TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij KRC Genk gaat er nog het nodige gebeuren: Fiorentina wil Joakim Maehle halen en Dante Vanzeir kondigde zijn vertrek aan. Hij gaat uitgeleend worden aan Waasland-Beveren of KV Mechelen.

Bij Standard stuurde Guillermo Ochoa zijn kat naar de fandag en hij aast op een transfer. Verdediger Konstantinos Laifis tekende bij en blijft dus in Luik. Bij Club Brugge gaan er nog ingaande transfers gebeuren, de ervaren linksachter Bryan Oviedo zou nog altijd een piste zijn.

KVC Westerlo
wil nog een zeer straffe transfer afronden: de 32-jarige Emmanuel Emenike (ex-Olympiakos, West Ham United en Fenerbahçe) tekent wellicht in 't Kuipje.



BUITENLAND
Bayern München wil nog uitpakken op de transfermarkt en wil Ousmane Dembélé weghalen bij FC Barcelona en het zou zelfs bereid zijn om David Alaba in de deal te betrekken. De Catalanen zien dat alvast zitten. In de rand raakte ook bekend dat Patrick Kluivert wellicht als hoofd jeugdopleiding terugkeert naar Barcelona.

Real Madrid
liet al weten af te willen van Gareth Bale, maar niemand wil fors betalen voor de flankaanvaller. Het Chinese Jiangsu Suning wil de ex-speler van Tottenham alvast naar China halen. Liverpool heeft geen interesse in Bale, maar wel in een andere aanvaller: David Neres van Ajax staat hoog op de shortlist.

Memphis Depay
aast al maanden op een toptransfer en AC Milan wil hem alvast aantrekken. Olympique Lyon vraagt wel veertig miljoen euro voor de Nederlander. Milan ziet Adrien Silva wellicht vertrekken en AS Monaco zou 30 miljoen euro betalen.

Tussen Manchester City en Juventus zou er ondertussen een akkoord zijn bereikt omtrent de overgang van Joao Cancelo. City zou 50 miljoen euro betalen aan Juve, maar er is één voorwaarde: Danilo moet Manchester eerst verlaten.

LEES OOK: Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Zal Bale naar China verhuizen?

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

7
7
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

38
38
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

64
64
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

74
74
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

85
85
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

214
214
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

262
262
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

25
25
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

78
78
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

133
133
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

147
147
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

122
122
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

85
85
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

503
503
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

322
322
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

91
91
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

891
891
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

131
131
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

176
176
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

336
336
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

189
189
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

876
876
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

395
395

Meer sportnieuws