Hommeles bij Standard: sterkhouder stuurt kat naar fandag

door
Hommeles bij Standard: sterkhouder stuurt kat naar fandag

Standard lijkt stilaan klaar voor de eerste competitiewedstrijd op het veld van Cercle Brugge. Op de jaarlijkse fandag wonnen de Rouches zondag namelijk met 2-1 van OGC Nice. Het evenement werd echter wel overschaduwd door de afwezigheid van een sterkhouder.


Zo besloot Guillermo Ochoa om zijn kat te sturen naar de fandag. De Mexicaanse doelman had door het winnen van de Gold Cup wat langer verlof gekregen, maar werd zondag wel degelijk in Luik verwacht. "Vanochtend heeft hij laten weten dat hij nog steeds wacht op een visum voor zijn dochtertje. Maar zo werden wij wel voor een voldongen feit gezet. Dat is zeer jammer, het is niet de attitude die je van een professional verwacht. We gaan dit intern regelen", reageerde CEO Alexandre Grosjean bij La Dernière Heure.

De relatie tussen de club en Ochoa is al een tijdje gespannen. Michel Preud'homme en co willen hem graag behouden en lichtten ook de optie in zijn contract. Maar volgens de Mexicaan (lees: zijn management) was die optie te laat gelicht en kon de doelman gratis vertrekken. Dat dispuut lijkt inmiddels opgelost, maar Ochoa zou nog steeds op een lucratieve transfer hopen.

LEES OOK: Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

Standard moet Ochoa zijn transfervrij vertrek gunnen ...

Meest recent

Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

19
19
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

181
181
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

56
56
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

109
109
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

212
212
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

254
254
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

290
290
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

421
421
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

136
136
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

252
252
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

447
447
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

352
352
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

169
169
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

371
371
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

319
319
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

185
185
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

707
707
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

263
263
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

360
360
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

271
271
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

180
180
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

173
173
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

151
151

Meer sportnieuws