TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club Brugge wil Genk dwarszitten, megawinst lonkt'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge haalde de voorbije weken al verschillende versterkingen binnen, maar lijkt nog niet klaar. Nu zou het ook een toptransfer van KRC Genk willen kapen, want Club zou zijn pijlen gaan richten op Paul Onuachu. De boomlange spits van FC Midtjylland staat al geruime tijd in de belangstelling van de landskampioen, maar ook Club meldt zich nu dus. Onuachu moet wel 5 miljoen euro kosten.



Daarnaast staat Club op het punt om na Wesley Moraes en Stefano Denswil opnieuw een fraaie uitgaande transfer te realiseren. De onderhandelingen met Aston Villa over Marvelous Nakamba zouden immers nog steeds lopen en er zou een akkoord in de maak zijn. Club zou 12 miljoen euro willen vangen voor de middenvelder, terwijl die twee jaar geleden amper 3 miljoen kostte.

Club zou daarnaast ook werk maken van de toekomst, want het zou twee Roemeense talenten gaan binnenhalen. Cristian Mindirigiu en Octavian Gava, beiden bijna 17, zouden binnenkort de overstap naar Club maken van opleidingscentrum ASF Kyds Bacau. De jongelingen zouden wel eerst ondergebracht worden in de U18 van Maarten Martens.



Bij KRC Genk nemen ze straks wellicht nog afscheid van Dante Vanzeir, die in Limburg nog geen uitzicht heeft op een basisplaats. De jonge aanvaller zou op het punt staan om aan de slag te gaan bij KV Mechelen. Zaterdag in de Supercup scoorde Vanzeir nog tegen de bekerwinnaar. De 20-jarige zou verhuurd worden, wellicht zonder aankoopoptie.

Belofteninternational Stephane Omeonga lijkt in de Jupiler Pro League aan de slag te gaan. De middenvelder zou door Genoa voor een seizoen verhuurd worden aan Cercle Brugge, dat ook een aankoopoptie bedongen heeft. De Bruggelingen zouden daarnaast ook nog azen op Franck Boya (Moeskroen).



BUITENLAND

Ajax betaalt deze zomer de prijs van de successen van vorig seizoen en zag met Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt al twee sterkhouders vertrekken. En ook Hakim Ziyech lijkt nu op weg naar de uitgang. Het bleef lange tijd stil rond de Marokkaan, maar nu zouden AS Roma en Napoli stilaan in actie schieten. Ajax is bereid om mee te werken aan een transfer bij een bod van 30 miljoen euro.

Verrassende wending in de soap rond Neymar, want Real Madrid zou nu plots een officieel bod uitgebracht hebben op de Braziliaanse ster. Het zou 90 miljoen euro plus Gareth Bale veil hebben om de aanvaller weg te plukken bij Paris Saint-Germain. Dat aanbod zal wellicht niet voldoende zijn, want PSG mikt op minstens 150 miljoen. Bovendien lijkt Bale op weg naar China, waar Jiangsu Suning en Beijing Guoan zich al gemeld hebben. Zij zijn bereid het salaris van Bale volledig over te nemen, maar willen hem wel transfervrij overnemen.



Ook de soap rond Romelu Lukaku gaat onverminderd voort. De Rode Duivel zou op ramkoers liggen met Manchester United. De club zou zich ergeren aan het feit dat de spits omwille van lichte kwaaltjes amper nog met de groep traint, terwijl Lukaku zeer verveeld zit met het feit dat United blijft vasthouden aan een vraagprijs van 85 miljoen euro. 

LEES OOK: Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

Heeft Club Brugge nog een spits nodig?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

181
181
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

123
123
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

73
73
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

90
90
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

92
92
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

194
194
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

673
673
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

441
441
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

237
237
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

174
174
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

249
249
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

214
214
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

916
916
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

142
142
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

142
142
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

333
333
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

405
405
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

563
563
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

475
475

Meer sportnieuws