'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

door
'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

Standard won zondagavond zijn galawedstrijd tegen OGC Nice en lijkt dus stilaan klaar voor de start van het nieuwe seizoen. Al heeft Michel Preud'homme toch ook nog wat werk om zijn ploeg op punt te krijgen. Zo staat nog steeds niet vast wie de eerste doelman zal worden in Luik.


MPH had graag nog een jaartje doorgedaan met Guillermo Ochoa, maar die lijkt zijn zinnen te hebben gezet op een lucratief vertrek. Dat hij zondag zijn kat stuurde naar de fandag, maakt de situatie er niet gemakkelijk op. Een goed gesprek is noodzakelijk, toch lijkt de kans reëel dat de Mexicaan andere oorden zal opzoeken.

In dat geval moet Preud'homme dus een nieuwe nummer één aanduiden. De Rouches namen Vanja Milinkovic-Savic over op huurbasis van Torino, maar de Servische reus kon nog niet overtuigen en liet in de voorbereiding meerdere dure foutjes noteren. Volgens Het Laatste Nieuws zou MPH daarom verrassen en mag Arnaud Bodart uitgaan van een basisplaats in de competitieopener tegen Cercle Brugge.

De 21-jarige, het neefje van ex-Rode Duivel Gilbert Bodart, begon ook al tegen Nice in de basis en deed het verrassend goed. Preud'homme wou achteraf geen uitsluitsel geven, maar Bodart lijkt dus over de beste papieren te beschikken. Indien Ochoa zeker vertrekt, haalt Standard naar alle waarschijnlijkheid nog een extra doelman.

LEES OOK: Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bodart moet zijn kans krijgen tegen Cercle ...

Meest recent

"Wie denkt hij wel dat hij is?" - aanvaller torpedeert kansen bij Duivels

Terwijl de Rode Duivels zich volgende week willen verzekeren van een ticket voor de WK-eindronde, ...

35
35
'Lewandowksi verlaat Barça: sprookjestransfer in januari'

Robert Lewandowski maakte afgelopen weekend zijn rentree bij FC Barcelona na een kleine ...

48
48
DAZN-affaire escaleert voort: cruciaal nieuws voor supporters

De soap rond de beeldrechten in het Belgisch voetbal blijft de gemoederen bedaren. DAZN, de Pro ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Kompany-vloedgolf in München, schoktransfer Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

213
213
'Ajax schokt Antwerp: plan rond Overmars lekt uit'

Hoogspanning op de Bosuil, waar mits een nieuwe teleurstelling tegen La Louvière het lot van ...

125
125
'Drama bij Genk: Fink krijgt dubbele dreun te verwerken'

Amper een paar dagen na de spectaculaire 4-3 zege in Braga moet KRC Genk alweer vol aan de bak, want ...

87
87
Hasi verrast iedereen: durft volle aanval tegen Club Brugge

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen is de crisis even weg bij RSC Anderlecht, waar Besnik ...

180
180
'Leko broedt op primeur: twee wijzigingen bij AA Gent'

KAA Gent krijgt zondag KRC Genk over de vloer. Terwijl de Limburgers vertrouwen tankten in Braga ...

162
162
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

337
337
'D-Day bij Antwerp: Wils maakt bocht van 180 graden'

Het moment van de waarheid is aangebroken op de Bosuil, waar Stef Wils zaterdag maar beter kan ...

253
253
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

139
139
Boze blikken bij FCV Dender, Zulte Waregem baalt

FCV Dender kan maar niet winnen in de Jupiler Pro League. Tegen Zulte Waregem behaalde het nog een ...

83
83
Man City in spanning: Doku-tijdbom staat op ontploffen

Jérémy Doku kostte Man City ruim €65 miljoen, maar bij Pep Guardiola koop je ...

172
172
Hasi speelt open kaart: van Stroeykens tot Angulo

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Club Brugge. Besnik Hasi weet dat het een ...

147
147
Standard en AA Gent, opgelet: "Ooit terug naar de JPL"

Bij Hamburger SV speelt met Sambi Lokonga een Belgische speler, maar ook Jean-Luc Dompé is er ...

112
112
Anderlecht wil revelatie vastleggen: "Gesprekken gaande"

Bij RSC Anderlecht spelen ze een matig seizoen, maar er zijn wel een aantal spelers die zich tonen. ...

317
317
‘Antwerp in stress: Overmars terug naar Ajax?’

Ajax wankelt, en dan duikt meteen weer de naam Marc Overmars op. Antwerp wordt nerveus: Ajax klopte ...

235
235
Leko verrast: "Zij zijn een titelkandidaat"

Bij AA Gent draait het bijzonder wisselvallig. De Buffalo’s doen het voorlopig niet bepaald ...

178
178
Via Club en Rode Duivels weldra naar Europese topcompetitie?

Dat de Belgen geen grote weelde zoals vroeger hebben in de aanval, werd gisteren duidelijk. Rudi ...

149
149
Primeur bij Anderlecht: "Hopelijk extra motivatie"

RSC Anderlecht speelt zondag tegen Club Brugge. Coach Besnik Hasi sprak zich op zijn persbabbel uit ...

344
344
Antwerp met zorgen: grotere problemen op komst?

Royal Antwerp FC staat op een schabouwelijke voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League. Dan wordt ...

424
424
Forbs na demonstratie: "De match tegen FC Barcelona was..."

Club Brugge kende een geweldige Europese avond tegen FC Barcelona. Carlos Forbs was samen met Hans ...

196
196
Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

97
97
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

206
206
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

65
65

Meer sportnieuws