TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

391 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge haalde de voorbije weken al verschillende versterkingen binnen, maar lijkt nog niet klaar. Nu zou het ook een toptransfer van KRC Genk willen kapen, want Club zou zijn pijlen gaan richten op Paul Onuachu. De boomlange spits van FC Midtjylland staat al geruime tijd in de belangstelling van de landskampioen, maar ook Club meldt zich nu dus. Onuachu moet wel 5 miljoen euro kosten.



Daarnaast staat Club op het punt om na Wesley Moraes en Stefano Denswil opnieuw een fraaie uitgaande transfer te realiseren. De onderhandelingen met Aston Villa over Marvelous Nakamba zouden immers nog steeds lopen en er zou een akkoord in de maak zijn. Club zou 12 miljoen euro willen vangen voor de middenvelder, terwijl die twee jaar geleden amper 3 miljoen kostte.

Club zou daarnaast ook werk maken van de toekomst, want het zou twee Roemeense talenten gaan binnenhalen. Cristian Mindirigiu en Octavian Gava, beiden bijna 17, zouden binnenkort de overstap naar Club maken van opleidingscentrum ASF Kyds Bacau. De jongelingen zouden wel eerst ondergebracht worden in de U18 van Maarten Martens.



Bij KRC Genk nemen ze straks wellicht nog afscheid van Dante Vanzeir, die in Limburg nog geen uitzicht heeft op een basisplaats. De jonge aanvaller zou op het punt staan om aan de slag te gaan bij KV Mechelen. Zaterdag in de Supercup scoorde Vanzeir nog tegen de bekerwinnaar. De 20-jarige zou verhuurd worden, wellicht zonder aankoopoptie.

Belofteninternational Stephane Omeonga lijkt in de Jupiler Pro League aan de slag te gaan. De middenvelder zou door Genoa voor een seizoen verhuurd worden aan Cercle Brugge, dat ook een aankoopoptie bedongen heeft. De Bruggelingen zouden daarnaast ook nog azen op Franck Boya (Moeskroen).



BUITENLAND

Ajax betaalt deze zomer de prijs van de successen van vorig seizoen en zag met Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt al twee sterkhouders vertrekken. En ook Hakim Ziyech lijkt nu op weg naar de uitgang. Het bleef lange tijd stil rond de Marokkaan, maar nu zouden AS Roma en Napoli stilaan in actie schieten. Ajax is bereid om mee te werken aan een transfer bij een bod van 30 miljoen euro.

Verrassende wending in de soap rond Neymar, want Real Madrid zou nu plots een officieel bod uitgebracht hebben op de Braziliaanse ster. Het zou 90 miljoen euro plus Gareth Bale veil hebben om de aanvaller weg te plukken bij Paris Saint-Germain. Dat aanbod zal wellicht niet voldoende zijn, want PSG mikt op minstens 150 miljoen. Bovendien lijkt Bale op weg naar China, waar Jiangsu Suning en Beijing Guoan zich al gemeld hebben. Zij zijn bereid het salaris van Bale volledig over te nemen, maar willen hem wel transfervrij overnemen.



Ook de soap rond Romelu Lukaku gaat onverminderd voort. De Rode Duivel zou op ramkoers liggen met Manchester United. De club zou zich ergeren aan het feit dat de spits omwille van lichte kwaaltjes amper nog met de groep traint, terwijl Lukaku zeer verveeld zit met het feit dat United blijft vasthouden aan een vraagprijs van 85 miljoen euro. 

LEES OOK: KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Heeft Club Brugge nog een spits nodig?

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

22
22
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

96
96
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

210
210
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

333
333
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

336
336
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

389
389
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

193
193
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

464
464
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

149
149
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

214
214
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

209
209
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

95
95
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

237
237
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

533
533
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

156
156
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

220
220
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

403
403
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

667
667
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

66
66
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

271
271
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

438
438
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1065
1065

Meer sportnieuws