De Bruyne trekt City naar zich toe: "Sensationeel wat hij liet zien"

door
De Bruyne trekt City naar zich toe:

Na het vertrek van Vincent Kompany is Manchester City op zoek naar een nieuwe aanvoerder. De verwachting is dat de kapiteinsband naar David Silva zal gaan, de routinier gaat zijn laatste jaar in het Etihad Stadium in. Maar de échte leider lijkt toch wel Kevin De Bruyne te gaan worden.


Afgelopen zaterdag speelde de Rode Duivel als kapitein één helft in de oefenwedstrijd tegen Wolverhampton (0-0) en liet hij meteen een uitstekende indruk achter. De Bruyne was andermaal dé draaischijf bij de Engelse kampioen. Bij Manchester Evening News vond men het 'sensationeel wat hij liet zien' en moest men direct denken aan 'de beste De Bruyne van twee seizoenen geleden'. "De tegenstand in de Premier League kan best nu al schrik krijgen", klinkt het.

Maar KDB maakt niet enkel indruk met zijn voeten. Op een bepaald moment werd de wedstrijd even stilgelegd voor een blessurebehandeling van één van de doelmannen. Daarop riep Pep Guardiola zijn spelmaker onmiddellijk bij hem. De twee hadden een geanimeerde discussie en vervolgens liep De Bruyne naar zijn ploegmaats om hen op de hoogte te brengen van het tactische plan dat hij samen met de Spanjaard bekokstoofd had.

QUARTERBACK KDB
Daarna volgde een aanval die leek op één uit het American Football. Terwijl De Bruyne en zijn maatje Rodri terugzakten, stormden de backs naar voren. Een afleidingsmanoeuvre zo bleek: Aymeric Laporte lanceerde een lange bal richting Leroy Sané, de verbaasde Wolves konden niet anders dan een penalty maken. Die strafschop werd weliswaar gemist door Raheem Sterling, maar uit de aanval bleek eens te meer dat De Bruyne dit seizoen hét verlengstuk wordt van zijn coach.

LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

🚀

De Bruyne verdient de aanvoerdersband bij City ...

Meest recent

'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

21
21
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

7
7
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

65
65
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

49
49
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

209
209
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

211
211
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

183
183
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

102
102
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

268
268
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

242
242
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

193
193
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

83
83
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

48
48
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

519
519
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

374
374
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

624
624
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

396
396
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

117
117
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

129
129
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

478
478
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

281
281
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

282
282
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22

Meer sportnieuws