Spaanse pers reageert unaniem op Real-debuut Hazard

door
Spaanse pers reageert unaniem op Real-debuut Hazard

Eden Hazard heeft zijn eerste wedstrijd in het shirt van Real Madrid achter de rug. Zaterdagnacht speelde hij in de International Champions Cup één helft mee tegen Bayern München. De Rode Duivel kon niet voorkomen dat zijn ploeg ten onder ging, maar speelde zelf wel een meer dan een behoorlijke wedstrijd.


En dat vindt men ook in Spanje, in de lokale media wordt behoorlijk positief gereageerd op het debuut van de nieuwste Galactico. "Hij vertoonde tekenen van een goede samenwerking met Karim Benzema en zette Neuer tegen het einde van de eerste helft meermaals aan het werk. Dit Real Madrid is, vanuit aanvallend opzicht, helemaal van hem", beoordeelde Marca.

Die andere grote sportkrant, AS, was ook tevreden, al stelde men vast dat Hazard even nodig had om zijn stempel te drukken. "Hij was een diesel. In eerste deel van de wedstrijd moest hij zich nog wat aanpassen, maar het laatste kwartier van de eerste helft was volledig voor hem. Een debuut met interessante details."

De Spaanse tak van 90Mins stelde eveneens vast dat de Rode Duivel er even moest inkomen, maar ook daar bestempeld men zijn debuut als veelbelovend. "Hij was de enige nieuwkomer in de basis en begon aarzelend, maar over het algemeen liep het goed wanneer hij op het veld stond. De Belg liet zijn ploeg zichtbaar beter spelen, vooral tegen het einde van de eerste helft."

Bij El Mundo Deportivo tot slot, beschreef men de prestatie van Hazard als 'in crescendo'. "Het duurde een tijdje om zich in de wedstrijd te krijgen. Maar eenmaal dat lukte, verbeterde hij het spel van Real zienderogen."

LEES OOK: Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Er wordt bij Real te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

9
9
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

40
40
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

15
15
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

134
134
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

61
61
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

69
69
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

141
141
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

247
247
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

320
320
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

281
281
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

343
343
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

59
59
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

255
255
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

190
190
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

262
262
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

187
187
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

460
460
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

400
400
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

109
109
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

314
314
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

215
215
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

572
572
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

827
827
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

440
440

Meer sportnieuws