Anderlecht verdeelt rugnummers: vertrek drietal in de maak

door
Anderlecht verdeelt rugnummers: vertrek drietal in de maak

RSC Anderlecht opent volgende week zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Maar ondertussen is het bestuur nog lang niet klaar op de transfermarkt. Er moet zeker nog een nieuwe spits aan de kern worden toegevoegd, daarnaast wil men nog een pak spelers van de hand doen.


Ondertussen maakte Paars-Wit alvast de officiële rugnummers bekend voor volgend seizoen en daaruit kunnen we toch één en ander afleiden wat betreft de samenstelling van de selectie. Zo werden youngsters Sieben Dewaele, Thierry Lutonda en Anouar Ait El-Hadj opgenomen op de lijst, zij zullen komend seizoen dus regelmatig hun kans krijgen bij de A-kern.

Daarnaast kregen Josué Sa, Knowledge Musona en Alexandru Chipciu géén rugnummer toegekend, wat wellicht wijst op een (verplicht) vertrek. Zeker omdat andere 'overbodige' spelers zoals James Lawrence en Antonio Milic wel hun rugnummer behielden. Dat van Bubaccar Sanneh werd zelfs veranderd naar '26' omdat Vincent Kompany met de '4' gaat spelen.

Een verklaring zou kunnen zijn dat het genoemde drietal pas terug is na hun huurbeurt, maar ook die redenering gaat niet helemaal op. Andere teruggekeerde huurlingen zoals Kenny Saief, Isaac Thelin, Davy Roef en Mohamed Dauda kregen immers wel een rugnummer. Het lijkt er dus op dat de drie zo snel mogelijk moeten beschikken.

LEES OOK: Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

Wie zou u een nieuwe kans geven bij RSCA?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

35
35
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

98
98
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

55
55
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

63
63
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

108
108
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

49
49
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

164
164
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

70
70
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

577
577
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

56
56
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

70
70
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

65
65
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

356
356
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

246
246
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

360
360
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

587
587
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

261
261
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

336
336
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

234
234
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

96
96
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

151
151
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

180
180
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

147
147
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

185
185

Meer sportnieuws