Anderlecht verdeelt rugnummers: vertrek drietal in de maak

door
Anderlecht verdeelt rugnummers: vertrek drietal in de maak

RSC Anderlecht opent volgende week zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Maar ondertussen is het bestuur nog lang niet klaar op de transfermarkt. Er moet zeker nog een nieuwe spits aan de kern worden toegevoegd, daarnaast wil men nog een pak spelers van de hand doen.


Ondertussen maakte Paars-Wit alvast de officiële rugnummers bekend voor volgend seizoen en daaruit kunnen we toch één en ander afleiden wat betreft de samenstelling van de selectie. Zo werden youngsters Sieben Dewaele, Thierry Lutonda en Anouar Ait El-Hadj opgenomen op de lijst, zij zullen komend seizoen dus regelmatig hun kans krijgen bij de A-kern.

Daarnaast kregen Josué Sa, Knowledge Musona en Alexandru Chipciu géén rugnummer toegekend, wat wellicht wijst op een (verplicht) vertrek. Zeker omdat andere 'overbodige' spelers zoals James Lawrence en Antonio Milic wel hun rugnummer behielden. Dat van Bubaccar Sanneh werd zelfs veranderd naar '26' omdat Vincent Kompany met de '4' gaat spelen.

Een verklaring zou kunnen zijn dat het genoemde drietal pas terug is na hun huurbeurt, maar ook die redenering gaat niet helemaal op. Andere teruggekeerde huurlingen zoals Kenny Saief, Isaac Thelin, Davy Roef en Mohamed Dauda kregen immers wel een rugnummer. Het lijkt er dus op dat de drie zo snel mogelijk moeten beschikken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

Wie zou u een nieuwe kans geven bij RSCA?

Meest recent

Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

80
80
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

24
24
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

141
141
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

256
256
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

246
246
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

95
95
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

109
109
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

305
305
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

81
81
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

43
43
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

90
90
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

364
364
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

344
344
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

189
189
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

250
250
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

444
444
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

341
341
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

481
481
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

94
94
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

28
28
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

207
207

Meer sportnieuws