Mazzu stelt Genk gerust: "Hij speelt vrijdag tegen Kortrijk"

door
Mazzu stelt Genk gerust:

KRC Genk is veelbelovend aan het nieuwe seizoen begonnen. Tijdens de Supercup nam de landskampioen vlot de maat van bekerwinnaar KV Mechelen met een 3-0-overwinning tot gevolg. Maar ondertussen is de spelersgroep van coach Felice Mazzu nog niet helemaal gevormd.


Zo dreigen de Limburgers nog enkele pionnen kwijt te spelen. Spits Ally Samatta bijvoorbeeld, geniet concrete interesse van Galatasaray en kreeg ook de belofte dat de club zal meewerken bij een interessant bod. Maar Mazzu verzekert dat hij de Tanzaniaan, en bij uitbreiding ook Sander Berge, zal blijven opstellen zolang een deal niet rond is. "Momenteel geef ik hen alle vertrouwen. Dat verdienen ze ook, want op training zijn ze heel serieus en professioneel. Zolang ze in Genk zijn, zal ik hen gebruiken", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

En zelfs al mocht het duo vertrekken, is Mazzu ervan overtuigd dat er geschikte vervangers zullen komen. Maar zover zijn we dus nog niet. Zo liet de coach verstaan dat Samatta vrijdag gewoon in actie komt tijdens de competitieopener. "Mocht één van hen vertrekken, dan hebben we een plan B achter de hand. Samatta is pas opnieuw bij de groep, maar hij heeft al beloofd dat hij vrijdag tegen Kortrijk zal spelen."

LEES OOK: 'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

Wie zou het grootste verlies voor Genk betekenen?

Meest recent

'Oosting grijpt in: trio betaalt gelag bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

13
13
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

155
155
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

212
212
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

203
203
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

48
48
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

77
77
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

624
624
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

461
461
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

229
229
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

309
309
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

787
787
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

324
324
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

318
318
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

402
402
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

176
176
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

159
159
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

92
92
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

297
297
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

302
302
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

69
69
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

468
468
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

397
397
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

574
574
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

96
96
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

56
56

Meer sportnieuws