Waasland-Beveren plukt speler weg bij AA Gent

door
Waasland-Beveren plukt speler weg bij AA Gent

Waasland-Beveren kon door het aanslepen van de matchfixingzaak pas laat aan zijn mercato beginnen en kan zo een week voor de start van de competitie nog wel enkele versterkingen gebruiken. Daarvoor klopte het de voorbije jaren regelmatig aan bij de Belgische topclubs en dat is het ook nu weer van plan.


Er strijkt bijvoorbeeld opnieuw een speler van AA Gent neer op de Freethiel. De voorbije seizoenen kwamen onder meer Anthony Swolfs, Louis Verstraete en Franko Andrijasevic over van de Buffalo's en nu maakt ook Aboubakary Koita de overstap. De flankaanvaller had bij Gent geen plaats meer in de A-kern en maakt definitief de overstap naar Waasland-Beveren. Vorig seizoen speelde de 20-jarige al zes maanden op huurbasis bij KV Kortrijk.

Volgens Het Nieuwsblad gaat Waasland-Beveren ook nog aankloppen bij KRC Genk. Het zou immers ook proberen om Dante Vanzeir op huurbasis binnen te halen. De beloftevolle aanvaller maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij Beerschot. KV Mechelen had al een akkoord met Genk om de 20-jarige te huren, maar Waasland-Beveren hoopt Vanzeir alsnog te overtuigen.

UPDATE 20/07
Waasland-Beveren maakte de komst van Aboubakary Koita bekend. "Ook de aanvallende rangen worden versterkt bij Waasland-Beveren. Aboubakary Koita (20) zal vanaf nu een geel-blauwe plunje aantrekken. De Belgische winger wordt overgenomen van KAA Gent. Hij tekent een contract van vier seizoenen", deelde de club mee.

LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

🚀

Goede aanwinst voor Waasland-Beveren?

Meest recent

Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

4
4
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

19
19
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

42
42
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

31
31
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

146
146
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

152
152
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

314
314
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

42
42
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

140
140
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

73
73
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

72
72
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

221
221
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

118
118
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

434
434
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

174
174
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

85
85
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

415
415
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

176
176
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

690
690
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

68
68
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

91
91
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

316
316
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236

Meer sportnieuws