Ex-ploegmaat en Barça-icoon over Hazard: "Gemaakt voor Madrid"

734
Ex-ploegmaat en Barça-icoon over Hazard:

Nu hij zijn eerste oefenpartij in het maagdelijk wit achter de kiezen heeft is Eden Hazard eindelijk echt een speler van Real Madrid. Nochtans zouden vele liefhebbers de dribbelkont ook graag aan het werk gezien hebben bij aartsrivaal Barcelona. Iemand met recht van spreken vindt echter dat onze landgenoot de juiste keuze gemaakt heeft.


Cesc Fabregas is als ex-ploegmaat van Hazard bij Chelsea en jeugdproduct van Barcelona, waar hij ook nog drie jaar in de eerste ploeg speelde, namelijk beter dan wie ook geplaatst om het dilemma te beoordelen. "Eden is een ongelooflijke speler die altijd en overal het verschil maakt, maar hij is gemaakt voor Real Madrid", vertelt de Spanjaard bij AS. "Hij moet namelijk ruimte krijgen om loopacties te maken, zowel met als zonder bal, en heeft vrijheid nodig. Je kan hem niet zomaar dwingen om op een bepaalde positie te blijven staan."

Precies daarom past de aanvoerder van de Rode Duivels volgens de middenvelder van AS Monaco beter in het Estadio Santiago Bernabéu dan in Camp Nou. "In Barcelona draait het team meer rond positionering, en moet iedereen op de correcte plaats staan om de bal te laten rondgaan. Hij zoekt de bal echter liever op en is meer een vrijbuiter. In die rol kan hij aan Real Madrid dan ook veel meer bieden dan aan Barcelona", besluit Fabregas. Een mening waar we ons in kunnen vinden, al hadden we een tandem Messi-Hazard ook wel eens willen zien.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Hazard zou volgens mij het best passen bij ...

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

2
2
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

36
36
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

55
55
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

15
15
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

123
123
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

58
58
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

166
166
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

152
152
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

231
231
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

186
186
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

231
231
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

390
390
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

185
185
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

190
190
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

162
162
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

139
139
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

77
77
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

215
215
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

135
135
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

78
78
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

318
318

Meer sportnieuws