Spaanse pers reageert unaniem op Real-debuut Hazard

849 stemmen
Spaanse pers reageert unaniem op Real-debuut Hazard

Eden Hazard heeft zijn eerste wedstrijd in het shirt van Real Madrid achter de rug. Zaterdagnacht speelde hij in de International Champions Cup één helft mee tegen Bayern München. De Rode Duivel kon niet voorkomen dat zijn ploeg ten onder ging, maar speelde zelf wel een meer dan een behoorlijke wedstrijd.


En dat vindt men ook in Spanje, in de lokale media wordt behoorlijk positief gereageerd op het debuut van de nieuwste Galactico. "Hij vertoonde tekenen van een goede samenwerking met Karim Benzema en zette Neuer tegen het einde van de eerste helft meermaals aan het werk. Dit Real Madrid is, vanuit aanvallend opzicht, helemaal van hem", beoordeelde Marca.

Die andere grote sportkrant, AS, was ook tevreden, al stelde men vast dat Hazard even nodig had om zijn stempel te drukken. "Hij was een diesel. In eerste deel van de wedstrijd moest hij zich nog wat aanpassen, maar het laatste kwartier van de eerste helft was volledig voor hem. Een debuut met interessante details."

De Spaanse tak van 90Mins stelde eveneens vast dat de Rode Duivel er even moest inkomen, maar ook daar bestempeld men zijn debuut als veelbelovend. "Hij was de enige nieuwkomer in de basis en begon aarzelend, maar over het algemeen liep het goed wanneer hij op het veld stond. De Belg liet zijn ploeg zichtbaar beter spelen, vooral tegen het einde van de eerste helft."

Bij El Mundo Deportivo tot slot, beschreef men de prestatie van Hazard als 'in crescendo'. "Het duurde een tijdje om zich in de wedstrijd te krijgen. Maar eenmaal dat lukte, verbeterde hij het spel van Real zienderogen."

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Er wordt bij Real te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

9
9
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

26
26
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

21
21
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

28
28
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

14
14
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

80
80
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

109
109
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

21
21
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

84
84
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

287
287
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

259
259
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

170
170
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

56
56
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

57
57
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

125
125
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

259
259
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

186
186
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

83
83
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

63
63
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

76
76
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

634
634
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

686
686
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

145
145
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

454
454
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

197
197

Meer sportnieuws