De Bruyne trekt City naar zich toe: "Sensationeel wat hij liet zien"

1430
De Bruyne trekt City naar zich toe:

Na het vertrek van Vincent Kompany is Manchester City op zoek naar een nieuwe aanvoerder. De verwachting is dat de kapiteinsband naar David Silva zal gaan, de routinier gaat zijn laatste jaar in het Etihad Stadium in. Maar de échte leider lijkt toch wel Kevin De Bruyne te gaan worden.


Afgelopen zaterdag speelde de Rode Duivel als kapitein één helft in de oefenwedstrijd tegen Wolverhampton (0-0) en liet hij meteen een uitstekende indruk achter. De Bruyne was andermaal dé draaischijf bij de Engelse kampioen. Bij Manchester Evening News vond men het 'sensationeel wat hij liet zien' en moest men direct denken aan 'de beste De Bruyne van twee seizoenen geleden'. "De tegenstand in de Premier League kan best nu al schrik krijgen", klinkt het.

Maar KDB maakt niet enkel indruk met zijn voeten. Op een bepaald moment werd de wedstrijd even stilgelegd voor een blessurebehandeling van één van de doelmannen. Daarop riep Pep Guardiola zijn spelmaker onmiddellijk bij hem. De twee hadden een geanimeerde discussie en vervolgens liep De Bruyne naar zijn ploegmaats om hen op de hoogte te brengen van het tactische plan dat hij samen met de Spanjaard bekokstoofd had.

QUARTERBACK KDB
Daarna volgde een aanval die leek op één uit het American Football. Terwijl De Bruyne en zijn maatje Rodri terugzakten, stormden de backs naar voren. Een afleidingsmanoeuvre zo bleek: Aymeric Laporte lanceerde een lange bal richting Leroy Sané, de verbaasde Wolves konden niet anders dan een penalty maken. Die strafschop werd weliswaar gemist door Raheem Sterling, maar uit de aanval bleek eens te meer dat De Bruyne dit seizoen hét verlengstuk wordt van zijn coach.

LEES OOK: Doku helpt gerucht over Guardiola uit de wereld

De Bruyne verdient de aanvoerdersband bij City ...

Meest recent

Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

0
0
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

5
5
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

172
172
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

15
15
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

99
99
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

101
101
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

57
57
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

124
124
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

82
82
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

214
214
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

159
159
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

63
63
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

336
336
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

143
143
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

357
357
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

81
81
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

268
268
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

302
302
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

322
322
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

138
138
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

317
317
Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

De competitie is nog maar negen speeldagen ver in de Jupiler Pro League. Er zijn nog 75 punten te ...

564
564
‘Ballon d’Or: Spanje en Engeland maken Courtois af’

Thibaut Courtois (34) werd maandagavond in Londen derde bij de verkiezing voor beste doelman van de ...

584
584
'Standard neemt beslissing over ontslag Euvrard'

Een 0 op 12. Bij veel voetbalclubs is dat voldoende om de telefoon van de trainer roodgloeiend te ...

196
196

Meer sportnieuws