'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

661 stemmen
'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

Standard won zondagavond zijn galawedstrijd tegen OGC Nice en lijkt dus stilaan klaar voor de start van het nieuwe seizoen. Al heeft Michel Preud'homme toch ook nog wat werk om zijn ploeg op punt te krijgen. Zo staat nog steeds niet vast wie de eerste doelman zal worden in Luik.


MPH had graag nog een jaartje doorgedaan met Guillermo Ochoa, maar die lijkt zijn zinnen te hebben gezet op een lucratief vertrek. Dat hij zondag zijn kat stuurde naar de fandag, maakt de situatie er niet gemakkelijk op. Een goed gesprek is noodzakelijk, toch lijkt de kans reëel dat de Mexicaan andere oorden zal opzoeken.

In dat geval moet Preud'homme dus een nieuwe nummer één aanduiden. De Rouches namen Vanja Milinkovic-Savic over op huurbasis van Torino, maar de Servische reus kon nog niet overtuigen en liet in de voorbereiding meerdere dure foutjes noteren. Volgens Het Laatste Nieuws zou MPH daarom verrassen en mag Arnaud Bodart uitgaan van een basisplaats in de competitieopener tegen Cercle Brugge.

De 21-jarige, het neefje van ex-Rode Duivel Gilbert Bodart, begon ook al tegen Nice in de basis en deed het verrassend goed. Preud'homme wou achteraf geen uitsluitsel geven, maar Bodart lijkt dus over de beste papieren te beschikken. Indien Ochoa zeker vertrekt, haalt Standard naar alle waarschijnlijkheid nog een extra doelman.

LEES OOK: 'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'
287

Bodart moet zijn kans krijgen tegen Cercle ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

52
52
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

37
37
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

37
37
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

97
97
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

148
148
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

46
46
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

236
236
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

139
139
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

415
415
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

108
108
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

82
82
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

328
328
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

126
126
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

740
740
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

214
214
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

124
124
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

205
205
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

239
239
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1576
1576
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

776
776
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

262
262
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

913
913
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

50
50
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

100
100
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

159
159

Meer sportnieuws