TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge haalde de voorbije weken al verschillende versterkingen binnen, maar lijkt nog niet klaar. Nu zou het ook een toptransfer van KRC Genk willen kapen, want Club zou zijn pijlen gaan richten op Paul Onuachu. De boomlange spits van FC Midtjylland staat al geruime tijd in de belangstelling van de landskampioen, maar ook Club meldt zich nu dus. Onuachu moet wel 5 miljoen euro kosten.



Daarnaast staat Club op het punt om na Wesley Moraes en Stefano Denswil opnieuw een fraaie uitgaande transfer te realiseren. De onderhandelingen met Aston Villa over Marvelous Nakamba zouden immers nog steeds lopen en er zou een akkoord in de maak zijn. Club zou 12 miljoen euro willen vangen voor de middenvelder, terwijl die twee jaar geleden amper 3 miljoen kostte.

Club zou daarnaast ook werk maken van de toekomst, want het zou twee Roemeense talenten gaan binnenhalen. Cristian Mindirigiu en Octavian Gava, beiden bijna 17, zouden binnenkort de overstap naar Club maken van opleidingscentrum ASF Kyds Bacau. De jongelingen zouden wel eerst ondergebracht worden in de U18 van Maarten Martens.



Bij KRC Genk nemen ze straks wellicht nog afscheid van Dante Vanzeir, die in Limburg nog geen uitzicht heeft op een basisplaats. De jonge aanvaller zou op het punt staan om aan de slag te gaan bij KV Mechelen. Zaterdag in de Supercup scoorde Vanzeir nog tegen de bekerwinnaar. De 20-jarige zou verhuurd worden, wellicht zonder aankoopoptie.

Belofteninternational Stephane Omeonga lijkt in de Jupiler Pro League aan de slag te gaan. De middenvelder zou door Genoa voor een seizoen verhuurd worden aan Cercle Brugge, dat ook een aankoopoptie bedongen heeft. De Bruggelingen zouden daarnaast ook nog azen op Franck Boya (Moeskroen).



BUITENLAND

Ajax betaalt deze zomer de prijs van de successen van vorig seizoen en zag met Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt al twee sterkhouders vertrekken. En ook Hakim Ziyech lijkt nu op weg naar de uitgang. Het bleef lange tijd stil rond de Marokkaan, maar nu zouden AS Roma en Napoli stilaan in actie schieten. Ajax is bereid om mee te werken aan een transfer bij een bod van 30 miljoen euro.

Verrassende wending in de soap rond Neymar, want Real Madrid zou nu plots een officieel bod uitgebracht hebben op de Braziliaanse ster. Het zou 90 miljoen euro plus Gareth Bale veil hebben om de aanvaller weg te plukken bij Paris Saint-Germain. Dat aanbod zal wellicht niet voldoende zijn, want PSG mikt op minstens 150 miljoen. Bovendien lijkt Bale op weg naar China, waar Jiangsu Suning en Beijing Guoan zich al gemeld hebben. Zij zijn bereid het salaris van Bale volledig over te nemen, maar willen hem wel transfervrij overnemen.



Ook de soap rond Romelu Lukaku gaat onverminderd voort. De Rode Duivel zou op ramkoers liggen met Manchester United. De club zou zich ergeren aan het feit dat de spits omwille van lichte kwaaltjes amper nog met de groep traint, terwijl Lukaku zeer verveeld zit met het feit dat United blijft vasthouden aan een vraagprijs van 85 miljoen euro. 

LEES OOK: Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Heeft Club Brugge nog een spits nodig?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

16
16
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

26
26
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

9
9
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

14
14
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

11
11
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

86
86
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

44
44
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

62
62
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

111
111
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

91
91
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

350
350
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

16
16
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

143
143
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

79
79
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

106
106
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

41
41
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

205
205
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

245
245
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

43
43
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

134
134
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

84
84
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

331
331
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

83
83
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

118
118

Meer sportnieuws