TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Beweging bij Genk en Club, deal tussen City en Juventus

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij KRC Genk gaat er nog het nodige gebeuren: Fiorentina wil Joakim Maehle halen en Dante Vanzeir kondigde zijn vertrek aan. Hij gaat uitgeleend worden aan Waasland-Beveren of KV Mechelen.

Bij Standard stuurde Guillermo Ochoa zijn kat naar de fandag en hij aast op een transfer. Verdediger Konstantinos Laifis tekende bij en blijft dus in Luik. Bij Club Brugge gaan er nog ingaande transfers gebeuren, de ervaren linksachter Bryan Oviedo zou nog altijd een piste zijn.

KVC Westerlo
wil nog een zeer straffe transfer afronden: de 32-jarige Emmanuel Emenike (ex-Olympiakos, West Ham United en Fenerbahçe) tekent wellicht in 't Kuipje.



BUITENLAND
Bayern München wil nog uitpakken op de transfermarkt en wil Ousmane Dembélé weghalen bij FC Barcelona en het zou zelfs bereid zijn om David Alaba in de deal te betrekken. De Catalanen zien dat alvast zitten. In de rand raakte ook bekend dat Patrick Kluivert wellicht als hoofd jeugdopleiding terugkeert naar Barcelona.

Real Madrid
liet al weten af te willen van Gareth Bale, maar niemand wil fors betalen voor de flankaanvaller. Het Chinese Jiangsu Suning wil de ex-speler van Tottenham alvast naar China halen. Liverpool heeft geen interesse in Bale, maar wel in een andere aanvaller: David Neres van Ajax staat hoog op de shortlist.

Memphis Depay
aast al maanden op een toptransfer en AC Milan wil hem alvast aantrekken. Olympique Lyon vraagt wel veertig miljoen euro voor de Nederlander. Milan ziet Adrien Silva wellicht vertrekken en AS Monaco zou 30 miljoen euro betalen.

Tussen Manchester City en Juventus zou er ondertussen een akkoord zijn bereikt omtrent de overgang van Joao Cancelo. City zou 50 miljoen euro betalen aan Juve, maar er is één voorwaarde: Danilo moet Manchester eerst verlaten.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Zal Bale naar China verhuizen?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

26
26
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

111
111
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

79
79
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

116
116
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

155
155
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

200
200
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

10
10
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

334
334
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

154
154
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

226
226
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

195
195
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

245
245
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

122
122
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

157
157
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

68
68
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

530
530
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

316
316
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

496
496

Meer sportnieuws