TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij KRC Genk gaat er nog het nodige gebeuren: Fiorentina wil Joakim Maehle halen en Dante Vanzeir kondigde zijn vertrek aan. Hij gaat uitgeleend worden aan Waasland-Beveren of KV Mechelen.

Bij Standard stuurde Guillermo Ochoa zijn kat naar de fandag en hij aast op een transfer. Verdediger Konstantinos Laifis tekende bij en blijft dus in Luik. Bij Club Brugge gaan er nog ingaande transfers gebeuren, de ervaren linksachter Bryan Oviedo zou nog altijd een piste zijn.

KVC Westerlo
wil nog een zeer straffe transfer afronden: de 32-jarige Emmanuel Emenike (ex-Olympiakos, West Ham United en Fenerbahçe) tekent wellicht in 't Kuipje.



BUITENLAND
Bayern München wil nog uitpakken op de transfermarkt en wil Ousmane Dembélé weghalen bij FC Barcelona en het zou zelfs bereid zijn om David Alaba in de deal te betrekken. De Catalanen zien dat alvast zitten. In de rand raakte ook bekend dat Patrick Kluivert wellicht als hoofd jeugdopleiding terugkeert naar Barcelona.

Real Madrid
liet al weten af te willen van Gareth Bale, maar niemand wil fors betalen voor de flankaanvaller. Het Chinese Jiangsu Suning wil de ex-speler van Tottenham alvast naar China halen. Liverpool heeft geen interesse in Bale, maar wel in een andere aanvaller: David Neres van Ajax staat hoog op de shortlist.

Memphis Depay
aast al maanden op een toptransfer en AC Milan wil hem alvast aantrekken. Olympique Lyon vraagt wel veertig miljoen euro voor de Nederlander. Milan ziet Adrien Silva wellicht vertrekken en AS Monaco zou 30 miljoen euro betalen.

Tussen Manchester City en Juventus zou er ondertussen een akkoord zijn bereikt omtrent de overgang van Joao Cancelo. City zou 50 miljoen euro betalen aan Juve, maar er is één voorwaarde: Danilo moet Manchester eerst verlaten.

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Zal Bale naar China verhuizen?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

21
21
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

90
90
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

138
138
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

178
178
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

93
93
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

100
100
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

75
75
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

183
183
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

74
74
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

135
135
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1188
1188
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

65
65
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

76
76
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

519
519
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

236
236
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

154
154
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

138
138
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1060
1060
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

396
396
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

889
889

Meer sportnieuws