Vormer is tevreden met Clement: "Meer vrijheid in het middenveld"

door
Vormer is tevreden met Clement:

Dat Ruud Vormer niet meteen het type is om het rustig aan te doen in een wedstrijd zonder inzet wisten we al langer. De aanvoerder van Club Brugge heeft het dan ook stilaan gehad met de vele oefenpotjes in de voorbereiding en is klaar voor het echte werk. Mét het nodige vertrouwen in de nieuwe veldbezetting van Blauw-Zwart.


Op de clubwebsite gaf de Nederlander na de Brugse Metten beide zaken alvast zelf aan. "Met alle respect maar die oefenwedstrijden vind ik maar niks. Tegen een degelijke tegenstander als Sporting Lissabon konden we eens serieus testen waar we nu eigenlijk staan in onze voorbereiding. Ik ben in elk geval blij dat de kop eraf is, van mij mag het nu echt beginnen", klonk het enthousiast bij de middenvelder, die best wel kon leven met de prestatie van zijn team. "Ik vond dat we bij vlagen een goed Club zagen, zelfs met nogal wat nieuwkomers in de ploeg."

Ook coach Philippe Clement is uiteraard nieuw, hij brengt na twee seizoenen in de 3-5-2 van Ivan Leko zelfs een volledig andere veldbezetting met zich mee. "Ook het nieuwe systeem bevalt me wel. Ik krijg iets meer vrijheid in ons middenveld, waardoor ik met meer overzicht kan passen", toont Vormer zich tevreden over de nieuwe regie. Niet zo verwonderlijk, aangezien de Gouden Schoen van 2017 toch geregeld botste met Clement zijn Kroatische voorganger. Benieuwd of er deze keer geen sleet komt op de relatie tussen aanvoerder en trainer in Jan Breydel.

LEES OOK: Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Het beste systeem vind ik persoonlijk ...

Meest recent

Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

12
12
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

21
21
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

19
19
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

8
8
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

73
73
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

191
191
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

327
327
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

153
153
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

130
130
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

139
139
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

76
76
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

57
57
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

331
331
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

82
82
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

55
55
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

87
87
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

199
199
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

239
239
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

201
201

Meer sportnieuws