'Ronaldo woest op Juve-bestuur na onbegrijpelijke transferbeslissing'

2101 stemmen
'Ronaldo woest op Juve-bestuur na onbegrijpelijke transferbeslissing'

Ook Cristiano Ronaldo is begonnen aan zijn voorbereiding voor het nieuwe seizoen. Dat zal zijn tweede worden bij Juventus, waar alweer veel van wordt verwacht op Europees vlak. Met topaankopen als Ramsey en De Ligt lijken ze alvast klaar voor de strijd.

De eerste wedstrijd van dit seizoen eindigde echter wel in mineur. Op de International Champions Cup in Amerika werd er zondag namelijk verloren van Tottenham met 3-2. Intussen wordt de Oude Dame ook in verband gebracht met nóg een spectaculaire transfer. Namelijk die van Neymar Jr. De Italiaanse grootmacht zou ook in de dans zijn gesprongen om de Braziliaan over te nemen van PSG.

Of hij daadwerkelijk de overstap naar de Serie A zal maken moet nog blijken, maar het ziet er wel sterk naar uit dat hij zal vertrekken in de Franse hoofdstad. De Parijzenaars zouden alvast al hun gedroomde vervanger op het oog hebben. Dat in de naam van Paulo Dybala.

En volgens het Spaanse roddelmedium Don Balon zouden ze die bij Juventus kunnen ophalen voor een prikje. Zij stellen namelijk dat Juventus amper 50 miljoen euro verlangt voor het Argentijnse goudhaantje. Dat zéér tegen de zin van superster Cristiano Ronaldo, die niet begrijpt dat er zo weinig wordt gevraagd.

Daar zal hij zeker niet de enigste in zijn, en wie weet is er wel een ruildeal mogelijk, die Neymar naar Juve loodst. Zo ver is het echter absoluut nog niet, daar ook de informatie van Don Balon met een korrel zout moet worden genomen.

LEES OOK: 'Kompany op wenken bediend: Bayern gaat voor WK-ganger'

Dat zou een onbegrijpelijke beslissing zijn van Juve

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

13
13
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

37
37
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

16
16
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

34
34
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

257
257
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

304
304
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

361
361
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

322
322
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

140
140
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

77
77
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

87
87
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

468
468
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

111
111
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

106
106
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

77
77
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

78
78
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

246
246
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

240
240
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

734
734
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

333
333
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

172
172
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

176
176
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

162
162

Meer sportnieuws