Spaanse pers reageert unaniem op Real-debuut Hazard

door
Spaanse pers reageert unaniem op Real-debuut Hazard

Eden Hazard heeft zijn eerste wedstrijd in het shirt van Real Madrid achter de rug. Zaterdagnacht speelde hij in de International Champions Cup één helft mee tegen Bayern München. De Rode Duivel kon niet voorkomen dat zijn ploeg ten onder ging, maar speelde zelf wel een meer dan een behoorlijke wedstrijd.


En dat vindt men ook in Spanje, in de lokale media wordt behoorlijk positief gereageerd op het debuut van de nieuwste Galactico. "Hij vertoonde tekenen van een goede samenwerking met Karim Benzema en zette Neuer tegen het einde van de eerste helft meermaals aan het werk. Dit Real Madrid is, vanuit aanvallend opzicht, helemaal van hem", beoordeelde Marca.

Die andere grote sportkrant, AS, was ook tevreden, al stelde men vast dat Hazard even nodig had om zijn stempel te drukken. "Hij was een diesel. In eerste deel van de wedstrijd moest hij zich nog wat aanpassen, maar het laatste kwartier van de eerste helft was volledig voor hem. Een debuut met interessante details."

De Spaanse tak van 90Mins stelde eveneens vast dat de Rode Duivel er even moest inkomen, maar ook daar bestempeld men zijn debuut als veelbelovend. "Hij was de enige nieuwkomer in de basis en begon aarzelend, maar over het algemeen liep het goed wanneer hij op het veld stond. De Belg liet zijn ploeg zichtbaar beter spelen, vooral tegen het einde van de eerste helft."

Bij El Mundo Deportivo tot slot, beschreef men de prestatie van Hazard als 'in crescendo'. "Het duurde een tijdje om zich in de wedstrijd te krijgen. Maar eenmaal dat lukte, verbeterde hij het spel van Real zienderogen."

LEES OOK: 'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Er wordt bij Real te veel verwacht van Hazard ...

Meest recent

'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

0
0
'Onrust rond Boskamp: stilte eindelijk doorbroken'

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

168
168
Toch opsteker voor Gent: "Daarover mogen we positief zijn"

Voor AA Gent is donderdagavond een einde gekomen aan het bekeravontuur. Het sneuvelde in de ...

26
26
Anderlecht davert: Coosemans op scherp

Het rommelt bij Anderlecht, en dit keer gaat het recht naar de kern. Colin Coosemans voelt zich ...

83
83
'Union trekt transferles en start onderhandelingen op'

Union was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het liet Sofiane Boufal vertrekken ...

7
7
'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

142
142
‘Guardiola wil sleutelpion van Club Brugge wegplukken’

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

171
171
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

151
151
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

270
270
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

164
164
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

50
50
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

473
473
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

462
462
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

163
163
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

338
338
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

101
101
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

663
663
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

136
136
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

141
141
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

408
408
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

132
132
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

530
530
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

608
608
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

660
660
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

236
236

Meer sportnieuws