TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij KRC Genk gaat er nog het nodige gebeuren: Fiorentina wil Joakim Maehle halen en Dante Vanzeir kondigde zijn vertrek aan. Hij gaat uitgeleend worden aan Waasland-Beveren of KV Mechelen.

Bij Standard stuurde Guillermo Ochoa zijn kat naar de fandag en hij aast op een transfer. Verdediger Konstantinos Laifis tekende bij en blijft dus in Luik. Bij Club Brugge gaan er nog ingaande transfers gebeuren, de ervaren linksachter Bryan Oviedo zou nog altijd een piste zijn.

KVC Westerlo
wil nog een zeer straffe transfer afronden: de 32-jarige Emmanuel Emenike (ex-Olympiakos, West Ham United en Fenerbahçe) tekent wellicht in 't Kuipje.



BUITENLAND
Bayern München wil nog uitpakken op de transfermarkt en wil Ousmane Dembélé weghalen bij FC Barcelona en het zou zelfs bereid zijn om David Alaba in de deal te betrekken. De Catalanen zien dat alvast zitten. In de rand raakte ook bekend dat Patrick Kluivert wellicht als hoofd jeugdopleiding terugkeert naar Barcelona.

Real Madrid
liet al weten af te willen van Gareth Bale, maar niemand wil fors betalen voor de flankaanvaller. Het Chinese Jiangsu Suning wil de ex-speler van Tottenham alvast naar China halen. Liverpool heeft geen interesse in Bale, maar wel in een andere aanvaller: David Neres van Ajax staat hoog op de shortlist.

Memphis Depay
aast al maanden op een toptransfer en AC Milan wil hem alvast aantrekken. Olympique Lyon vraagt wel veertig miljoen euro voor de Nederlander. Milan ziet Adrien Silva wellicht vertrekken en AS Monaco zou 30 miljoen euro betalen.

Tussen Manchester City en Juventus zou er ondertussen een akkoord zijn bereikt omtrent de overgang van Joao Cancelo. City zou 50 miljoen euro betalen aan Juve, maar er is één voorwaarde: Danilo moet Manchester eerst verlaten.

LEES OOK: 'Bizarre clausule bezorgt Juventus kopbrekens bij Openda'

Zal Bale naar China verhuizen?

Meest recent

Euvard slijpt de messen: "Als we de beloftes willen waarmaken..."

Vincent Euvrard kon tot op heden niet echt betere resultaten neerleggen. De trainer kreeg al de ...

0
0
Broos over Rode Duivels: "Pfff, doe mij dat niet aan!"

Hugo Broos wist zich met Zuid-Afrika te plaatsen voor het WK 2026. De ervaren trainer heeft zo ...

13
13
Patrick Kluivert krijgt de bons na missen van het WK

De WK-kwalificaties zijn volop bezig en ondertussen zijn al heel wat landen zeker van het WK 2026. ...

33
33
Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Na 22 seizoenen gooit Erik Van Looy het roer om in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ — ...

25
25
Verenigde Staten zet alles op alles voor RSCA-speler

De afgelopen dagen verloren de Belgen toch wel wat talenten aan andere landen. Komt daar een derde ...

65
65
'Nederland verstomt: Eredivisie-reus voor Vanaken lonkt'

Hans Vanaken (33) blijft België en omstreken verbazen: sterk bij de Rode Duivels, een goal ...

231
231
'JPL-clubs willen absolute parel naar België halen'

De Jupiler Pro League is een opleidingscompetitie pur sang. De Belgische eersteklassers speuren dan ...

52
52
Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

144
144
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

169
169
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

117
117
‘Anderlecht ruikt gouden kans op transfermarkt’

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

108
108
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

217
217
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

798
798
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

111
111
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

106
106
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

279
279
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

347
347
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

455
455
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

188
188
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

775
775
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

614
614
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

268
268
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

463
463
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

74
74
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

122
122

Meer sportnieuws