'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

door
'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

Standard won zondagavond zijn galawedstrijd tegen OGC Nice en lijkt dus stilaan klaar voor de start van het nieuwe seizoen. Al heeft Michel Preud'homme toch ook nog wat werk om zijn ploeg op punt te krijgen. Zo staat nog steeds niet vast wie de eerste doelman zal worden in Luik.


MPH had graag nog een jaartje doorgedaan met Guillermo Ochoa, maar die lijkt zijn zinnen te hebben gezet op een lucratief vertrek. Dat hij zondag zijn kat stuurde naar de fandag, maakt de situatie er niet gemakkelijk op. Een goed gesprek is noodzakelijk, toch lijkt de kans reëel dat de Mexicaan andere oorden zal opzoeken.

In dat geval moet Preud'homme dus een nieuwe nummer één aanduiden. De Rouches namen Vanja Milinkovic-Savic over op huurbasis van Torino, maar de Servische reus kon nog niet overtuigen en liet in de voorbereiding meerdere dure foutjes noteren. Volgens Het Laatste Nieuws zou MPH daarom verrassen en mag Arnaud Bodart uitgaan van een basisplaats in de competitieopener tegen Cercle Brugge.

De 21-jarige, het neefje van ex-Rode Duivel Gilbert Bodart, begon ook al tegen Nice in de basis en deed het verrassend goed. Preud'homme wou achteraf geen uitsluitsel geven, maar Bodart lijkt dus over de beste papieren te beschikken. Indien Ochoa zeker vertrekt, haalt Standard naar alle waarschijnlijkheid nog een extra doelman.

LEES OOK: Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

Bodart moet zijn kans krijgen tegen Cercle ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

51
51
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

235
235
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

139
139
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

370
370
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

167
167
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

107
107
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

489
489
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

79
79
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

284
284
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

266
266
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

544
544
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

808
808
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

872
872
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

353
353
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

653
653
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

358
358
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

375
375
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

368
368
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

734
734
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

413
413

Meer sportnieuws