'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

661 stemmen
'Nieuwkomer voldoet niet: MPH overweegt vreemde titularis bij Standard'

Standard won zondagavond zijn galawedstrijd tegen OGC Nice en lijkt dus stilaan klaar voor de start van het nieuwe seizoen. Al heeft Michel Preud'homme toch ook nog wat werk om zijn ploeg op punt te krijgen. Zo staat nog steeds niet vast wie de eerste doelman zal worden in Luik.


MPH had graag nog een jaartje doorgedaan met Guillermo Ochoa, maar die lijkt zijn zinnen te hebben gezet op een lucratief vertrek. Dat hij zondag zijn kat stuurde naar de fandag, maakt de situatie er niet gemakkelijk op. Een goed gesprek is noodzakelijk, toch lijkt de kans reëel dat de Mexicaan andere oorden zal opzoeken.

In dat geval moet Preud'homme dus een nieuwe nummer één aanduiden. De Rouches namen Vanja Milinkovic-Savic over op huurbasis van Torino, maar de Servische reus kon nog niet overtuigen en liet in de voorbereiding meerdere dure foutjes noteren. Volgens Het Laatste Nieuws zou MPH daarom verrassen en mag Arnaud Bodart uitgaan van een basisplaats in de competitieopener tegen Cercle Brugge.

De 21-jarige, het neefje van ex-Rode Duivel Gilbert Bodart, begon ook al tegen Nice in de basis en deed het verrassend goed. Preud'homme wou achteraf geen uitsluitsel geven, maar Bodart lijkt dus over de beste papieren te beschikken. Indien Ochoa zeker vertrekt, haalt Standard naar alle waarschijnlijkheid nog een extra doelman.

LEES OOK: 'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Bodart moet zijn kans krijgen tegen Cercle ...

Meest recent

Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

13
13
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

21
21
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

57
57
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

36
36
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

157
157
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

70
70
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

345
345
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

370
370
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

331
331
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

753
753
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

172
172
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

232
232
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

336
336
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

53
53
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

534
534
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

202
202
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

171
171
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

62
62
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

93
93
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

73
73
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

462
462
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

267
267
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

597
597
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

186
186
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

128
128

Meer sportnieuws