het bleef lange tijd stil rond de Marokkaan, maar nu zouden AS Roma en Napoli stilaan in actie schieten. Ajax is bereid om mee te werken aan een transfer bij een bod van 30 miljoen euro.

Verrassende wending in de soap rond Neymar, want Real Madrid zou nu plots een officieel bod uitgebracht hebben op de Braziliaanse ster. Het zou 90 miljoen euro plus Gareth Bale veil hebben om de aanvaller weg te plukken bij Paris Saint-Germain. Dat aanbod zal wellicht niet voldoende zijn, want PSG mikt op minstens 150 miljoen. Bovendien lijkt Bale op weg naar China, waar Jiangsu Suning en Beijing Guoan zich al gemeld hebben. Zij zijn bereid het salaris van Bale volledig over te nemen, maar willen hem wel transfervrij overnemen.



Ook de soap rond Romelu Lukaku gaat onverminderd voort. De Rode Duivel zou op ramkoers liggen met Manchester United. De club zou zich ergeren aan het feit dat de spits omwille van lichte kwaaltjes amper nog met de groep traint, terwijl Lukaku zeer verveeld zit met het feit dat United blijft vasthouden aan een vraagprijs van 85 miljoen euro. 

LEES OOK: Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Heeft Club Brugge nog een spits nodig?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

26
26
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

172
172
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

51
51
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

25
25
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

116
116
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

203
203
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

352
352
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

22
22
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

106
106
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

81
81
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

544
544
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

608
608
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

82
82
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

652
652
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

301
301
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

118
118
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1014
1014
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

921
921
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

162
162
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

339
339
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

654
654
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

208
208
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

961
961

Meer sportnieuws