TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij KRC Genk gaat er nog het nodige gebeuren: Fiorentina wil Joakim Maehle halen en Dante Vanzeir kondigde zijn vertrek aan. Hij gaat uitgeleend worden aan Waasland-Beveren of KV Mechelen.

Bij Standard stuurde Guillermo Ochoa zijn kat naar de fandag en hij aast op een transfer. Verdediger Konstantinos Laifis tekende bij en blijft dus in Luik. Bij Club Brugge gaan er nog ingaande transfers gebeuren, de ervaren linksachter Bryan Oviedo zou nog altijd een piste zijn.

KVC Westerlo
wil nog een zeer straffe transfer afronden: de 32-jarige Emmanuel Emenike (ex-Olympiakos, West Ham United en Fenerbahçe) tekent wellicht in 't Kuipje.



BUITENLAND
Bayern München wil nog uitpakken op de transfermarkt en wil Ousmane Dembélé weghalen bij FC Barcelona en het zou zelfs bereid zijn om David Alaba in de deal te betrekken. De Catalanen zien dat alvast zitten. In de rand raakte ook bekend dat Patrick Kluivert wellicht als hoofd jeugdopleiding terugkeert naar Barcelona.

Real Madrid
liet al weten af te willen van Gareth Bale, maar niemand wil fors betalen voor de flankaanvaller. Het Chinese Jiangsu Suning wil de ex-speler van Tottenham alvast naar China halen. Liverpool heeft geen interesse in Bale, maar wel in een andere aanvaller: David Neres van Ajax staat hoog op de shortlist.

Memphis Depay
aast al maanden op een toptransfer en AC Milan wil hem alvast aantrekken. Olympique Lyon vraagt wel veertig miljoen euro voor de Nederlander. Milan ziet Adrien Silva wellicht vertrekken en AS Monaco zou 30 miljoen euro betalen.

Tussen Manchester City en Juventus zou er ondertussen een akkoord zijn bereikt omtrent de overgang van Joao Cancelo. City zou 50 miljoen euro betalen aan Juve, maar er is één voorwaarde: Danilo moet Manchester eerst verlaten.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Zal Bale naar China verhuizen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

22
22
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

92
92
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

27
27
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

75
75
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

152
152
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

136
136
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

111
111
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

160
160
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

300
300
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

18
18
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

454
454
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

750
750
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

160
160
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

112
112
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

101
101
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

125
125
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

504
504
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

308
308
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

149
149
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

465
465
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

677
677
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

342
342
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws